eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sevdalımeses Liste gör
Yazar

Deniz GÜNGÖR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sevdalımeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 22:49
bu hakemlere itiraz cuma günü yapılabilir ve federasyon uygun görürse başka hakem atayabilir bir malatya maçı oynuyoruz hakem ertesi hafta oynayacağımız antalya bölgesi hakemi yönetim uyuyor en önemli silahımız doğa kırmızı kart görüyor devre arası milyarlar verip 5 transfer yapıyoruz ilk iç saha maçımızda her maçımız olay olan ordu bölgesi hakemi ve sezgin kırmızı kart görüyor ayrıca maçı katlediyor. saha deseniz buz pisti. yöneticilik sadece yıldız transferler yaparak olmaz yöneticilik ağırlığınızı koyarsanız olur çünkü siz türkiyenin en önemli takımı eskişehirsporun yöneticilerisiniz burda başkana yine tek sözüm yok her işe başkan koşmaz koşacak olsa tek kişilik bir komite olurdu ayıptır bu takım için herkezin yeterince özveriyi göstermeleri gerekmektedir. o sahayı o hlde bırakanlarada derhal hesap sorulmalıdır bu kaybedilen iki puanın tek sorumluları bu beyefendilerdir.
senin sevdan benim sabıkam esesim...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 23:07
kusura bakmayın beyler ama sizler cebinde parası olan fakat kulüp yönetmekten bihaber insanlarsınız şampiyonluk sadece iyi transfer yapmakla olmaz zamanında  önlemini alıp sahanı koruyacaksın  uyanık olacaksın  kendini katledecek hakemi  sezip gereken itirazı yapacaksın çok fazla kafanızın çalışmasına gerekte yok şu siteye her hafta girip taraftara biraz kulak verseniz bunların hiçbiri  başınıza gelmez ama ne yazıkki işte bu işten taraftar kadar anlamıyorsunuz sezon sonunda  şu 2 puanı ararsak ne demek istediğimizi o zaman anlarsınız düzelip eskişehirspor için gerekeni yapacağınızada pek inanmıyorum ama inşallah yaptığınız bu son hata olur
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 23:39
Silkinin ve kendinize gelin beyler. Atmışsınız topu başkana başkada bişey yaptığınız yok 30 kişisiniz el insaf be hanginiz toptan bizim yarımız kadar anlıyorsunuz bilmem. Çok yazık. Vecibelerinizi yerine getirinde icraatınızı görelim. Yöneticilik böyle günde olur. Gazetelere poz verirken herkes orada icraatda benim haberim yok. O zaman bırakın başkan kendisi yönetsin kulübü. Size hiç gerek yok.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 00:14
Bu arada tüm bu acımasız eleştirileri yaparken maksat üzüm yemek bağcıyı dövmek gibi bir niyetimiz yok. Amacımız sevdalısı olduğumuz ES ES imizin başarılı olması, şampiyon olması. Yönetimin yaptığı illaki çok güzel işlerde var. Son yıllarda gelmiş en iyi yönetim. Takdirle karşılıyoruz. Tabi buda başkanımızdan kaynaklanıyor. Özverili çalışıp elinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Tüm Eskişehir de onlara inanmış ve güvenmiş durumda. Fakat stadımıza taraftarına önem vermemesi bizi üzen noktaydı. Görüldü ki yönetim sadece taraftarına değil topcusunun oynadığı stadın zemininede önem vermiyormuş. Buda demek oluyor ki yönetimimizin sadece stad konusunda bilgi eksikliği var. Bunuda aşarsa herşey daha güzel olacak kanaatindeyim. Tüm bu olumsuzluklar bizi yolumuzdan alı koyamaz bunlarıda aşıp şampiyon olacağız bu sene. 
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 01:03
Yönetime şunu sölüyorum...KOSKOCA 1HAFTA BOYUNCA BU SAHA İLE İLGİLENEN OLMAMIŞMI..bana bunu sölesinler ya ..!Evil%20Smile

ŞU Forum sitesinden 1 tane Arkadaş çıksa saha sorunları ile ilgilenmesi için görev versinler yemin ediyom saha görevlileri kimse onlardan daha iyi ilgilenmesse...namerdim..Wink
I LOVE YOU ESES
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eses007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 22:01
Alıntı yapılan Qwerty_eses

Yönetime şunu sölüyorum...KOSKOCA 1HAFTA BOYUNCA BU SAHA İLE İLGİLENEN OLMAMIŞMI..bana bunu sölesinler ya ..!Evil%20Smile

ŞU Forum sitesinden 1 tane Arkadaş çıksa saha sorunları ile ilgilenmesi için görev versinler yemin ediyom saha görevlileri kimse onlardan daha iyi ilgilenmesse...namerdim..Wink

Bu soru gerçekten sormak lazım,,sahayı bildiğim kadarıyla maçtan bir gün önce temizlemeye başladılar,,çok merak ediyorum sahayı temizlemek bunca yıllık bir futbol kulübü için çok mu zordu...Yönetimin bu konudaki duyarsızlığı önümüzdeki haftalardada devam edecek mi???
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 22:11

Tüm maç özetlerini izlediğimde Sakarya ve Antalya macı dahil ki bu maçlarda hava şartları çok iyi olmasına rağmen bizde -5 derece en fazla seyirci bizim macımızda. Malatya macını izlediğimde de saha kenarında bizim şehrimizde olan kadar kar var ancak zeminde en ufak bir kar göremedik. Bu da sizin bu konudaki duyarsızlığınızı gösteriyor. Şampiyonluğa yemin edip canını vermeyi düşünen başkanımız (öğle demeç vermiş) lütfen birazda canından olacağına Necmi hocanın programında dediği gibi sahayla igilenen  idari as başkanına söylesinde zemin ve stadlada ilgilensin. Böyle ucuz puanlarla şampiyonluk gitmesin. Ne başkanımız nede biz canımızdan olmayalım allah korusun.

Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
  Alıntı yasinolcay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 23:31
Alıntı yapılan yasinolcay26

sayın cemal okan yüksel bey;
benim en çok merak ettiğim konu sadat saini olayıdır.biz bu oyuncuyla sezon başında anlaşmıştık ve bazı sorunlardan dolayı imzası devre arasına kalmıştı bildiğim kadarıyla.türk yapıldıktan sonra devre arasında takıma katılacaktı.ve bildiğim kadarıyla iyi bir oyuncu ve makedonya da bi zamanlar yılın futbolcusu seçilmiş birisi.bu oyuncunun takımımıza ikinci yarıda güç katacağını düşünüyodum fakat en son neler oldu bilmiyorum.sizden ricam bu konuda bi açıklama yapmanızdır.saygılarımı sunuyorum.
FORZA ESES
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2008 saat 00:56

sayın cemal okan yüksel bey;
benim en çok merak ettiğim konu sadat saini olayıdır.biz bu oyuncuyla sezon başında anlaşmıştık ve bazı sorunlardan dolayı imzası devre arasına kalmıştı bildiğim kadarıyla.türk yapıldıktan sonra devre arasında takıma katılacaktı.ve bildiğim kadarıyla iyi bir oyuncu ve makedonya da bi zamanlar yılın futbolcusu seçilmiş birisi.bu oyuncunun takımımıza ikinci yarıda güç katacağını düşünüyodum fakat en son neler oldu bilmiyorum.sizden ricam bu konuda bi açıklama yapmanızdır.saygılarımı sunuyorum.
FORZA ESES

Sadat bir takım bürokratik engellerden ötürü gelemedi ve şu anda T.C. vatandaşı olmasına rağmen başvuru süresi esas alındığı için 1.Lig'de yabancı statüsünde gözüküyor.İmzası devre arasında olacak şeklinde bir şey hiç gelişmedi,zaten imza atmıştı.Bana göre Sadat kapasitesi gereği şu anda ilk 11'de devamlı oynayacak bir futbolcu değildi.İyi bir yedek olurdu o ayrı.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2008 saat 06:45

soru değil ama istek: lütfen şu kale arkalarını portatifde olsa seneye süper lig için yapalım ve tabiki açığın üstüde kapanırsa kimse çıkamaz seneye atatürk stadından... LÜTFEN BÜYÜK BAŞKAN...

ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır