eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 212213214215216 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 00:30
açığın üstü kapansa kale arkalarınada tribün yapılsın bence 26-27 bin olur kapasite yeter artık bu bali olsa razıyım büyükerşen 3 yıldır kapatıyor artık karnımız doydu bugün başbakan stat yapılacak diyor heralde karnımız tokluktan çatlar artık
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 02:06
yalan makinası başkanımız bi programda , büyükerşen söz verdi yapmadı ancak bu sezon ne olursa olsun ben kendim kapatacağım dedi bekliyoruz. bi kerede kanıtla sözünde dur başkan.
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 10:02
Kimse halkın parasını, halka harcamaya kıyamıyor ya...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 10:48
Bu halk ne isaya ne musaya  yaranamıyor nasıl millettir.oy verir arkasından koşar baş tacı eder bir şey yok...ana avrat söver değmesin nağmerdin eli mabedime der.onlarda zaten bana sövüyor der tınlamaz yaparsam yaparım bekle gör der.işte bu eskişehirimin halkının durumu..
    Neyapalım yalvarakım yakaralım Büyükerşen e pankartlar asalım bence..
              ETB bir iki sayfa açıklama daha yapmalı.baya faydalı oluyor...çok kayda aldılar bence ileride faydasını göreceğiz.ETB yi destekliyorum..herkes desteklemeli..açıklamalar süper...
    Bence stadyumun yerinde kalmasının ETB nin açıklamasının büyük etkisi oldu..
  Şimdide açığın üstünün kapatılması için bastırmalıdır..eğer ETB taraftarı düşünüyorsaki ilk gayesi bu olmalı taraftarlar birliği açığın üstünün kapatılması için uğraşmalı..gerekirse Büyükerşen hocaya baskı kurması için cumartesi günü Kılçtaroğşu ile görüşmeliler.
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 11:37
Alıntı yapılan Erkandes

Bu halk ne isaya ne musaya  yaranamıyor nasıl millettir.oy verir arkasından koşar baş tacı eder bir şey yok...ana avrat söver değmesin nağmerdin eli mabedime der.onlarda zaten bana sövüyor der tınlamaz yaparsam yaparım bekle gör der.işte bu eskişehirimin halkının durumu..
              ETB bir iki sayfa açıklama daha yapmalı.baya faydalı oluyor...çok kayda aldılar bence ileride faydasını göreceğiz.ETB yi destekliyorum..herkes desteklemeli..açıklamalar süper...
  Şimdide açığın üstünün kapatılması için bastırmalıdır..eğer ETB taraftarı düşünüyorsaki ilk gayesi bu olmalı taraftarlar birliği açığın üstünün kapatılması için uğraşmalı..gerekirse Büyükerşen hocaya baskı kurması için cumartesi günü Kılçtaroğşu ile görüşmeliler.

Arkadaşım, sen lafının eri, kalıbının adamı olsana. Yazmıyordun hani, siyaset yapmak ağır geldi değil mi? Bir öylesin bir böyle. Hani savunduğun, laf söyletmediğin Başbakan'ın açıklıyordu stad projesini. Ne oldu? Baktın icraat yok, yine çamur at izi kalsın siyaseti sizinkisi değil mi? Git sen kömür, makarna falan dağıt. Anla artık, burda ki sana pabuç bırakmaz.
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 11:40
Hem ordan burdan bana laf sokmaya çalışacağına direk yaz erkeksen. Ben sana direk yazıyorum. Hiç daha cevap bile veremedin. Bir bakıyorum Yeni Stad Projesinden laf sokuyorsun, bir burdan. Adam ol, kaçak oynama. Burdayım ben.
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 11:44
Alıntı yapılan Erkandes

bu halk salak zaten erkandes.senin kadar akıllı olamadığımız için kusra bakma boğaziçlisin ya hani
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 11:58
Erkandes : Başbakanı Seven Çocuk

Penguenciler bilir..

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=penguen%20%C3%A7ocuk

Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 12:13
ya artık çok pis söveceğim ama üyeliğim iptal olur diye bir şey diyemiyorum. lige yeni çıkan bizden küçük şehrin  takımları bile ,bizden az bütçeleriyle bırakın tribünün üstünü kapamayı, stadlarını yeniden yapıyorlar.
 bizde ise yıllar geçmesine rağmen , ligin en kötü stadında oynamamıza rağmen, hala yapacaz, edcez,cez ,caz.....YETER ya YETER ARTIK
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2011 saat 12:16
yönetimin acizliği yazıklar olsun aciz yönetimAngry
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 212213214215216 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır