eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 11:00
geçen seneden acıları var içinde hevesleri kursaklarında kalmıştı ondandır
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı casablanca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 11:25

Aslında bu inbeler yatıp kalkıp bize dua etmeliler. Çünkü Trabzon maçımızın son düdüğü çalındığında zaten şampiyon olmuşlardı...

Sonra da anti bizans öylemi... Şu anti bizans diyenlere gıcık oluyorum..

Bence yaşasın bizans deseler daha iyi olacak..

Bizansı şampiyon yaparak tarihe bir kez daha  geçtik.

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 11:33
Alıntı yapılan casablanca

Aslında bu inbeler yatıp kalkıp bize dua etmeliler. Çünkü Trabzon maçımızın son düdüğü çalındığında zaten şampiyon olmuşlardı...

Sonra da anti bizans öylemi... Şu anti bizans diyenlere gıcık oluyorum..

Bence yaşasın bizans deseler daha iyi olacak..

Bizansı şampiyon yaparak tarihe bir kez daha  geçtik.

Yapmayın güzel abim.Trabzon anadolu mu ? Onu geçtim illa trabzona yatmamız mı lazımdı ?
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 11:35
aah ah iki maçı da alsaydık ta kimse bişey söyleyemeseydi.

3es3ki2eski1es
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 11:38
beyinsiz takımı iş başında. ölü taklidi yapın giderler beyler.

17de 16 yapmış bir takımdan söz ediyoruz. 15 takım dürüst de bir tek biz mi şerefsiziz? trabzon maçında jaja'nın topu içeri girseydi çok dürüst olacaktık da şimdi kirlenmiş mi olduk? ya da fenerbahçe maçında batuhan'ın ikinci kafası direkten dönmeyip kaleden girseydi her şey sütliman mı olacaktı?

size hiçbir şey diyemiyorum. fenerbahçe maçında hüngür hüngür ağlayan diego kadar esesli değilsiniz benim gözümde.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
  Alıntı casablanca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 11:46
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Yapmayın güzel abim.Trabzon anadolu mu ? Onu geçtim illa trabzona yatmamız mı lazımdı ?

Sevgili kardeşim kimseye yatmayalım ama bizansa da yatmayalım..

Kim diyebilirki  fenevbahçe maçında gerçek ESES vardı...

Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 11:58

Trabzon anadolu mu ?

Evet Anadolu.Aynen Eskişehir,Bursa,Sakarya,Ankara gibi...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 12:00
Alıntı yapılan casablanca

Sevgili kardeşim kimseye yatmayalım ama bizansa da yatmayalım..

Kim diyebilirki  fenevbahçe maçında gerçek ESES vardı...

trabzon maçı hariç ben gerçek esesi yine göremedim kasımpaşa maçına kadar! fenevle başladıysa fenevle biterdi devam ederdik galibiyetlerimize saçma konuşuyoruz arkadaşlar biraz mantık biraz.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 12:07
Alıntı yapılan scarface_hkna

beyinsiz takımı iş başında. ölü taklidi yapın giderler beyler.

17de 16 yapmış bir takımdan söz ediyoruz. 15 takım dürüst de bir tek biz mi şerefsiziz? trabzon maçında jaja'nın topu içeri girseydi çok dürüst olacaktık da şimdi kirlenmiş mi olduk? ya da batuhan'ın ikinci kafası direkten dönmeyip kaleden girseydi her şey sütliman mı olacaktı?

size hiçbir şey diyemiyorum. fenerbahçe maçında hüngür hüngür ağlayan diego kadar esesli değilsiniz benim gözümde.
doğru söze ne denir?
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
arwen Liste gör
Yazar

Ayça
  Alıntı arwen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:09
Adamlar 17 maçta tek beraberlik almış avrupada evinde en uzun süre gol yemeyen takım olmuş sen 9 puan öndeyken şampiyonluğu verirken aklın nerdeydi trabzon? rakibine 3 puanı verirken, evinde puanları kaybederken neredeydin de şimdi eses fenere yattı muhabbetindesin?geçen sene bursayı şampiyon yaptın diye bu sene trabzon-bursa maçından önce iki kulübün başkanları çıkıp "borç ödeme vakti" demedi mi ? hepiniz kahramansınız da biz miyiz kötü? maçtan önce kimsenin yapamadığı şeyi yapıp eskişehirde gezerken kimse size sesini çıkarmazken maçtan sonra evlerinin camlarından balkonlarından bakan insanlara küfür etmek midir taraftarlık ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır