eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ürgüp Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:38
  Hazırlık maçlarının ne kadar ölçü olduğu hep tartışılır, geçen seneyi herkes iyi hatırlasın,Davraz kupasını sonra ligde 3te 3 yapmamızı.Yani bu köprünün altından daha çok sular geçer. Çok çok iyi transferler yaptık. Ancak Antalya,kim ne derse desin Sakarya,Ordu,Elazığ vb de iyi işler yaptı.Kesinlikle ve rahatlıkla ilk 6ya kalırız,sonrası taraftar-hoca-yönetim ve şansa bağlı ama ilk 2 çok çok zor
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:40
Abartmayın arkadaşlar hazırlık maçları o kadar önemli değil.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:41
Alıntı yapılan esroot

Ya arkadaşlar herkes kulaktan dolma bilgiler yazmasın. Şimdi haber aldım. 5.dk da uydurma bir penaltı ile öne geçmişler. Kırmızı filan yok takım 11 kişi oynuyor... Lütfen bilip bilmeden atıp tutmayın...

Atıp tutan kim ? Madem ki bilgi alabilecektin neden bu zamana kadar yazmadın ki ? Mecburen duyduklarımıza inanıp paylaşıyoruz.Dk 5 te sarı kart gördüğümüzü yazmıştım Sonra penaltı verince itirazlar vs ile sarı kırmızıya dönüşmüştür diye düşündüm ve 10 kişi kaldığımızı söyleyenlere inandım.Neresi atıp tutmak bunun ?
Sümerli EsEs
Yukarı
BezgiN Liste gör
Yazar

Uğur Takıl
  Alıntı BezgiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:43
dakika 43 oldu hadi aslanlarım hadi koçlarım hadi kardeşlerim hadi be KIRMIZI ŞİMŞEKLER im
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:46
hadi metin hocam sahaya çıkarttığın onbiri bilmiyoruz ama ikinci yarıya artık çıkart şu idealindeki onbiri..çatlıycaz,patlıycaz artık endişe etmekten..sakin olalım,sabırlı olalım diyorum ama hadi biraz gayret..
__oldcity__
Yukarı
Hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:47
ilk yarı bitti
Sümerli EsEs
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:47
Alıntı yapılan disasel

Abartmayın arkadaşlar hazırlık maçları o kadar önemli değil.

nie abartmayalım arkadaşım yaa.Her maç en az iki gol yiyoruz hadi onuda geçtim her maç ilk on dakikada 1-0 yenik duruma düşüyoruz.Rakipler her maça 1-0 önde başlıo artık.Acilen buna önlem almamız lazım.Bunu hazırlık maçı dierek geçiştirmeyin ilerde ligde ne yapacağız biz bu defansla soruyorum? onu bilmem bu defansla bu sene çok zor yürür.Bi maçtada gol yemeyin yahuuuuuu...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:47
coşkun birkaç maçtır oynamyordu,bu maçta oynuyormu acaba?coşkun gol gol gol coşkun gol gol golLOL
Yukarı
BezgiN Liste gör
Yazar

Uğur Takıl
  Alıntı BezgiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:48

bitti ilk yarı

inşallah ikinci yarıda golleri atıp kazanıcaz
hazırlık maçıda olsa rakip ordu olunca delleniyom
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
  Alıntı Kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 18:51
Gecen sene Metin hocanın calıstırdıgı Oftasda hazırlık maclarında yeniliyordu ama sonuc ortada
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır