eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Marmaris ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Marmaris'te yaşayan ES-ES'liler...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 00:21
Çok güzel hareketler bunlar millet imrenerek okur bu yazıları.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
www.marmariseses.org Liste gör
Yazar

marmarisESES
  Alıntı www.marmariseses.org Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 20:12
MarmarisESES üyelerinden Aksaz Deniz Üssü'nde görevli dostlarımızdan bazılarına malesef tayin çıkmıştır..Bu konu başlığı altından tayin olan arkadaşlarımızın duygularını ve siz MarmarisESES'lilerin düşüncelerini paylaşabiliriz..
UNUTULMAYACAKSINIZ !
Marmaris ESES yaşıyor, yaşatıyor...
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 13:19
En başta ben..Hiç beklemediğim bir anda tayinim çıktı.Çanakkale'ye gidiyorum lakin kısa sürecek.Ağustos'ta katılış,Ocak'ta ayrılış:) Emekli olacağım.Şimdi önümdeki kritik konu;Eskişehir'e mi yerleşeceğiz,Marmaris'e mi?Ne diyelim hayırlısı olsun...Ayrıca Gölcüğe tayini çıkan Bahadır kardeşime de hayırlı olsun diyorum...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 15:26
Atama gören arkadaşlara hayırlı olsun.Yeni görev yerlerinde aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
Sevgili Mehmet Ali yıl başında Eskişehir'e bekliyoruz o halde kombineni alayımmı?:))
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 18:05
tüm marmaris tayincilerine yeni görev yerleri hayırlı olsun.
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
es26es Liste gör
Yazar

Ahmet Özcan
Yer: Istanbul-Türkiy
  Alıntı es26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 19:39
Tayini çıkan tüm arkadaşlara, yeni görev yerlerinde ve yaşamının bundan sonraki yıllarında başarılar ve mutluluklar dilerim.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 22:18
Alıntı yapılan ashanye

Atama gören arkadaşlara hayırlı olsun.Yeni görev yerlerinde aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
Sevgili Mehmet Ali yıl başında Eskişehir'e bekliyoruz o halde kombineni alayımmı?:))

Ayhan abi kısmet...Kombineye gelince zaten 3 senedir Esk.de olmasamda kombinemi alıyorum..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2011 saat 01:04
Alıntı yapılan esmaris

En başta ben..Hiç beklemediğim bir anda tayinim çıktı.Çanakkale'ye gidiyorum lakin kısa sürecek.Ağustos'ta katılış,Ocak'ta ayrılış:) Emekli olacağım.Şimdi önümdeki kritik konu;Eskişehir'e mi yerleşeceğiz,Marmaris'e mi?Ne diyelim hayırlısı olsun...Ayrıca Gölcüğe tayini çıkan Bahadır kardeşime de hayırlı olsun diyorum...

Saglik olsun Mehmet bu kisa ayriliga en cok Metin kardesim üzülmüstür,sen ve tayini cikan tüm hemsehrilerimize hayirli tayinler ve basarilar dilerim...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2011 saat 12:55
Alıntı yapılan esmaris

Eyvallah M.Ali abi sağolasın ,ayrıca ister kutsal topraklara gel, istersen Marmarise yerleş ,hep beraber olacağız abi seni rahat bırakmayızLOLClapCoolAyrıca tayinimizi hayırlayan iyi dileklerini sunan herkese teşekkür ederim,Marmaris gibi doğa cenneti biryerden, dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan ,abilerimizden kardeşlerimizden ayrılmak, gölcüğe tayin olmak bizi hüzünlendirsede KUTSAL TOPRAKLARA yaklaşmakta bir o kadar mutlu ediyor,ESKİŞEHİR merkez ,orada buluşur herkes...Wink
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2011 saat 19:53
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Alıntı yapılan esmaris

Eyvallah M.Ali abi sağolasın ,ayrıca ister kutsal topraklara gel, istersen Marmarise yerleş ,hep beraber olacağız abi seni rahat bırakmayızLOLClapCoolAyrıca tayinimizi hayırlayan iyi dileklerini sunan herkese teşekkür ederim,Marmaris gibi doğa cenneti biryerden, dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan ,abilerimizden kardeşlerimizden ayrılmak, gölcüğe tayin olmak bizi hüzünlendirsede KUTSAL TOPRAKLARA yaklaşmakta bir o kadar mutlu ediyor,ESKİŞEHİR merkez ,orada buluşur herkes...Wink
bahadır abi burada artık bir oluşum yapalım. o kadar eskişehirli var toplamak lazım bir araya.
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,230 saniyede hazırlanmıştır