eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 178179180181182 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 21:32
Demek ki yanlız değilmişiz,sadece biz değil bir çok kişi rahatsız..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 23:55
Forumun temasının değiştirilmesi düşünülüyor mu acaba?
Açık renk temalı ve avatar kullanılabilen bir tema kullanılsa daha hoş olur diye düşünüyorum.
Bazen gözleri çok yoruyor forum ayrıca tema da çok koyu iç karartıyor.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 00:11
Alıntı yapılan mehmet26eses

ayrıca tema da çok koyu iç karartıyor.

Mehmet,teknik terimlerden pek anlamam fakat renklerimizin kirmizi ve siyahtan olustugunu düsünürsek gayet normal degilmi?...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 01:04
Alıntı yapılan köfteci

Mehmet,teknik terimlerden pek anlamam fakat renklerimizin kirmizi ve siyahtan olustugunu düsünürsek gayet normal degilmi?...

Tam anlamıyla Siyah-Kırmızı da değil ama Hüsnü abi.
Koyu gri zemin üzerine beyaz yazı.
Sitenin sahipleri daha iyi bilir tabi ama değiştirilebilme imkanı varsa daha iyi arkaplanlar var bence.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 01:57
3 gün önce yazdığım (syf 179) yazıyı ÖM bırakmama rağmen görmekte bu kadar geç kaldığınız ve hala cevap vermediğiniz için teşekkür ederim.böylece bu forumda moderatör olmadığını bir kez daha anlamış olduk... 
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 02:35
Bir ara tenezzül edip güzel bir cevap vereceğim size bu başlık altında Kaan kardeşim. Ayrıca yüze gülüp akabinde böyle bir işe kalkışman da hipokrasi konusunda epey ileride gittiğini güzelcene ifşa etti.

Yine de söylemeden edemeyeceğim ; ikili bir tartışmanın tek bir cümlesini alıntılayarak delil sunmak pek aklı selim bir hareket değil , bilesin. Şöyle bir diyalog geçiyor ( diyalogun geçtiği sayfa şudur ) :

x kişisi : "bi beste yazdım , küfürlü ve süper bi şey"
y kişisi : "ellerine sağlık , bende de var bi tane o daha da küfürlü ve güzel"
Ben : "ısrarla küfür edecem diyosunuz yani ? ..."
z kişisi : "ulan Nusret ne ayaksın , muhalefetsin , işin gücün yok mu , sağduyulu mu sanıyon kendini , öyle misin böyle misin..."
Bu ani ve gereksiz çıkışa ise doğal olarak ben : "sen otistik misin ?"

Bilmeyenler var ise hatırlatmakta fayda görüyorum ; otizm tam olarak böyle bir hastalıktır. Verilen tepki de hakaret değildir , durumun tanımıdır.

Diyeceğim çok şey var , hepsi de belli şeyler ; fakat gecenin bu saatinde daha fazla kafa patlatmak istemiyorum.

İyi geceler.

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 03:13
kafa patlatmadığın için teşekkür ederim çünkü sadece bir cümlenle seni buradan atmalarını isteyecek kadar dar görüşlü olmak istemem.fakat hemen hemen yaptığın her yorumda ve cümlede ister kabul et ister etme tahrik var.özgür düşüncelere sahip olabilirsin bunların nereye kadar gideceği sadece senin hayal gücünle sınırlıdır.

senin yüzüne gülüp akabinde en azından orta bir yol bulabilmek için elimden geleni yaptığımı sanıyorum.söylediğim yada anlatmaya çalıştığım onca şeye rağmen hedefini bana yada grubuma doğrultuyorsan bu yolu sen seçiyorsun demektir.fakat kendi kafandaki saplantıların bizi bu noktaya getiriyor.sen bana,benim tribün grubuma,benim abi ve arkadaşlarıma hiçbir şekilde ithamda bulunamazsın.çünkü bunun için ne elinde bir kanıt olabilir ne de ben senin laf çarpıtmalarına katlanmak zorunda değilim.

istediğin cevabı,istediğin şekilde,istediğin yerde ve zamanda verebilirsin.sana veremeyeceğim hiçbir cevap yok.

Eskişehirspor'u yada tribününü veya taraftarını bu forumda kurtaramazsın.ama bir ilk olabileceğine inanıyorum."Nefer grubu şunu yaptı" "Nefer grubu şöyle çaldı" "Nefer grubu yönetim yanlısı" diyebileceğin günleri de görürüz umarım.kusura bakma da bu tribünün yaşadığı güzel günleri görebilmek için yıllarını veren,evinde haciz gören ve hala emek harcayan insanları senin boş lafların karalayamaz.6. yılımı doldurduğum bu tribüne senin genelleme yapabilmen için 40 fırın ekmek yemen lazım.

senin ne düşündüğün yada hangi kafayı yaşadığın umrumda değil.bana yada bir topluluğa hiçbir şekilde hakaret edemezsin.haklı sebeplerim olduğu için Mehmet abiye özel mesaj attım ve burada açıklamasını yaptım.

varsa söylediğin onca lafın arkasında bir gerçek; hepimiz merakla bekliyoruz...unutmadan;
Taraftar grupluyum,Eskişehirsporluyum.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 23:32
Alıntı yapılan Ati_Kaan

3 gün önce yazdığım (syf 179) yazıyı ÖM bırakmama rağmen görmekte bu kadar geç kaldığınız ve hala cevap vermediğiniz için teşekkür ederim.böylece bu forumda moderatör olmadığını bir kez daha anlamış olduk... 

Öyle deme kardeşim..
Ara ara girip bazı sayfalara "Siyaset can sıkmaya başladı,bu konuya kilit zamanı geldi" tarzı sarı punto da yazıları mevcut site yonetiminin..

Tamam her dakika girip baksınlar demiyoruz onlarında kendine göre işleri güçleri var bunu hepimiz biliyoruz..Ancak hiç yoktan forumdaki insanların şikayetlerini ara sıra dikkate alsınlar..

Çok mu şey istiyoruz ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2011 saat 12:47
Günün önemine dair anasayfada haber ve fotoğraf yayınlanacak mı?
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2011 saat 14:42
teşekkürler
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 178179180181182 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır