eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 05:29
eski yazilanlar elbet kalsin ama bunun icin bir arsiv bolumu olustursak daha iyi gibi sanki. konularin mesela 2005-2006 ulas meyan basligi o sezonun sonunda kalksin 2006-2007 de yenisi olusturusun. eskisi arsiv icinde yer alsinda. bu sekilde hem kategorizede etmis oluruz belki arama yapmak isteyenler icin biraz daha kolaylik olur.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 12:44

Yeni foruma merhaba! Kullanıcı nickimi degiştirdıgımı belirtmek isterim sitede pek gözönünde bulunmayıp söz sahibi olmasamda bazen düşüncelerı belırtıp sızlerın arasında bulunmaktan son derece memnunum gurbette bulundugumuzdan maalesef pek icraatlarada ımza atamıyoruz,gönlüm ESES'imiz,siz degerli hemserılerım için daha cok bişeyler yapmaktan yana umarım bundan sonra  paylaşımlarımız artarak devam eder suan Eskişehirim de yıllık iznimi kullanıyorum ve yeni foruma ilk mesajım doğumgünümde olsun istedim,sitemiz için calısan arkadaslara kolaylıklar  ve tüm ESES dostlarına saglık esenlik diliyorum saygılarımla Şener YILMAZ

Yukarı
kirif Liste gör
Yazar

Asım
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2007 saat 16:58

Forumu 2 yıldır sürekli takip ediyorum. Gerçekten mükemmel hale geldi sayılır. Tartışmalar zaman zaman sertleşse bile diğer takımların forumlarına göre çok düzeyli. Forum yöneticilerine Allah sabır versin tepesi atan herkese olgunlukla cevap veriyorlar. Sanki sinirlerini bir yerde aldırmışlar.   Saygılar... 

Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2007 saat 17:08
Alıntı yapılan darknESS

eski yazilanlar elbet kalsin ama bunun icin bir arsiv bolumu olustursak daha iyi gibi sanki. konularin mesela 2005-2006 ulas meyan basligi o sezonun sonunda kalksin 2006-2007 de yenisi olusturusun. eskisi arsiv icinde yer alsinda. bu sekilde hem kategorizede etmis oluruz belki arama yapmak isteyenler icin biraz daha kolaylik olur.

o ne biçim laf birader..tamam bazı şeylere tepkili olabilirsin ama o imza hiç olmamış.bence bi kere daha düşün..yinede sen bilirsin  ben yanlızca uyarmak istedim..
__oldcity__
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 19:34
bence üye profilleri girilmeden kabul edilen yeni üyelikler bu yeni sistemin en büyük eksiğidir...  hazır elimizde böyle bir fırsat varken kullanamadık...  hayırlısı olsun...  yakında başlarız üye profilleri doldurulsun, yok adını yaz, yok yaşını yaz demeye...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 19:56
eseslifırat

İnternet ortamında bu tarz dayatmalar yanlıştır. Bu tür bir zorlamada üyeler yanlış bilgi verecekler ve iş eskisinden daha kötü olacakdır...

Başka üyelerimizde bir zamanlar T.C. kimlik numarasının bile alınmasını teklif etmişlerdi, bizim böyle bir yetkimiz ve yükümlülüğümüz yoktur...

Bu sebeple profil bilgili herkesin kendi vicdanına ve samimiyet derecesine kalmış bir durumdur...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 11:32
formun yeni formatına adapte olmaya çalışıyorum ufak 1  2 sorunum var..
mesela forumdayken ana sayfaya dönebilceğim yeri bulamadım daha :)
umarım tahmin yarışması da olur. hatta haftalık ilk 10 gibi bölümle yarışmayı  1 2 hafta kaçıranlar olsa bile orada yarışabilirler..

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
bkskurt Liste gör
Yeni Yazar

İbrahim
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 16:45
Forumun yıllar içinde kat ettiği aşamaları düşünüyorum da hakikaten içtenlikle yapılan bir işin ne ölçüde ciddiye alınabileceğini ve ilgi uyandırabileceğini gösteren çok özgün bir ortamımız var. Emeği geçen herkese bilvesile teşekkürlerimi sunuyorum. 

Opera browser kullanıyorum ve genelde başka forum sayfalarında sorun yaşatabiliyor. Fakat forumun bu yeni halinde gayet verimli çalıştığını söyleyebilirim. Benim bir ricam mümkünse RSS desteğinin de foruma eklenmesi. Böylece açılan konuları takip etmek daha da kolaylaşacaktır. Gerçi şurada böyle bir desteğin varlığından söz ediliyor ama 
ben bir türlü keşfedemedim:)
görenler sanır bizi deli
usludan yeğdir delimiz...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 17:32
Alıntı yapılan tcatu

umarım tahmin yarışması da olur. hatta haftalık ilk 10 gibi bölümle yarışmayı  1 2 hafta kaçıranlar olsa bile orada yarışabilirler..

Örneğin bu sayfanın sağ en üst köşesindeki resim içinde "eskisehirspor.com forum" banner ine tıklarsanız direk ana sayfaya dönersiniz....
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2007 saat 17:22
Alıntı yapılan EsEsliyim

Alıntı yapılan tcatu

Örneğin bu sayfanın sağ en üst köşesindeki resim içinde "eskisehirspor.com forum" banner ine tıklarsanız direk ana sayfaya dönersiniz....

Bence sol üst köşedeki resme tıklarsa daha iyi olurLOLLOLBig%20smileBig%20smileBig%20smileLOLLOLSleepySleepy
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır