eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıEskişehir ile ilgili yorum ve sohbet

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 162163164165166 186>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 19:11
Birisi hakkında
Alıntı yapılan Erkandes

Müslümanlığı şüpheli, açıkça söylemeli ben müslüman değilim diye
yazmışsın. Bu mu dinine karışmamak?
Alıntı yapılan Erkandes

Ben o şahsın sanatına bir şey demişmiyim..o sanat dediğin fotoğrafı gördünmü
Fotoğrafı gördüm ki yorum yapıyorum. Ayrıca ben o resmi sanat olarak savunmadım. Herhalde beni akpli olmayan bir düşman olarak kodladın kafana ki okumadan yorum yapıyorsun
Alıntı yapılan Erkandes

en azından Ataç ın yaptığı yorum seninkinden iyi adam olayı kınadı senin gibi abuk subuk sanattan falan bahsetmedi..
Benim mesajımda sanat geçen yeri anlayamadığını şu cümlen de destekliyor.
Alıntı yapılan Erkandes

sizin korkunuz bu olaydan cehepenin oy kaybı yaşaması siz bundan korkuyorsunuz ama ben olayı parti üzerinden  değil inanç üzerinden değerlendiriyorum..Müslümanlığa yapılan hakaret olarak görüyorum...sen ne görürsen gör kardeş inancın ölçüsünde görürsün...
Bak olayı yine siyasete çektin. Hem de siyaseti din gibi kutsal bir duygu üzerinden yapıyorsun. Benim korkum değil de senin amacın chp'nin oy kaybetmesi galiba...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 13:41

'Ucube' cami belediyenin işi çıktı

Eskişehir'de gerçekleşen 'Ucube-Ebucu' sergisini organize etmediğini söyleyen Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç'ın serginin davetiyelerini bizzat gönderdiği ortaya çıktı.

Güncelleme:01 Mayıs 2011 12:05
< =text/ ="http://s.mynet.com.trocache/sharing.js?v=10"> < =text/ ="http://s.mynet.com.tr/g/ls/ls.js?98">

Davetiyede siyah zemin üzerine beyaz harflerle yazılan "Ucube-Ebucu" başlıklı davetiyede, Başkan Ataç'ın "Serginin açılışını onurlandırmanızı dilerim" sözleri görülüyor. Yine davetiyede, daveti yapan Başkan Ataç'ın ismi iri puntolarla yazılması dikkat çekiyor.

İŞTE ŞOK EDEN KARELER ( FOTO GALERİ )

Eskişehir'de CHP'li Tepebaşı Belediyesi'nin galerisinde açılan ve camilere başörtüsüne hakaret edilen resimlerin yeraldığı serginin organizasyonuyla ilgili olarak yeni ayrıntılar ortay çıktı.

Önceki gün basın toplantısı düzenleyerek kendini savunan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, söz konusu sergiyi belediye olarak kendilerinin organize etmediğini, kimseye sergiyle ilgili davetiye göndermediklerini ve içeriğini bilmediklerini açıklamıştı. Ancak, durumun böyle olmadığı ortaya çıktı.

PROTESTO EDİLDİLDİ

Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 13:51
Tamam Erkandes ; oyumuz AKP'nin. Kasma kendini yavrucum.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
26-ES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 13:58
ya kardes hic yakisdiramadim uslübunu.  burda eskisehir le ilgili yorum yazilmasi lazim,parti ele alinirsa icinden cikamassin.
birak bu tarzi, gercekden kiniyorum.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 14:00
Erkandes , siyasetini bu başlıkta değil Seçim başlığında yap.Ahmet Ataçın resimleri yollarkenki fotoğrafını da eklese sana bir zahmet.(VARSA)
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 14:07
Sn. Ataç'ın açıklamasına inanmıştım, yanılmışım...

Neymiş efendim? Eskişehir halkı modernmiş, çağdaşmış falan filan... Çağdaşlık dinime hakaret etmekse çağdaş değilim... Modern olmak tesettürlü kadına hakaret etmekse modern de değilim... Eskişehir'e çağdaş ve modern diyenler Eskişehir'in müslüman bir şehir olduğunu bilmiyorlar, galiba...

NOT: Bu mesaj kişisel düşüncemdir. Lütfen kimse cevap yazmasın veya kendini cevap yazma mecburiyetinde hissetmesin(!)

Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 17:39
Alıntı yapılan nusret

Tamam Erkandes ; oyumuz AKP'nin. Kasma kendini yavrucum.
 eskişehirin tepebaşı beldesinde açılan sergiyi sayın kılıçdaroğluda insanın değer yargılarına saldırı olarak niteledi..malesef alet olduk dedi. bizi alet edenler utansın diye konuştu..Partimizde dine saldırı olayları oyumuzu oldukça düşürmektedir dikkatli olmak lazım dedi..
  Nusrat kardeş  hitap şeklini düzeltmeni rica ediyorum üslubunu bozma birilerini örnek alma taraf olduğun siyasi büyüklerinin iyi yönlerini örnek almanı tavsiye ederim.tabi varsa Big%20smile.aramızda 365 gün var 365 gün neysede birde  6 saat problemi var..oyunu ister akpye istersen dtp ver beni hiç ilgilendirmez..dtp ye ver istersen..o da legal parti. ancak o keser seni...akpnin seni gibilerinin oyuna muhtaç değil ne yazık ki...oya ihtiyacı olan partiler belli...
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 17:57
Bunların hepsi Chp'yi yıpratma politikası.Sergi Tepebaşı Belediyesinin salonunda diye kopartılan yaygaraya bak.O resmi yapan ressama kimsenin bir şey dediği yok.Ama maksat bağcıyı dövmek tabi.

Danimarka'da peygambere yapılmayan hakaret kalmadı hükümet de dahil kimsenin sesi çıkmadı.Üstüne üstlük Danimarka'nın eski başbakanı Türkiye'nin oyuyla Nato genel sekreteri oldu.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 21:08
Alıntı yapılan SoLdat

01 Mayıs 2011 Pazar 16:13
Eskişehir'de 1 Mayıs Kutlamalarında İstiklal Marşı Krizi
Eskişehir'de, 1 Mayıs kutlamalarında BDP'li 50 kişilik grup İstiklal Marşı okunurken ayağa kalkmayınca HEPAR'lılar tepki gösterdi. Sıhhiye Meydanı'nda yapılan 1 Mayıs kutlamalarına yaklaşık 7 bin 500 kişi katıldı. Kutlamalar saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. İstiklal Marşı okunduğu sırada kutlamalara katılan 50 kişilik BDP'li grup ayağa kalkmadı. İstiklal Marşı bitiminden sonra Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) üyeleri BDP'li gruba tepki gösterdi. Güvenlik güçleri yaşanan olaya müdahale etti.

Bİ DELİKANLI HEPAR VAR !!!
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2011 saat 21:12
kudurdu bu köpekler eskişehirde buna cesaret ediyorlarsa gerisini düşünemiyorum devlet var olduğunu göstermesi gerekir bu kadar başı boşluluk olmaz 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 162163164165166 186>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,569 saniyede hazırlanmıştır