eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıEskişehir ile ilgili yorum ve sohbet

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163164165 186>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 12:09
Ben çok iyi anladım ....Umarım sizde anlamışsınızdır...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 12:19
Seçimlere az kaldı. Din, mezhep, ırk, spor takımı sömürüleri daha çok olacaktır. Bu daha başlangıç. Yalnız çok hızlı başladı başlayanlar. Bu düpedüz Eskişehir'e yapılmış komplodur. Din Eskişehir'de ki sol oyları yıkmak için araç olmuş. Buna yazık.
Yukarı
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 12:22
Olay toplumun davranışlarını belirleyen değerlerden biri olan inanç değerlerine yapılan bir saygısızlık olayı olup erdemsiz bir harekettir. Savunulacak bir yanı yoktur.

Mevzuyu tarafı olduğunuz siyasi düşüncenin manfaatleri açısından ele alıp savunmaya yönelik mantık kurarak argümanlar geliştiriyorsanız aslında bir alakanız olmadığı ve hiç tasvip etmediğiniz bir erdemsizliğe salt siyasi taraf olduğunuzdan ortak olmuş oluyorsunuz.

Sonuç olarak toplumsal değerleri eleştirilebilirsiniz ancak hakaret edemezdiniz.

Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 13:11
bagzı ideolojik görüşlerine eleştiri gelmesin diye insanların bu sanatcı denen adamı savunmaya çalışmaları aslında bize şunu gösteriyor.
birincisi kendileri inanır yada inanmaz ama bagzı insanların inançlarına ne kadar saygısız ve uzak olduklarını. ikincisi ise ideolojilerinin gözlerini tamamen kör etmesidir.
kuran da bagzı insanların gözleri tamamen kör olur ve onların gözleri hiçbir zaman açılmaz der. umarım sap ile samanı karıştırmazlar.bu sanatcıyıda allah bildigi gibi yapsın.
DK
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 13:35
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Reklamın iyisi kötüsü olmaz
İşte asıl olay bu bence. Yüzde yüz katılıyorum.
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 13:52
Köpeğe tecavüz eden sapığın bahanesi tüyler ürpertti!
"Köpek ilgi gösterdi"
30 Nisan 2011 Cumartesi, 09:37:18

Eskişehir’de vatandaşların ihbarı üzerine polis, saat 03.45 sıralarında Odunpazarı İlçesi Gökmeydan Mahallesi’ndeki Özbek Çocuk Parkı’na gitti. Polis, evli ve 3 çocuk babası işsiz Mustafa K.’yı (47) bir sokak köpeğine tecavüz ederken yakaladı.

Karakola getirilen ve ifadesi alındıktan sonra Kabahatler Kanunu’na göre 150 TL para cezası yazılarak bırakılan Mustafa K., “Uzun süredir eşimden ayrı olarak yaşıyorum. İşim de yok. O gece son param ile bir bira alarak parkta içtim. Bu sırada yanıma boz bir dişi köpek geldi. Köpek bana ilgi gösterince, kendimi tutamadım. Onunla ilişkiye girdim” diye konuştu.

ESKİŞEHİR (AHT)

http://www.haberturk.com/yasam/haber/625938-kopege-tecavuz-eden-sapigin-bahanesi-tuyler-urpertti

Yorumsuz...
DK
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 14:08
Malesef Türkiye'de insanlar kendi inançlarının mizah yoluyla eleştirilmesine çok çabuk reaksiyon veriyorlar. Bir müslüman olarak ben bunların hiçbirini takmıyorum. Herkesin de bunu yapması gerekiyor. O kadın camiye ucube yakıştırması yapmış. Peki bu camilerin kutsallığından birşey götürür mü? Götürmez. Aynı olay yabancı çizerlerin karikatürleri içinde geçerli. Üzücü olan şey ise burada kıyameti kopartan insanların; aynı şey bir ateiste veya başka bir düşünceye yapıldığında; bunun arkasında durarak, şu anda kendi inançlarına yapılan hakareti diğer inançlara yapmalarıdır. 
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 14:50
Alıntı yapılan emrahes

Köpeğe tecavüz eden sapığın bahanesi tüyler ürpertti!
"Köpek ilgi gösterdi"
30 Nisan 2011 Cumartesi, 09:37:18

Eskişehir’de vatandaşların ihbarı üzerine polis, saat 03.45 sıralarında Odunpazarı İlçesi Gökmeydan Mahallesi’ndeki Özbek Çocuk Parkı’na gitti. Polis, evli ve 3 çocuk babası işsiz Mustafa K.’yı (47) bir sokak köpeğine tecavüz ederken yakaladı.

Karakola getirilen ve ifadesi alındıktan sonra Kabahatler Kanunu’na göre 150 TL para cezası yazılarak bırakılan Mustafa K., “Uzun süredir eşimden ayrı olarak yaşıyorum. İşim de yok. O gece son param ile bir bira alarak parkta içtim. Bu sırada yanıma boz bir dişi köpek geldi. Köpek bana ilgi gösterince, kendimi tutamadım. Onunla ilişkiye girdim” diye konuştu.

ESKİŞEHİR (AHT)

http://www.haberturk.com/yasam/haber/625938-kopege-tecavuz-eden-sapigin-bahanesi-tuyler-urpertti

Yorumsuz...
Ah Canım Türkiye'm neler oluyor sana, Ah Canım Eskişehir'im neler oluyor sana...
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 15:51
Alıntı yapılan Erkandes

Benim şahsi görüşüm Camiyi ucubeye benzeten bir sanatçının arkasından koşan onu destekleyen insanın ben  Müslümanım demesi hiç hoş değil..Müslümanlığı şüpheli.açıkça söylemeli ben müslüman değilim diye..insan kendi dininin ibadethanesine ucube diyebilirmi diyenide destekleyebilrmi..Kimse kimseyi kandırmasın camiye ucube diyen ve onu destekleyen Müslüman olamaz...
Şu forumda yıllardır "kimse kimsenin Eskişehirsporluluğunu tartışmasın" denir dururdu. Sen havalandın uçuyorsun Erkan. Sana mı kaldı milletin dinine karar vermek?

Yapılan anıtın yıkılması son derece saçmaydı. Bu yapılan resmin de çok mantıklı olduğu söylenemez. Bir grubun kutsal saydığı değerler üzerinde konuşurken, yazarken ve hatta sanat yaparken o grubu incitmemek, kırmamak için yüz kere düşünülmelidir.

Ahmet Ataç'a gelirsek Eskişehirsporla da alakalı olarak en basit örnekle her sene Sinan Alağaç'ın kabri başında dua eden birinin camiye ucube diyeceğine inanmıyorum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2011 saat 18:01
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan Erkandes

Benim şahsi görüşüm Camiyi ucubeye benzeten bir sanatçının arkasından koşan onu destekleyen insanın ben  Müslümanım demesi hiç hoş değil..Müslümanlığı şüpheli.açıkça söylemeli ben müslüman değilim diye..insan kendi dininin ibadethanesine ucube diyebilirmi diyenide destekleyebilrmi..Kimse kimseyi kandırmasın camiye ucube diyen ve onu destekleyen Müslüman olamaz...
Şu forumda yıllardır "kimse kimsenin Eskişehirsporluluğunu tartışmasın" denir dururdu. Sen havalandın uçuyorsun Erkan. Sana mı kaldı milletin dinine karar vermek?

Yapılan anıtın yıkılması son derece saçmaydı. Bu yapılan resmin de çok mantıklı olduğu söylenemez. Bir grubun kutsal saydığı değerler üzerinde konuşurken, yazarken ve hatta sanat yaparken o grubu incitmemek, kırmamak için yüz kere düşünülmelidir.

Ahmet Ataç'a gelirsek Eskişehirsporla da alakalı olarak en basit örnekle her sene Sinan Alağaç'ın kabri başında dua eden birinin camiye ucube diyeceğine inanmıyorum.

Ben kimsenin dinine karar vermiyorum benim sitemim benim ibadethaneme ucube diyenlere ne saçmalıyorsun sen lafı istediği yerden alıp yorumlama..Banane hristiyandan ateistten banane kim neye inanırsa inansın kime taparsa tapsın.ben kimsenin ibadethanesine inandığı kutsal şeylere saldırmam kulp takmam onlarda takamaz..Ben o şahsın sanatına bir şey demişmiyim..o sanat dediğin fotoğrafı gördünmü adam cami fotoğrafı çekmiş.iki minare arasına mahya görüntüsü ile fotomontajla ucube yazmış.Ne bu ya sen müslüman olarak bu ağrına gitmedimi tabi müslümansan.her müslümanın ağrına gitmesi kesinlikle gerekli..eğer gitmiyorsa kesinlikle  müslümanlıkla alakası yoktur..şahin görünümlü doğandır...Ben Ahmet ATAÇ hakkında hiç yorum yapmadım tanımamda kendisini sadece ismini duyuyorum tepebaşı belediye bşk.nı olduğunu biliyorum o kadar...  kişiliği nedir bilmiyorum bilmediğim insan hakkında yorum yapmam..en azından Ataç ın yaptığı yorum seninkinden iyi adam olayı kınadı senin gibi abuk subuk sanattan falan bahsetmedi..
    sizin korkunuz bu olaydan cehepenin oy kaybı yaşaması siz bundan korkuyorsunuz ama ben olayı parti üzerinden  değil inanç üzerinden değerlendiriyorum..Müslümanlığa yapılan hakaret olarak görüyorum...sen ne görürsen gör kardeş inancın ölçüsünde görürsün...
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163164165 186>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,294 saniyede hazırlanmıştır