eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 177178179180181 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 00:56
Alıntı yapılan ESPANA

Alıntı yapılan ESPANA

1 ay uzaklaştırma alan arkadaşlar.Sürelerinin dolduğunu , fakat üyeliklerinin açılmadığını söylüyor.Elçiye zeval olmazmış forum yönetiminin bilgisine.

bu konu ile ilgilenecek kimse yok mu hala çözülmemiş sorun.

bu arkadaslar ozelden mesaj attırsınlar, bildirsinler
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 06:08
Alıntı yapılan hickmath

Sayfalar dolusu "Link alabilir miyim?" mesajı oluyor her hafta.
Evet, bu cok rahatsiz edici bir durum, bu istekler yuzunden canli mac sonuclarini takip etmek mumkun olmuyor. Ama bunun onune gecmek icin ne tur bir yaptirim uygulanabilir, onu da bilmiyorum acikcasi...
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 23:14
Alıntı yapılan BLoodY

Alıntı yapılan ESPANA

Alıntı yapılan ESPANA

1 ay uzaklaştırma alan arkadaşlar.Sürelerinin dolduğunu , fakat üyeliklerinin açılmadığını söylüyor.Elçiye zeval olmazmış forum yönetiminin bilgisine.
bu konu ile ilgilenecek kimse yok mu hala çözülmemiş sorun.

bu arkadaslar ozelden mesaj attırsınlar, bildirsinler

Yolladım.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2011 saat 13:59
"Zenci" kullanıcı isim şahıs Ümit Karan, Bülent Uygun, Halil Ünal ve daha bir çok başlıkta sırf muhalefet etmek adına insanlarla ikili münakaşaya giriyor. Bu şahsın forumun düzenini bozmasına ve sürekli kargaşa ortamı yaratmaya çalışmasına daha ne kadar süre izin verilecek?
KKŞ
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2011 saat 23:07
bu gece tahmin yarışması sonuçlarını işlerken bir sorun meydana geldi.. tekrar denedim tekrar sorun meydana geldi. mecburen, bir onceki backup'a geri döndük. bu arada, yaklaşık yarım saat içinde yazılan bazı mesajlar kayboldu. bu aksaklık icin ozur dileriz.
tahmin yarışmasını yarın sakin kafayla bir daha degerlendirecegiz
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 10:10
Abi yapma ilk defa bir haftada 15 puan almıştım.Cry
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 04:37
Mehmet abi (BLoodY) uzun zamandır yaşadığım ve yaşanılan bir sıkıntıyı soru olarak direk sana sormak istiyorum.malum moderatörlerin kimlerden oluştuğu bilinmiyor.beklediğim ceza olmasa da en azından uyarı yapacağına inanıyorum.forum kurallarındaki bu duruma uygun 2 maddeden yola çıkacağım.

bizzat senin ve sana destek olanların düzenlediği Forum Kurallarından gösteriyorum.

1- Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanmak, mesajlarda küfür ve küfür kısaltmaları, nokta nokta konularak yazılan küfürleri kullanmak Yasaktır..

12- Forumda yazan herkesin yazdıklarının kendi düşüncesi olduğunu unutmadan karşıdaki insanların düşüncelerine saygı gösterilmeli, hakaret etmeden nedenleri niçinleri anlatılarak karşı görüş belirtilmelidir. Tartışmalar uzatılarak ikili diyaloglara girilmemelidir.

yalan değil 2 hafta uzaklaştırma dışında bu forumdan gerçekten atılmayı hakettiğim zamanlar oldu.fakat bizi yada bizim gibi düşünenleri o duruma getirenler utansınlar.ama bazı şeylere artık katlanamadığımı ve kimsenin katlanmak zorunda olmadığını düşünüyorum.

"nusret" nickli arkadaşın imzasında kullandığı cümlede kayıtsız şartsız bir tahrik vardır.bu forumda farklı başlıklarda defalarca "düzeni bozmaya" yönelik hareketlerde bulunmuştur. 

Nefer grubu şüphesiz ki bu forumda çok farklı düşüncelere sahip insanların dahi beğenisini toplamış ve yükselişi desteklenmiştir.tribünün liderinden en küçük üyesine kadar bu forumu takip etmektedir.gerektiğinde stadyumdaki binlerce insan sessizce seyrederken  Yönetimine ve içindeki kişi yada kişilere tepkisini koymuştur.halen Yönetim tarafından sevilmemekte ve "istenmeyen çocuk" etkisi yaratmaktadır.

diğer grupların yada oluşumların neler yaptığı bizi ilgilendirmiyor."nusret"'e özel mesaj yoluyla da bazı şeyler defalarca anlatmaya çalışıldı.Eskişehir'e bir maçlığına yaşananları daha net görmesi açısından davet edildi.aynı zamanda Bkş toplantısına da davet ettiler.fakat arkadaşımız buradan sallamayı uygun görüyor.

Alıntı yapılan nusret

Sen otistik misin ?

üslubunu,yazdıklarını ve yaptığı her şeyi bir yana bırakıyorum.nusret şu yorumuyla kurallarının 1. ve 12. yorumuna direkmen karşı gelmiştir.bir insanı  o biçimde görmüş ve o durumu yaşayan insanları aşağılamıştır.ettiği hakaretler yada tahrikleri de göz önüne alınarak bu kişinin forumdan ihrac edilmesini rica ediyorum.

tabiki bunları uğraşılmaya değmez bir insan için yazmadım.artık bu konuyu düşünmenizi ve nasıl ki Yönetim yada bu tür konular hakkındaki "ithamlara" direk ceza veriliyorsa bu yaşanan olaylara da aynı gözle bakılmasını istiyorum.artık hırsız,beleşçi lafları ve kişinin yada kişilerin Eskişehirsporluluğunun sorgulanmasına seyirci kalınmamasını istiyorum.

uzun bir yazı oldu kusura bakmayın hayli süren bekleyişin ardından böyle patlama oldu.sözü yada cevabı sana bırakıyorum abi.
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 07:23
Nusret denen arkadaşımızın başına bir gelecek var Allaha havale ediyoruz.milleti aşağılamakla bir yere gelinmez.aynı düşüncede olmayan kişilere karşı böyle yazdı hep..acizlik tir..aciz kişi hakaret eder..
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 08:45
Anti Bizans sayfasında iki kere alıntı yaptım..
Ancak bir cevap bile alamadım..
Hala cevap bekliyoruz..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 09:11

Aynı şikayeti bende forumda karşılaştığımız sorunlar başlığında dile getirdim cevap alamadım.Birçok kişi bu konuda şikayetçi ama daha bu üyenin adını Uyarılanlar ve Uzaklaştırılanlar başlığında göremedik...

OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 177178179180181 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır