eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
Online Durum: Offline
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 14:55
Alıntı yapılan EAL

Dorlion u savunan Hakan arkadaşım. Acaba senin takıma ya da tribünlere saygı göstermesini bilmeyen, kendinden 20 yaş büyük adama atar yapan her maç ufak çaplı da olsa ortamı geren, tribnlere  kazandırmaya çalıştığın çok sevdiğin emek mahallesinin gençleri kahve de otursa daha güzel olmaz mıydı?

Ben grubun kurulma amacını söyledim sizlere ben burda bile o kadar hakaret yerken tek kelime birşey söylemeden uslubumu bozmadan birşeyler söylemeye çalışıyorum .Ama bazı insanların bunlar böyle bunlar şöyle dediği insanlardan hiçbir farkı yok gibi geliyo Ben neden iyi niyetli yazdıkca böyle yapıyorlar anlamıyorum.
#efeler
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 14:57
Aşkı şehirin oradaydım ben. Aşkı şehir  dorleyona Es es gol bile çektiremedi.. Grup falan değilsiniz siz. Olsa olsa başkanın yalakası! olursunuz... DEFOLUP GİDİN !
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 15:14
Hakan, bi tribün grubunun içinde yer alınca, insanın o grubun yanlışlarını görmesi ya da görse bile eleştirmesi çok zordur. Ne eleştiri gelirse gelsin savunmaya geçmeyi düşünür insan o noktada, yaşadığımdan biliyorum. Bırak bunlarıda tarafsızca bak grubunuz içinde kimleri barındırıyor, neler götürüyor Eskişehirspor tribününden. Hiç bir gruba bu kadar yoğun eleştiri yapılmazken neden sadece size yapılıyor ? Tesadüf olmasa gerek..
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 15:16
Alıntı yapılan hakankara

Alıntı yapılan EAL

Dorlion u savunan Hakan arkadaşım. Acaba senin takıma ya da tribünlere saygı göstermesini bilmeyen, kendinden 20 yaş büyük adama atar yapan her maç ufak çaplı da olsa ortamı geren, tribnlere  kazandırmaya çalıştığın çok sevdiğin emek mahallesinin gençleri kahve de otursa daha güzel olmaz mıydı?

Ben grubun kurulma amacını söyledim sizlere ben burda bile o kadar hakaret yerken tek kelime birşey söylemeden uslubumu bozmadan birşeyler söylemeye çalışıyorum .Ama bazı insanların bunlar böyle bunlar şöyle dediği insanlardan hiçbir farkı yok gibi geliyo Ben neden iyi niyetli yazdıkca böyle yapıyorlar anlamıyorum.
Grup kurulma amacına ulaştı zaten bunu bütün açık görüyor sadece küçük bi azınlık hariç.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 15:34
Alıntı yapılan Volkan

Foruma birden tepeden indin..
Her başlıkda kışkırtıcı,tahrik edici,gereksiz mesajlar.. ( Bazı mesajların gerçekten çok doğru olmasına rağmen)

Mesajın kalan kısmıyla ilgilenmeden yalnızca bu kısmına cevap vereceğim. Çünkü kalan kısmı hakkında 100 kere fikirlerimi söyledim zaten , artık yoruldum dert anlatmaya çalışmaktan.

Birden tepeden inmek ne demek ? Ben zembille geldim de sana davetiye mi gönderdiler ? Geldim , yazıyorum işte.

Kışkırtılacak , tahrik olunacak bir şey de değil ; gerçeği söylüyorum. Sırf birileri rahatsız olacak diye lafımı mı sakınayım ?

Taraftar grupları , spor kulüplerinden maddi rant sağlamanın en temel yoludur.

Dur bakalım doğru mu anlamışım ;

-Belli bi tüzüğe bağlı kalınmadan , denetlenmeden hareket edeceksin
-Kendi tribününde bilet satışını , kulüp ile hiç bir resmi bağı olmayan taraftarlar vasıtasıyla yapacaksın
-Hiç bir dayanağın olmaksızın bedava bilet ile katiyen alakan olmadığını söyleyeceksin
-Tribününde takımının adını bağıracağına "En büyük Dorlion , en kral Nefer" diye bağıracaksın
-Yönetimin tüm üçkağıtlarına rağmen , "Büyük Başkan" diye bağıracaksın , hatta gidip bir de aynı temalı bi pankart asacaksın

-Sonra da icraatlarınızı sorgulayanlara tepki gösterecek , "bizimle ne alıp veremediğiniz var" diyeceksin

Var mı böyle bir yağma ? Neyiz biz , koyun mu ?

...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 16:30
edit.

uğraşmaya değmezsin.
davulun sesi uzaktan hoş gelir.
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 17:16
Alıntı yapılan hakankara

Alıntı yapılan escosi

bence bunlara güzel bir uyarı lazım.şöyle en sağlamından

Stadda yerimiz belli buyur gel uyarılarını dinleriz çözüm yolunu da buluruz
dert etme bizde ordayız hakan arkadaşım görüşelim
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 17:24
furkan tek bir şey söyleyeceğim;
genellemelerini,kendine saklaman gereken bazı düşüncelerini yada garip tavırlarını mümkünse Nefer kelimesi ve türevlerinden uzak tut.bilip bilmeden konuşmaya devam ediyorsun.
Nefer
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 17:33
Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan hakankara

Alıntı yapılan escosi

bence bunlara güzel bir uyarı lazım.şöyle en sağlamından

Stadda yerimiz belli buyur gel uyarılarını dinleriz çözüm yolunu da buluruz
dert etme bizde ordayız hakan arkadaşım görüşelim
hakan kardeşim şimdi beni iyi dinle.ben hiç bir grubun içinde olmadım.hani bazılarının çekirdekçi grup diye belirttiği ama hiç bir zamanda laf söylemediği, kimsenin etlisine-sütlüsüne karışmadığı gruptanım. bizim bildiğimiz gruplar bellidir.hepsine saygımız sonsuz. çocukluğumuzdan beri devam eden grupları bilirim. tamam güzel grubunu kur ama diğer grupların tersine iş yapma, bilet almıyoruz-satmyoruz deme.kahve köşelerinden gençleri kurtaracaz ayakları yapma.grubunun adamları belli.diğer gruplardan şikayet duydunmu hiç??açığı adam etmeye geldiyseniz bırakın bu en son sizin göreviniz.eskişehirspor taraftarı anlıdır,şanlıdır.
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 20:26
Alıntı yapılan Volkan

edit.

uğraşmaya değmezsin.
davulun sesi uzaktan hoş gelir.

Forum burası , insanlar tartışır , konuşur ; nihayetide anlaşır ya da anlaşamaz. Fakat konuşulur.

Bu senin yaptığın terbiyesizliğin dik alası. Uğraşmak istemiyosan , hiç bir şey yazmadan susarsın. Sen kimsin ki benim neye değeceğime kanaat getirebiliyosun ? Bakan mısın ? Otorite misin ?

Onu da geçtim , maksadı fikir alışverişi yapmak , tartışmak , paylaşmak olan forumda bunları uğraşılmayacak boş bir iş olarak görmen de foruma bakışını açıkca belli ediyor.

Yalnızca kendi görüşünden olanlarla takılmaya devam ettiğin sürece , vizyonun gözlerindeki at gözlüklerinin sana müsade ettiği kadar olmaya devam edecektir güzel kardeşim.

Saygılarımla...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,273 saniyede hazırlanmıştır