eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 15:28
Açık tribün dün çok iyiydi, karşılıklı tezahüratlarda yeterli katılım sağlandı. Bir ara altlı üstlü ''Eses gol gol gol'' falan da çekildi, karşıdan çok güzel göründü. Yüreğinize sağlık. Açığı her maç böyle görmek dileğiyle.
Yukarı
ESES1987ORÇUN Liste gör
Yazar

orçun köseoğlu
  Alıntı ESES1987ORÇUN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 15:34
bu altlı ustlu hep gormek ıstedıgım bır tablo ıdı oldu ılk denemeye gore super ama alt taraf bıraz daha canlanıcak ınsallah...
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 23:45
Açığın altını bağırtan başta Aşkı Şehire teşekkürlerimi sunuyorum.Aşkı Şehir tayfası gerçekten Nefer gibi onurlu duruşunu gösteriyor.. Teşekkürler 
Yukarı
es_sargin Liste gör
Yazar

Erkan S.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı es_sargin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 23:58
AŞK I ŞEHİR bir oluşum içerisinde daha çok zorluklarlar içerisinde çaba gösteriyorlar çok dikkatli organize olmuş bir ekip...
AşK-ı ŞeHiR
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 00:00
Öncelikle Biz AşK-ı ŞehiR deki tüm arkadaşlar olarak ,BAŞTA ALTES olmak üzere TÜM AÇIĞA Trabzon maçındaki performansları adına  teşekkürlerimizi sunuyoruz ... Ve bizlere destek olan başta NEFER olmak üzere diğer TÜM RENKTAŞLARIMIZA  da yürekten bağlılığımızı maçta göstermiş olduğumUza inanıyoruz. Daha iyisi mi ? Olacak olacakkkk !!!  Bazı şeyler konuşulmaz anlatılmaz yaşanır derler ya hani, biz konuşmak için değil destek için varız , HER ŞEYİN EN İYİSİNİ YAPMAK ADINA TÜM AÇIĞI CANLANDIRMAK ADINA son performanstan daha ileriye ...
Saygılarımla ...
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 00:10
ES ES Lİ kardeşlerim...AŞK I ŞEHİR evet bence gününde olan bir ekip görünrüsü verdi ve hiç susmadı ben bizzat en üstünde duruyorum. Kendileri zaten çoçuk çoçuk tayfasından oluşmuyor yaş ortalamsı 25 - 26 AŞK I ŞEHİR ne kadar çaba gösterdiği bayraklardan görebilirsiniz insan gibi bir bayrak yaptımıyorlarki 1 kişi sallasın Wink en az 3 kişi salıyor... keşke bütün taraftar olarak böyle güzel bayraklar yaptırabilsek her şey bizim elimizde arkadaşlar kim ne derse desin altlı üstlü bağırtmayı gene AŞK I ŞEHİR başlatmıştır ve çokta güzel oldu herkesin ağzına sağlık...ALTES gene açık tübünün grubudur kendilerine başarılar ... MANİSA da görüşürüz... 

ES ES Lİ kardeşlerim... HÜSEYİN ZEYBEK...
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 00:11
aşkı şehir çok güzel işler yapıyor açıkta fakat en azından kendi arkasına biraz daha sağlam insanlar gelmeli bu maç oraları kapatmaya çalıştılar büyük bayraklarla ama malum olaylar sebebiyle yine oralara istenmeyen bağırmaycağı belli tipler geldi bunun önlemi alınırsa açık tribün eminim daha iyi canlanır çünkü bizim tribünün bağırması için önce birilerinin sağlam bağırması gerekiyor(şinanaride yada kapalı sağlam bağırdığında olduğu gibi).
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 00:15
Açık ve aŞk - ı ŞehiR Maçtan önce tribününe sahip çıkarak tese lilere haddini bildirerek gereğini yapmıştır.. Teşekkürler ..
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
blackandred26 Liste gör
Yazar

eskişehirli
Yer: eskişehir
  Alıntı blackandred26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 00:48

GENELDE HER MAÇ AÇIKTA DURUYORUM  BANDO ESES VE AŞKI ŞEHİRE YAKIN GÜZEL BİŞİLER YAPMAYA ÇALIŞIYOLAR ÖNCEDEN GİRİP YER TUTUYOLAR VE KENDİ ARKADAŞLARINI VE BAĞIRACAK ADAMLARI ARALARINA ALMAYA ÇALIŞIYOLAR BU MAACTADA GÖRDÜMKÜ BU ARKADAŞLAR HERKES SUSTUĞUNDA BİLE BAĞIRMAYA ÇALIŞIYORLAR VE YARI OLDUĞUNDA YANLARINA DOĞRU YAKLAŞTIM SİZİN AMACINIZ NE DİYO SORDUM ORDAKİ ARKADAŞLARDA ŞUNU SÖYLEDİ ( BİZİM AMACIMIZ AÇIĞI CANLANDIRMAK  BUNUN İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ VE GÜZELLİKLERLE TANITACAĞIZ ESKİŞEHİRPSORU VE ESKİŞEHİR TARAFTARINI DEMİŞLERİDİ ) BU BENİ ONURLANDIRDI ONLARA TEŞEKKÜR EDERİM KENDİ ADIMA VE ESKİŞEHİRSPOR ADINA

BENİM ACİZANE TAVSİYEM, MACTAN ÖNCE BAĞIRMAK İSTEYEN DESTEKLEMEYE GELEN ARKADAŞLARINI YANLARINA ÇAĞIRMALARI VEYA BURDA Bİ BAŞLIK AÇSINLAR BİDE ÖLE DENEYİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR
HAYAT'IN ANLAMI SİYAH İLE KIRMIZI
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2011 saat 23:12
hadi abi daha güçlü diye diye çekirdekçi tayfayı kazandık diye düşünüyorum:)
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır