eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Online Durum: Offline
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 11:15
Mehter marşına başladığınızda başka bişeyle ilgileniyordum birden sesi duyunca gol oldu sandım.
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 11:20
açığın canlanmasında şüphesiz aşk-ı şehirin büyük payı var. tebrikler aşk-ı şehirClap
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 11:23
Açıkta sadece Aşk-ı Şehir. Başkasına gerek yok!
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 11:29
o bayrakları(özellikle ortadaini)kim yaptırdıysa ellerinden öpüyorum.
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 11:29
BandoESES i ve Aşk ı Şehir i kutlamak lazım açığa çok güzel bir dinanizm getirdiler bence ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacaklar, karşılıksız sevince büyüğe saygı küçüğe sevgi duyunca itici kavgacı grupçu olmayınca açıktaki taraftarımızda arkasında oluyor destekliyor içten bağırıyor...
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
technic Liste gör
Yazar

özgür
Yer: eskişehir
  Alıntı technic Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 12:35
altlı üstlü eses gol gol baya güzel oldu ki sadece bondonun altesin alt tarafıyla yaptık önümüzdeki maçlarda bütün açığı kaldırarak yaparsak baya sağlam olur.
Eskişehir Bekliyor Uyumaz Gece...   (ANTİ BİZANS)
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 12:43
Açıkta telde duranların bir kısmı en aşagıya inerek üst ile alt tribün arasındaki kopuklugu giderse daha etkili bir tribün yapılabilir.Yukarıdan hadi hadi demenin çok da faydası olmuyor.Bir de bu maçta sürekli ' haydi abilerim , haydi hep beraber arkadaşlar'' tarzı tribünü canladırmaya çalışanları tebrik ediyorum.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 13:46
açığın (kapalıdaydım) bana göre sağı çok kötüydü ama diğer tarafı gerçekten tebrik ederim en güzel performanstı bu sezon hemen hemen. bi de şu altlı üstlü tezahürat çok hoşuma gitti herkes gibi.
Dorlion sağ tarafı canlandıramıyor. çünkü onlar kalkın falan deyince kimse takmyor. çünkü herkes kimin adam olduğunu kimin olmadığını çok iyi anlıyor. Bu açıdan bando yu ve aşkı şehiri tebrik ederim.
burası eskişehir bestesi çok güzeldi yazann ya da yazanların eline sağlık. 
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 14:03
Yiğidi öldürücen hakkını yemeyeceksin.AŞK-I ŞEHİR YÜREKTEN KUTLARIM YÜREKTEN.O SALLAMA BAYRAKLAR BENİ MEST ETTİ.Clap
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2011 saat 14:56
tek kelimeyle muhteşemdi dün gece açık burda maçı izlerken o kadar gururlandımki anlatamam...bandoeses aşk-ı şehir
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,285 saniyede hazırlanmıştır