eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 463464465466467 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 18:13
Alıntı yapılan Kaan

Alıntı yapılan pasacocuk

Alıntı yapılan Kaan

Alıntı yapılan pasacocuk

bende nokiaE63 var arkadaşlar,ben telefonumdan internete giremiyorum,evdeki kablosuz modemimdende bağlanmıyor,sadece sürekli takıldığımız cafede sorunsuz bağlanıyor,başka hiçbiryerde bağlanmıyor,bunun bi ayarı falan varmıdır acaba bilen varmı,teşekkürler
abi bendede aynı sorunvardı avea benim hattım internet ayarlarını yapmadıysanız yapmanız gerekiyor ayarlama içinde 75 krş ücret alıyorlar
ayarlar nasıl yapılıyordu bilmiyorum ama müşteri hizmetlerini ararsanız yardımcı olurlar
yapmadım kerdeşimde,hani hiçbiyerden girmese anlıcam,sadece takıldığım cafede giriyo onu anlamadım,yinede bi çözüm bulamazsak ararım artık müşteri hizmetlerini,bnde avea kullanıyorum.
abim büyük ihtimal internet ayarlarını yapmanız lazım çünkü bende wireless en giriyordum internet paketim olmasına rağmen normal oalrak girmiyordu işte ayarları yaptıktan sonra düzeldi.
anladım kaan kardeşim,o zaman arayayım bakam,sağolasın.
FOREVER-ESES
Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 23:09

Havaikmalden Ankara yönüne giderken hız sınırı 70Km.

Bu yolda radar kuruluyor ve 26 plaka durdurulanlar da az değil.
Burda ceza yiyen var mı?

Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2011 saat 13:32

FM 2011 kurdum fakat oyuna girmeye çalıştığım zaman böyle bir uyarı veriyor. Babamın bilgisayarına da kurdum sorunsuz oynanıyor.
Bende çalışmama sebebi nedir?
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2011 saat 13:39
Alıntı yapılan kujo

FM 2011 kurdum fakat oyuna girmeye çalıştığım zaman böyle bir uyarı veriyor. Babamın bilgisayarına da kurdum sorunsuz oynanıyor.
Bende çalışmama sebebi nedir?

http://www.dll-files.com/d3dx9_41.zip?0WMfQGVFgP buradaki dosyayı indir, zipten çıkar.. c/windows/system32 klasörünün içine kopyala, bilgisayarını yeniden başlat sorun düzelecektir muhtemelen
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2011 saat 13:53
Erkan teşekkür ederim. Sayende oyunu oynayabileceğim
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2011 saat 14:37
Alıntı yapılan kujo

Erkan teşekkür ederim. Sayende oyunu oynayabileceğim

Rica ederim iyi eğlenceler..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2011 saat 18:34
Arkadaşlar yurtdışında dil eğitimi almış olan arkadaşlarımız/abilerimiz var mı acaba? Ne yapmamız gerekiyor bunun için? İnternette biraz araştırdım ama tam emin olamıyorum.Tavsiyesi olan ya da yol gösterebilecek olan var mı?
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 11:16
Sanırım bjk maçi öncesi fıstık barda çekilmiş bir video vardı nerden bulabileceğimi bilen birileri yardım edebilirmi*
Eskişehir
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 18:01
Alıntı yapılan eses88

Arkadaşlar yurtdışında dil eğitimi almış olan arkadaşlarımız/abilerimiz var mı acaba? Ne yapmamız gerekiyor bunun için? İnternette biraz araştırdım ama tam emin olamıyorum.Tavsiyesi olan ya da yol gösterebilecek olan var mı?

Ben yardımcı olabilirim istersenSmile
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 18:14
Erman, buradan ya da özelden tavsiyelerini bekliyorum o zaman Smile öncelikle ne yapmamız gerekiyor? onun dışında kabataslak 3 aylık bir süreç için ne kadarlık bir bütçeye ihtiyacımız var?
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 463464465466467 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır