eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2011 saat 20:59
Alıntı yapılan ChampioN

Erman sen mi ödüyorsun maaşını? Kulüp maaşının tamamını vermiyor
Dolaylı da olsa ben ödüyorum/Biz ödüyoruz.

Az veya çok bir maaş ödüyoruz sonuçta. 2 milyon lira civarında para alıyor. Yarısını ödüyor olsak bile 1 milyon lira da az değil. Güzelce oynasa 2 milyon lira da helal olsun ama sezon bitiyor Tello'nun oynadığı bir tek Beşiktaş maçı var hafızalarda.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2011 saat 13:29
Alıntı yapılan ES_Kadir

Maç yapmayan adamın bu kadar sakatlanması normal değil kronik bir sakatlığı olduğu söyleniyordu demekki bu doğru geldiğinden beri paso sakat . 
adamın oynamaya niyeti yok ki yaşıda belli burasıda son durağı sözleşmeside sağlam oynasada oynamasada parayı alıyor önemli olan o bu saatten sonra canı isterse oynar istemezse sakat bu kadar basit yani 2 sezon daha maaşı garanti. Hoca yönetim bir şekilde motive eder oynatır o ayrı ama bunuda becerebileceklerini hiç sanmıyorum onun haricinde topu özler çıkar oynar o da yarım saat o kadar kondüsyonda yok artık bu yaşta formda zor tutulur. Lucescunun sergenden yararlandığı gibi akıllıca kulanmak gerek bunun içinde usta gerek yani artık telloyu saymayın gönderemeyiz de 2 sezon daha parasını ödeyeceğiz sonrada gidip ülkesinde belki biraz daha oynar yoksa jübile
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2011 saat 13:58
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan ChampioN

Erman sen mi ödüyorsun maaşını? Kulüp maaşının tamamını vermiyor
Dolaylı da olsa ben ödüyorum/Biz ödüyoruz.

Az veya çok bir maaş ödüyoruz sonuçta. 2 milyon lira civarında para alıyor. Yarısını ödüyor olsak bile 1 milyon lira da az değil. Güzelce oynasa 2 milyon lira da helal olsun ama sezon bitiyor Tello'nun oynadığı bir tek Beşiktaş maçı var hafızalarda.

Hayır hepsini Beşiktaş ödese ne farkeder?Tesislerde yediği yemeğin hayrına oynar adam...
Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2011 saat 15:48
Tello sanırım bu sezon en az gündemde olan oyuncumuz oldu. Sezer'in transferleriydi , Pele'nin adaptasyonuydu , Alper Potuk'un başarısıydı , forvetlerimizin vasatlığıydı , şuydu buydu derken Tello'yu unuttuk.

Doğa Kaya , Alper Potuk , Sezer Öztürk , Pele gibi adamların varlığında ve orta sahada pek sık sakatlık yaşamadığımızı da düşünürsek unutulması da çok normal.

Sanırım ihtiyacımız olmayan bir transfer yaptık , bir dünya da para verdik. Ne kadar ironiktir ki kendisinden çok daha fazla görev yapan ve katkı sağlamış olan bu isimlerinkinin yanında aldığı para da ziyadesiyle astronomik.

Futbol komik şey... =)
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2011 saat 16:07
Coğu zaman Tello diye bir oyuncumuz olduğunu unuttum..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 16:15
Bu tello denen arkadaş verem mi kanser mi? Biri bize izahat versin ......Bi takım yönetimi ancak bu kadar kazıklanabilirdi.... Helal olsun.........
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 16:45
artık tello sakat diye her hafta yazmanıza gerek yok BİLİYORUZ !
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 16:50
Tello dan yeterli verimi alamadık 5 milyon euro ile takımımızın en pahalısı üstelik büyük kayıp bu paraya daha yetenekli faydası dokunacak yerli oyuncular alırdık pahalı oyuncuyu almayacaksın arkadaş adam kalitesini zamanında konuşturmuş paraya yönelmiş.. Ama bizim yönetimde o akıl ?
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 17:25
Alıntı yapılan estres

Bu tello denen arkadaş verem mi kanser mi? Biri bize izahat versin ......Bi takım yönetimi ancak bu kadar kazıklanabilirdi.... Helal olsun.........

BJK maçına kadar rapor almış,ben öle duydum.Wink
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2011 saat 02:00
tello naber ya
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır