eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Link Dünyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 21>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2008 saat 22:05
Alıntı yapılan Co®®ateC

http://www.youtube.com/watch?v=CzQ3QB4_exQ
Çoğunuz izlemiştir belki ama yinede veriyim linki cok kotu bi durum..

Gerçekten yeni izledim,allah böyle ölüm nasib etmesin.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 09:55
http://www.artvisit.net/portfolioDet.asp?mid=491&sid=1&rid=1898  bu sayfada eskişehirli bi grafikerin yapmış olduğu tasarımdan ne anladınız bakın ve oy verin...Eskişehirli tasarımcılarda bu sitede yerlerini alsınlar...Smile
Yukarı
26_eskkralI_26 Liste gör
Yazar

yıldız
Yer: Turkey
  Alıntı 26_eskkralI_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 12:05

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 17:20
          Youtube'e girmeye çalıştım.Ancak girmedi ve Service Unavailable yazısı geldi.Herkeste bu sorun var mı?
Yukarı
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 20:01
Çoğu kişinin bildiği gibi tribundergi.com adlı oldukça kapsamlı bir taraftar formu var.Bu foruma her ne zaman üye olmak istesem kapalı.Site içerisine girdim ve üyeliklerin ne zman açılacağı açık bir şekilde belirtilmiyor.Herhalde düzeyi korumak için alınan bir çeşit önlem,eğer ilgilenen arkadaşlar,abiler varsa denk gelirseniz üyelikerin açılmasına, bu foruma yazarsanız bizde o an hemen girer üye oluruz.
İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 20:38
Alıntı yapılan affetmezz

Çoğu kişinin bildiği gibi tribundergi.com adlı oldukça kapsamlı bir taraftar formu var.Bu foruma her ne zaman üye olmak istesem kapalı.Site içerisine girdim ve üyeliklerin ne zman açılacağı açık bir şekilde belirtilmiyor.Herhalde düzeyi korumak için alınan bir çeşit önlem,eğer ilgilenen arkadaşlar,abiler varsa denk gelirseniz üyelikerin açılmasına, bu foruma yazarsanız bizde o an hemen girer üye oluruz.

Üyelikleri ayda sadece 1 gün gece 00.00 dan itibaren açıyorlar iyi takip etmen lazım.Ben 2 ay bekledim oraya üye olmak için en son 11-13 ocak arası açıldı hemde 2 gün süpriz oldu zaten 2 gün açılmasıda sonra akabinde hemen kapattılar.Forum gerçekten güzel.Şu an tahminlerime göre şubatın ilk iki haftası içerisinde mutlaka açarlar gibime geliyor özellikle cuma akşamlarına dikkat edersen yakalarsın.Başarılar.
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 20:55
Alıntı yapılan huso_26

Youtube'e girmeye çalıştım.Ancak girmedi ve Service Unavailable yazısı geldi.Herkeste bu sorun var mı?
Youtube anasayfasını açınca aşşağıdaki yazı çıkıyor...

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

T.C. Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi 17/01/2008 Tarih ve 2008/55 nolu kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.

Access to this web site has been suspended in accordance with decision no: 2008/55 of T.R. Ankara 12th Criminal Court of Peace.

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 21:07
Alıntı yapılan metinyalin

Youtube anasayfasını açınca aşşağıdaki yazı çıkıyor...

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

T.C. Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi 17/01/2008 Tarih ve 2008/55 nolu kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.

Access to this web site has been suspended in accordance with decision no: 2008/55 of T.R. Ankara 12th Criminal Court of Peace.

Metin Bey farkındayım.Ancak ben o mesajı 4 gün önce yazdım.O zaman açılmamıştı.Şu anki olaylardan haberdarım.Teşekkürler..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 21:58
http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-w...ww.youtube.com
Youtube'ye buradan girebilirsiniz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 22:55

ağ bağlantılarım / ağ bağlantılarımı görüntüle / kablosuz ağ bağlantısı sağ tıkla özelliker de internet iletişim kuralı'na çift tıkla çıkan yere dns belirlicem de sonra da dns lere sırayla 208.67.222.222

208.67.222.220

sanırım böyle oluyor..

yüzde yüz başarıya ulaştım Big%20smile 
bu şekilde erişebilirsiniz siteye
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 21>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır