eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2011 saat 23:26
ligin sonu yaklaşıyor tabi para lazım... 
Nefer
Yukarı
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2011 saat 23:35
Alıntı yapılan ayk26

Alıntı yapılan ESPANA

10 tl'lik biletleri 30 - 40 a satanlar bu haftada zengin olacak.Fb maçında büyük başkan el salla dendi , bu hafta geri döndüsü oldu.

İyi de Ömer kardeşim kim satıyorsa kırın ağzını burnunu, dinsizin hakkından imansız gelirmiş. Yönetim ne diyim Allah ıslah etsin. (Sanırım M. Akgören ve F. Heper azınlıkta kalıyor ben M. Akgören' in bu fiyatları onaylağına kesinlikle inanmıyorum.)  

ismail abi agzını burnunu kırın dedıgın adamlar  altesin sozde reisleri tabi bunu onları yuksek gostermek amacıyla soylemıyorum. fener maçında stadın karşısında ara sokakta biralarını ıcerken 10 luk biletleri 20 ye 30 a satıyorlar ve bunu maça gelen cogunluk goruyor orda
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 10:34
Sezon başında bas bas bağırdık alın kombineyi kimseye rant kapısını açmayın diye.
Sezon başında kombine sayısı 10 binlerin üstünde olsaydı eğer
Kime hangi bileti satacaklardı bunlar
Fener maçında aramızda bu kadar bizanslı olurmuydu.
Bu tartışmalar forumda yaşanırmıydı.
Maçları ortalama 20 TL seyretmiş olurdunuz.
Yönetim kombine sayısının çokluğundan dolayı, sınırlı biletten para kazanabilmek için çapulculara bedava bilet dağıtırmıydı sizce.
Her hafta Bilet kaç lira olacak derdine düşmezdiniz.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 10:59

hangi grup böyök baskan diye bağıracan çok merak ediyorum

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 11:24
Alıntı yapılan esesozgur

Sezon başında bas bas bağırdık alın kombineyi kimseye rant kapısını açmayın diye.

Yönetim kombine sayısının çokluğundan dolayı, sınırlı biletten para kazanabilmek için çapulculara bedava bilet dağıtırmıydı sizce.

Yapılan yolsuzlugun savunması bu olamaz. Kombinenizi alın yoksa soyulursunuzun acıklamasıda bu olamaz.Alan olur alamayan olur sorun burda adaletli bir dagılımın olmamasıdır.
Kombine sahipleri burada hayıflanmasın imkan olsa herkes zaten kombine alır.Kombine sahipleri zaten ortalama yönetime göre büyük! maçlar dahil 12-13 lira mac izliyor. kupada olsak daha da az olacaktı. 12 lira nerde 50 lira nerde hadi 50 lira yapıyorsun macı madem tüm lig maclarında 50 lira yapsana sıkıyorsa. ozaman görelim su stadın halini yok büyükmüs yok kücükmüs ayrımı yapan yönetim yap tüm lig maclarını 50 lira bak ne oluyor ondan sonra.
yönetim fırsatcı ama bizim taraftarımız daha fırsatcı hele ki biletler yüksek meblalardaysa.
bilet 50 lira olması bazı tribün gruplarının özellikle de acıktaki bazı kişilerin fırsatcılık yasal olmayan yollardan haksız kazanc elde etmesine olanak sağlıyor. Bu stad içerisinde BÖYÜÜK BAŞKAN EL SALLA! kısmındaki gibi ortaya cıkıyor.
Ağzını burnunu kır diyen arkadaslar var.BU kolay mı sizce? orada örgütlenmis bir topluluk var onu yapmaya kalkısırsan herhalde hastahaneye ya yetisirsin ya yetisemezsin.Polise ihbar etsek zaten polis kendi halinde adamlar nasıl iceri girerim düsüncesinde böyle maclarda...
bazı gruplar var ki hele ismi lazım değil bas harfi "D" deplasmana gitmek icin bu yola basvuruyorlarmıs(!) bizde yedik üzerine de bir bardak suyu içtik.
bu yönetime sağlam bir protesto cekmezsek bizi inek gibi sağacaklar mac cuma olmus soğuk olmus yağmur olmus kar olmus kış olmus umrunda mı adamların.Taraftar versin para yı girsin sonra ne halt yerse yesin.
Mactan önce büyük taraftarımızla 3 puan istiyoruz mactan sonra sittirin gidin modu.
Pasta büyük bırakıp gitmek olur mu canım. Herkes düşmüs pastasının peşine.Sonra iki günde bir açıkta grup oluşumuna giderler. Bizde alalım bu pastadan bir pay diye.
BU YÖNETİMİN BU POLİTİKASINI DESTEKLEYEN DEĞERLİ ESESLİ ARKADAŞLAR. BU DEVRAN BÖYLE DÖNMEZ! ELBET BİR YERDE PATLAR...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
es08es26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı es08es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 11:39

bilet fiyatlarına tepkiyi taraftar verir hatta taraftar ne isterse yaptırır kulubü taraftar yönetir ama bizde grup liderleri susturuluyor yada susuyorlar bir tane tirübün lideri açıklama yapıyormu yada maçta protesto ediyormu etmiyor edemez neden işlerine gelmiyor onun için burda üç beş kişinin yazmasıyla olmuyor trabzon maçında bagırırlar BÜYÜK BAŞKAN EL SALLA oda sallar hem pişmiş kelle gibi sırıtarak el sallar yazıklar olsun böyle vurdum duymazlıga her maça geliyoruz bu kadar acımasız olunmaz...........

eses1965
Yukarı
erdal76 Liste gör
Yazar

erdal
  Alıntı erdal76 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 13:41
Hiç boşuna yazmayın arkadaşlar.Bu iş böyle geldi böyle gidecek çünkü burada gösterilen tepkinin çeyreği bile gösterilmiyor stadda.Bilet 50 TL oluyor stad doluyor birde üstüne büyük başkan diye bağıranları koydukmu tiyatro tamamlanıyor.Hiç kendinizi üzmeyin.Ben bu işe kendimce buldum çareyi.Sadece deplasmana gidiyorum artık.İnanın son deplasman bana sadece 55 liraya maloldu.Bundan sonra böyle.
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 13:45
nefer kızılcıklı biletleri 10tl acık tribün 50tl bunun mantığı ne nefer kızılcıklı takıma destek 90dakka bagırıyorlarmıs oyuzden 10tl ozaman neden burada herkes kavga edıyor acık trıbun bagırmıyor dıye neden bagıracaklar 50tl verıyor adamlar 10tl verenler bagırsınlar işte... böle mantık mı var nasıl iş bu...
Şampiyon ES ES
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 15:45
Alıntı yapılan esesozgur

Maç başı 15 tl ye geliyor. Ve de artı forma ve atkı. Seneye imkanı olan herkezin kombine alması ve aramıza bizanslıların girememesi dileğiyle....
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
bozturk Liste gör
Yazar

Bilal ÖZTÜRK
Yer: Turkey
  Alıntı bozturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 18:40
Taraf Gazetesi yazarlarından Ahmet Vehbi ŞAFAK'ın ''Avni Aker'de Seyirci Rekoru'' başlıklı yazısından bir bölüm;

''Anadolu'da hasılat konusunda en başarılı kulüplerden biri Eskişehirspor.Kombine fiyatlarını yüksek tutan ve bu sayede büyük maçlarda stadın dörtte üçünü bilet olarak satabilen Eskişehirspor bilet fiyatlarında da doğru planlama yaparak birçok Anadolu takımının yanına yaklaşamayacağı rakamlara ulaşabildi.''

http://www.taraf.com.tr/ahmet-vehbi-safak/makale-avni-aker-de-seyirci-rekoru.htm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,640 saniyede hazırlanmıştır