eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 462463464465466 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliarda Liste gör
Yeni Yazar

ARDA
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliarda Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2011 saat 22:03
banka havalesi yaparken az masraf ödemek için ne yapmalıyım ??? önerilerinizi bekliyorum ..
 banka hesabım yok ....
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2011 saat 22:03
Alıntı yapılan baltraES

....ücret ne kadar ?

Kimsenin gücü yetmeyeceği kadar....
BaltraES sen iyisi mi özelden gel, taa iyi....

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2011 saat 17:41
Benim bir sorunum var windows 7 kullanıyorum.Ve Yerel disk d nin içinde backup var ve vhd uzantılı 84 gb da yer kaplıyor.Bu dosyayı ve backup ı silsem bir şey olur mu acaba.
Yardım ederseniz sevinirim...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2011 saat 22:16
O dosya bilgisayarınızda herhangi bir arıza olduğunda, onu yedeklediğiniz andaki haline geri getirmek için gerekli olan dosyadır. Bilgisayarın yedeğini almışsınız. Bana birşey olmaz diyorsanız silin...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2011 saat 20:09
Pazar günü ALES'e gireceğim de, acaba Anadolu Üniversitesi'nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ndeki "İDARİ BİNA ANFİLERİ 003 NOLU ANFİ"nin aşağıdaki binalardan hangisinde olduğunu bilen biri var mı?

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 13:49
1971-1972 11.Hafta:Eskişehir Demirspor 0-0 Rizespor 26.12.1971
1971-1972 24.Hafta:Rizespor 2-2 Eskişehir Demirspor 04.06.1972

bu maçların kadrolarına ulaşmamın bir yolu varmı acaba?
Eskişehir
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 16:27
bende nokiaE63 var arkadaşlar,ben telefonumdan internete giremiyorum,evdeki kablosuz modemimdende bağlanmıyor,sadece sürekli takıldığımız cafede sorunsuz bağlanıyor,başka hiçbiryerde bağlanmıyor,bunun bi ayarı falan varmıdır acaba bilen varmı,teşekkürler
FOREVER-ESES
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 17:38
Alıntı yapılan pasacocuk

bende nokiaE63 var arkadaşlar,ben telefonumdan internete giremiyorum,evdeki kablosuz modemimdende bağlanmıyor,sadece sürekli takıldığımız cafede sorunsuz bağlanıyor,başka hiçbiryerde bağlanmıyor,bunun bi ayarı falan varmıdır acaba bilen varmı,teşekkürler
abi bendede aynı sorunvardı avea benim hattım internet ayarlarını yapmadıysanız yapmanız gerekiyor ayarlama içinde 75 krş ücret alıyorlar
ayarlar nasıl yapılıyordu bilmiyorum ama müşteri hizmetlerini ararsanız yardımcı olurlar
KaanOZTRK
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 17:49
Alıntı yapılan Kaan

Alıntı yapılan pasacocuk

abi bendede aynı sorunvardı avea benim hattım internet ayarlarını yapmadıysanız yapmanız gerekiyor ayarlama içinde 75 krş ücret alıyorlar
ayarlar nasıl yapılıyordu bilmiyorum ama müşteri hizmetlerini ararsanız yardımcı olurlar
yapmadım kerdeşimde,hani hiçbiyerden girmese anlıcam,sadece takıldığım cafede giriyo onu anlamadım,yinede bi çözüm bulamazsak ararım artık müşteri hizmetlerini,bnde avea kullanıyorum.
FOREVER-ESES
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2011 saat 18:09
Alıntı yapılan pasacocuk

Alıntı yapılan Kaan

Alıntı yapılan pasacocuk

yapmadım kerdeşimde,hani hiçbiyerden girmese anlıcam,sadece takıldığım cafede giriyo onu anlamadım,yinede bi çözüm bulamazsak ararım artık müşteri hizmetlerini,bnde avea kullanıyorum.
abim büyük ihtimal internet ayarlarını yapmanız lazım çünkü bende wireless en giriyordum internet paketim olmasına rağmen normal oalrak girmiyordu işte ayarları yaptıktan sonra düzeldi.
KaanOZTRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 462463464465466 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,718 saniyede hazırlanmıştır