eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 00:09
Bol miktarda mesaj silinmiş...Aralarında benimde birçok mesajım vardı,silinme sebebi nedir anlayamadım?

Kurallara aykırı bir durum varsa,uyarın-atın...ama durduk yere silmek nedir.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 09:36
Alıntı yapılan SRKN

Bol miktarda mesaj silinmiş...Aralarında benimde birçok mesajım vardı,silinme sebebi nedir anlayamadım?

mac gununden itibaren sadece 3 (yazıyla ÜÇ) mesaj silindi , onlari da ben sildim, ve bu mesaj sahipleri uzaklastirilanlar konusuna aciklamasi ile yazildi. onun disinda bir tane bile mesaj silinmedi (henuz)
bu iddianin amacı nedir? 
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 11:00
Forumda yalan yanlış saçma sapan şeyler yazanlara yer var mı ? Menderes26 nickli şahıs' ın tüm yazılarına dikkat ediyorum. Birisi Gs. sayfasına bir haber koyuyor Gs.li oluyor birisi bilet fiyatları hakkında yazıyor hangi İstanbul takımını tutuyorsun oluyor. Yok fb. maçında stadın yüzde 90 ı fb.liymiş te buna karşı çıkanlara Fb. nin şampiyonluğunu kutlarsınız da. Forumun bizans bekçiliğine soyunmuş maç saatleri internet başında ama sağa sola durmadan sallayıp duruyor. Yok mu bunun bir bedeli ?
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 11:03
Şu forumu üye olmayan girip okumasa iyi olacak...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 11:40
Bu "Cumhuriyet" takma isimli Serkan arkadaşın özelliği nedir ?
Mesajları koyu ve büyük puntalarla yazması forum kurallarına uygun mu ?
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 15:43
Alıntı yapılan BLoodY

Alıntı yapılan SRKN

mac gununden itibaren sadece 3 (yazıyla ÜÇ) mesaj silindi , onlari da ben sildim, ve bu mesaj sahipleri uzaklastirilanlar konusuna aciklamasi ile yazildi. onun disinda bir tane bile mesaj silinmedi (henuz)
bu iddianin amacı nedir? 

Mehmet abi bu iddianın amaçı şapşallık :D
O zaman o kadar emindimki böyle bir mesaj yazdım,ama saatler epey geç olduğundan ötürü sanırım kısa devre yapmışım ConfusedOuchTongue
Sıkıntı verdiysem özür dilerim.Kısaca yanlış anlaşılma olmuş diyelim.Saygılar.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 09:38
Alıntı yapılan Erkandes

Kardeş bu forum eski özelliğini kaybetti çoğu kaliteli isim artık foruma girmiyor ve yazmıyor.Siaysi ağırlıklıda oldu mesela büyükerşen hakkında olumsuz  yazı yazanaların anında üyelikleri silindi sebepte ikili münakaşa yapmak büyükerşeni savunana bir şey yok öbürlerinin üyelikleri hep silindi.veya askıya alındı hala askıda bekliyor nasıl askıysa.onlarda artık tekrar üye olup girmiyor...velhasılı kan kaybı sürüyor..
:)) demek ki çamur at izi kalsın boyle birseymiş.. diyecek birsey bulamıyorum
şahsım adına, ne kimsenin siytasi gorusunden haberim var, ne de buna gore hic kimse uzaklastirilmistir. 2001'den beri 10 yıl gecmiş, bugune kadar hic kimse siyasi gorusunden dolayı uzaklaştırılmadı. ha şu var, siyasi tartışmayı, konu dışı yapanlar ya da bunu ikili kavgaya donusturenler tabi ki uzaklastirilmistir ve uzaklastirilmaya da devam edilecektir.
erkandes, bir arkadasin mi uzaklastirildi, ondan midir bu?
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2011 saat 10:28
Alıntı yapılan BLoodY

Alıntı yapılan Erkandes

Kardeş bu forum eski özelliğini kaybetti çoğu kaliteli isim artık foruma girmiyor ve yazmıyor.Siaysi ağırlıklıda oldu mesela büyükerşen hakkında olumsuz  yazı yazanaların anında üyelikleri silindi sebepte ikili münakaşa yapmak büyükerşeni savunana bir şey yok öbürlerinin üyelikleri hep silindi.veya askıya alındı hala askıda bekliyor nasıl askıysa.onlarda artık tekrar üye olup girmiyor...velhasılı kan kaybı sürüyor..
:)) demek ki çamur at izi kalsın boyle birseymiş.. diyecek birsey bulamıyorum
şahsım adına, ne kimsenin siytasi gorusunden haberim var, ne de buna gore hic kimse uzaklastirilmistir. 2001'den beri 10 yıl gecmiş, bugune kadar hic kimse siyasi gorusunden dolayı uzaklaştırılmadı. ha şu var, siyasi tartışmayı, konu dışı yapanlar ya da bunu ikili kavgaya donusturenler tabi ki uzaklastirilmistir ve uzaklastirilmaya da devam edilecektir.
erkandes, bir arkadasin mi uzaklastirildi, ondan midir bu?

Bence sayın  BLoodY' e büyük haksızlık yapılıyor...

Zaman zaman Fenerin  bjk nin ve gs nin forumlarına göz gezdiriyorum...

Siz asıl orada görün antidemokratik  uygulamaları...

En ufak aykırı bir yorum da önce 3 hafta sonra 3 ay uzaklaştırma...

sonrada kelleniz gidiyor...

Mesela ben Yılmaz Hocanın yaptıklarını değil uyguladığı stratejileri (politik satrancı)  hiç beğenmem...

Özellikle Jakoben davranışlarını ve Nepotizm içeren uygulamalarını şiddetle eleştiririm..

Zaman zaman çarpıcı mesajlar da yayınlarım..

Bütün bunlara rağmen  Sayın BLoody' den en küçük ihtar dahi almış değilim...

Tarafsızlığına yürekten inandığım Sayın Bloody' e haksızlık yapmayalım..

Aksine, fevkalede yaptığı ve  çoksesliliği  içeren bu görevinde  işini zorlaştırmayalım...

İlle eleştirmek istiyorsak yalnızca tahmin yarışmalarındaki gecikmelerinden dolayı bir eleştiri getirebiliriz...

Ama bu eleştiri yalnızca eleştirmek için eleştiriden öteye bir anlam taşımaz...

Ben kendisini adil ve demokratik anlayışından dolayı içtenlikle KUTLUYORUMClap

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2011 saat 10:47
Bursaspor, resmi sitesinden şöyle bir açıklamada bulunmuş :

Sanal Korsana Hayır !

Kulübümüzle ilgili resmi olmayan sosyal paylaşım ağları, blog vb. sayfalarla ilgili Yönetim Kurulumuz tarafından bir açıklama yapılmıştır.

Yapılan açıklama şu şekilde;
"Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Kulübümüzün, futbolcularımızın, teknik heyet ve yöneticilerimizin de adı kullanılarak Facebook , Twitter gibi sitelerle birlikte, kurulan diğer İnternet sitelerinde kulübün izni, bilgisi ve muvafakati alınmaksızın sayfalar açılmakta olduğu, bazı sayfalarda sayfa editörünün müdahil olabileceği küfürlü, tasvip edilmeyen yayınlar yapıldığı ve sayfa editörlerinin bu küfürlü yayınlara müdahil olmadığı , ilgilenenlerin malumudur.

Açılan ve yayın yapılan sayfalara karşı hukuk yolunun yanında şikayet ve idari yollarla mücadele edilmektedir. Ancak bu mücadelemiz yayın kuruluşumuz ve profesyonel ekiplerimizin katkısı ile bundan sonra çok daha düzenli ve hızlı olacak ve bu mücadelede ilgililer hakkında ceza ve hukuk davaları dahil olmak üzere her türlü legal yol kullanılacaktır.

Amaç, kulübümüzün tescilli isminin kullanılarak kulübümüzle hiçbir bağlantısı olmayan çoğu altyapısız ve yetersiz bu tür sitelerin, engellenmeyen küfürler vb. gibi yayınlarla gençliğimize kötü örnek teşkil edecek yayınlar yapmasını engellemek, sporun bedeni gelişim yanında öncelikle ahlaki gelişime araç olduğundan hareketle amaca uygun yararlı işlerin yapılmasını sağlamak, kulübümüzün hak ve menfaatlerini korumak ve kötü niyetle yola çıkıp, bundan maddi manevi haksız kazanç sağlayanlarla mücadele etmektir.

Kulübümüzün Resmi Facebook sayfası internet sitemizde de belirtildiği gibi “facebook.com/bursasporfk” sayfası olup bu sayfada RESMİ SAYFA olduğu ayrıca görülmektedir. İnternet sitemizin adı da www.bursaspor.org.tr dir. 

Kamuoyunun dikkat , hassasiyet ve bilgilerine saygı ile sunulur."

Bursaspor Kulübü 
Yönetim Kurulu 

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2011 saat 11:49
Mehmet abi bizim klüpte profosyonel bir ekip mi var ki bu tür konulara dikkat edecek.
Bu sitede paylaşılan olaylar ancak 3-4 gün sonra resmi sitede yayınlanıyor.
En basit örnek Esstore internetten online satışa daha bu sene başladık.Klüp teknolojiyi yeni keşfetmeye başladı daha yürüyeceğimiz çok yol var. 
Kısacası klübün menfaatlerini düşünecek prof.bir ekibimiz yok malefef.
İşler ağalık sistemiyle yürütülüyor.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,000 saniyede hazırlanmıştır