eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2008 saat 23:42
Alıntı yapılan ESES_TAMER

arkadaşlar şuanda eskişehirspor orjinal formaları  ne kadar

Taraftar Forması:25 YTL

Orjinal Forma:70 YTL
Yukarı
trk Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı trk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2008 saat 13:46

acaba atkı gelmiş mi veya hangi yeni ürünler eklenmiş diye ikide bir storeye gideceğimize bir internet sitesi açılsın oraya yeni eklenen ürünler, fiyatlar vs.. şeyler konulsun. ben evimden takip edeyim. çok zor bir şey olmamalı bu. bakınız:

Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2008 saat 09:09
İnternetten alışveriş yapmak istiyorum acaba bu sezon sonuna doğru yetişir mi?Burdan sesimi duyan birileri var mı?Sevmediğimizi topçuları alacaklarına siteyi aktifleştirselerde burda yorum yapacağımıza gidip orda alışveriş yapalım
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
umut_es Liste gör
Yeni Yazar

ali
  Alıntı umut_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 22:09
Alıntı yapılan huso_26

Mevzusu geçen polarlar;

arkadaşlar fotoğrafaki polarların satışına devam ediliyormu?eskişehir  dışında olduğum için şuan satılıp satılmadığını bilemiyorum.birkaç hafta sonra eskişehirde olacacağım ve bu polardan almak istiyorum.yardımcı olursanız  sevinirim.teşekkürler...
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 10:48
Alıntı yapılan umut_es

Alıntı yapılan huso_26

Mevzusu geçen polarlar;

arkadaşlar fotoğrafaki polarların satışına devam ediliyormu?eskişehir  dışında olduğum için şuan satılıp satılmadığını bilemiyorum.birkaç hafta sonra eskişehirde olacacağım ve bu polardan almak istiyorum.yardımcı olursanız  sevinirim.teşekkürler...
Polarlar yapılmış olup Eskişehirspor taraftar ürünleri mağazasında satışa sunulmuştur. 50 YTL den satılıyor yanlız sınırlı sayıda ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
BÜLENT26 Liste gör
Yazar

Bülent
  Alıntı BÜLENT26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 12:40
Arkadaşlar  polarlarımızdan almak için 12:15 de mağazamıza gittim   fakat polarlarımız da hata var, üstünüze giydiğiniz zaman alt fermuar tarafı birleşmiyor dar yapılmış, orada bir abimiz daha vardı onada olmamış benim giymemi beklemiş ben bu polarda bir sorun var diyince  aynı sorunla oda karşılaşmış malesef alamadık, yalnız bu konuya birilerinin acil bir çözüm bulması lazım , mont satışı düşünülüyorsa bunu enfazla 1 ay içerisinde satabiliriz sonrasında montlar seneyi bekler
You will never walk alone
Yukarı
BÜLENT26 Liste gör
Yazar

Bülent
  Alıntı BÜLENT26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 12:43
Alıntı yapılan trk

acaba atkı gelmiş mi veya hangi yeni ürünler eklenmiş diye ikide bir storeye gideceğimize bir internet sitesi açılsın oraya yeni eklenen ürünler, fiyatlar vs.. şeyler konulsun. ben evimden takip edeyim. çok zor bir şey olmamalı bu. bakınız:

arkadaşım internet sitesi konusunda çok haklısın kesinlikle katılıyorum, bu arada ben öğlen mağazamızdaydım atkılarımızdan vardı

You will never walk alone
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 22:38
arkadaşlar ben bugün öğlen satış yapılan tır daydım..
yeni atkılar gelmiş, ama gelen atkı ları görünce içimdem keşke hiç gelmeseymiş dedim..
atkı lar aynen öncekiler gibi renkler siyah beyaz üzerine, üstünüze  örttüğünüzde uç kısımları görmeyen biri sizi kesinlikle Beşiktaşlı zannedecektir...
renkleri siyah ve kırmızı olan bir takımın atkıları neden siyah üzerine beyaz ağırlıklı yapılıyor bunuda anlayabilmiş değilim bunu oradaki arkadaşada ilettim daha öncede bu konuyu gündeme getirmiştim..
SİZLERDEN RİCAM LÜTFEN YARIN MAÇA GİTTİĞİNİZDE ATKI ALMAYACAK OLSANIZ BİLE LÜTFEN TIR A UĞRAYIN VE BU RENK UYUMSUZLUĞUNU SİZLERDE GÜNDEME GETİRİN..
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 22:53
Malesef taraftar ürünleri satan külübeden bozma yer içerisi buz gibi günün çoğu saati kapalı ve içeride hiçbirşey yok. Bende polarımı Ankaradaki arkadaşıma gönderdiğim için bugün polar almak için o külübeye gittiğimde 1965 liler e ait olan polarların malesef bel kısmı arızalı olduğundan alamadım. Üstü oluyor fakat alt kısmında lastik olmadığı için kapanmıyor ve orada denemiş olduğum tüm polarların sorunlu olduğunu gördüm. İçeride bir tane orjinal forma yok. ES ES imi temsil eden para verilerek alınacak bir üründe. Külübe para kazandırmak için mi açılmış zarar ettirmek için mi bilinmez. İçeride ESES imin nostalji maclarını bulunduğu bir cd var ve bunun satışı yapılıp iyi para kazanılabilir. Sorduğumda bunun sadece burada dönmesi için yapıldığı satışının olmadığı söylediler. Buda o barakanın para kazanmak için değil sadece ES ES ime yakışmayan bir barakadan ait olduğunu ve bu işi yapamadıklarının bir göstergesi olduğunu bir kez daha görmüş oldum. Birde yönetim bizim dışımızda hiç kimse Eskişehirspor ürünlerini satamayacağına ait demeçler veriliyor. O külübe satamıyor ki hiç bir ürünü çünkü yok olanlar arızalı. Maç günleri dışarıda kaşkol satanlar barakadan daha çok para kazanıyorlar. Bizde ES ES imize biraz katkı olsun diye hiçbir ürün bulamadığımız o izbe yere gidip ürün almaya çalışıyoruz. ES ES ime içerideki arızalı ürünler ve o baraka hiç yakışmıyor. İşi bilen insanların çalıştırması ES ES ime daha büyük katkı sağlıyacağı inancındayım. Hem çok üzüldüm hemde utandım bugün orada yaşadıklarımdan.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 23:03
Bizim daha bu esesstore konusunda çok ama çok fırınlarca ekmek yememiz lazım. Antalyadaki maça gidenler bilirler süper bir mağazada stadın olduğu caddede Antalyaspor un ürünleri kaliteli bir mağazada satışa sunuluyor. Tüm Türkiyemde de bu böyledir. Derme çatma barakalarla ve içeride uyduruk ürünlerle bu iş olmaz oysaki bu bir sektör ama anlayana ve uygulayana yani bizim haricimizdeki külüpler için geçerli. ES ES imin bayrağı bile o kadar uyduruk ki barakada rengi solmuş çok uydurk bir kumaş acaba hiçbir yönetici o izbe yere girip içeride ne var ne yok diye bir bakıyormu zaten bu konuda duyarlı olsalar yarın kapatırlar orayı bu kadar rezalet bir mağaza bozuntusu görmedim. İçeride hiçbirşey yok olanlarda çok adi ve basit şeyler. Malesef. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır