eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 22:00
Takıma zarar veren belki Türkiyedeki tek taraftar grubu Dorlion,gurur duyun.
Yukarı
esesliarda Liste gör
Yeni Yazar

ARDA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esesliarda Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 22:43
sayın dorlion gurubunun lideri kardeşim ,anlaşılan herkes sizlere cephe almaya başladı..bu olayı trabzon maçına kadar çözmeniz gerekir...açığın sağı besteler ve marşlar a katılım hususunda gerçekten zayıf..sizlerin orada oluşu zamanla bu sorunu çözecek inşallah..lütfen kendi beste ve adınızı deklare etmeyin antisempatik oluyor..en kısa zamanda bando ve altes liderleriyle görüşüp,neler ve nasıl yapabileğinizi masaya yatırın ...forumda da kimseyle atışmaya gerek yok ..ayrıca fb maçında yaşlı abilerinizle kavga ettiğiniz yazıyor ,,buna da açıklık getirin ,o kavga edenleri guruptan attığınızı yada uyardığınızı söyleyin ....eses taraftarı kardeştir bu ilkeyi herkese öğretelim ...         (beste kopukluğunu önlemek için , üç adet kulaklıklı telsiz alın,, altes bando ve kendinize..) bu yazdıklarımla üzdüğüm herkesten özür dilerim ....
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 22:48
Bu gereksiz topluluk için son kez yazıyorum.Daha öncede yazmıştım ama avukatları çoktu.Herşeye verecek cevapları da vardı.Bu gruptan 4 kişi maçta konuşurken aynen şahit olduğum acı verici birkaç cümleden örnek vereyim : ''olum biz keriz miyiz 50 tl verelim bilete, bize gelen bileti 30 tl ye sattım.Ben bedava girdim, 30 tl ye de youlumu buldum.'' bunu diyen insana benzer yaratığın üzerinde siyah krmızı bir gram atkı forma yoktu ve 16-17 yaş civarınaydı.Sizin gerçek yüzünüzü bilen biliyor.Sizi allaha havale ediyorum.Sütten çıkmış ak kaşık gibi kendini tertemiz göstermeye çalışan bu gruba ve büyük başkan el salla diye bağıran yandaşlarına aynaya bakıp kendilerini tanımaya davet ediyorum.
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 23:07
Alıntı yapılan esesliarda

sayın dorlion gurubunun lideri kardeşim ,anlaşılan herkes sizlere cephe almaya başladı..bu olayı trabzon maçına kadar çözmeniz gerekir...açığın sağı besteler ve marşlar a katılım hususunda gerçekten zayıf..sizlerin orada oluşu zamanla bu sorunu çözecek inşallah..lütfen kendi beste ve adınızı deklare etmeyin antisempatik oluyor..en kısa zamanda bando ve altes liderleriyle görüşüp,neler ve nasıl yapabileğinizi masaya yatırın ...forumda da kimseyle atışmaya gerek yok ..ayrıca fb maçında yaşlı abilerinizle kavga ettiğiniz yazıyor ,,buna da açıklık getirin ,o kavga edenleri guruptan attığınızı yada uyardığınızı söyleyin ....eses taraftarı kardeştir bu ilkeyi herkese öğretelim ...         (beste kopukluğunu önlemek için , üç adet kulaklıklı telsiz alın,, altes bando ve kendinize..) bu yazdıklarımla üzdüğüm herkesten özür dilerim ....

Tribün liderleri sürekli birlikte temas halinde kopukluk yaşanıyor ama bu altes bando dorlion arasındaki oturarak hiç çekirdek görmemiş gibi çekirdeğe sarınan kişilerin aralara girip düzeni bozmasıyla oluyo fb  maçında hiçbir şekilde kavga etmedik kimseyle bizzat hep oradaydım yorumların için teşekkürler adam olanlara cevap yazıorum bizlere yol gösterecek kişilere ihtiyacımız var küfür edecek topluğuğa değil
#efeler
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 00:55
dorlion'daki arkadaşlar kendi çaplarında bişeyler yapmaya çalışıyorlar. bayraklar, pankartlar vs. bunlar güzel şeyler. gözlemlediğim kadarıylada bandoya ve toplu bestelerede katılıyorlar. iyi şeyler yapmaya çalışanları tebrik ediyorum. bunlar iyi yönleri ama birde madalyonun arka yüzü var! içinizdeki ES-ES'le alakası olmayan, rant için orada bulunan insanları dışlamalı-çıkarmalısınız, büyüklerle kesinlikle kavga küfür vb. çirkin işlere girmemelisiniz, kendi reklamınızı maç başlamadan yapabilir ama maç içinde asla yapmamalısınız ve en önemlisi kimseye ama kimseye gebe kalmamalısınız özellikle bilet konusunda. bu sizi bitirir, insanların gözünden düşürür.bedavacı değil takım için, renkler için orada olduğunuzu her şekilde göstermelisiniz ki insanlarda sizi saysın.... son sözüm, ilk olarak kendinize şunu hedef olarak belirleyin, ''açığın sol tarafı bize emanet, biz bağırttıracağız ama kalp kırmadan''
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 01:09
Alıntı yapılan esesliyiz

Takıma zarar veren belki Türkiyedeki tek taraftar grubu Dorlion,gurur duyun.

Millete sırtını dönüp sahada maç izleyen,elinde cep telefouyla mesajlaşan sette ki insanalrı olan gruptan daha fazla birşey beklenemez.Ben böyle beceriksiz bir grup görmedim.Ayrıca coşturmaya çalıştığın tribünde ki adama saygısızlık yaparsan o adamın bırak tezahurat yapma isteği stada gelme isteği bile biter.

Maç boyunca kendi reklamları+büyük başkan el salla+nabıyoruz zıplıyoruz tezahuratı dışında hiç bir varlık gösteremeyen insan topluluğu.

Hepsini kastetmemekle birlikte aralarında bir yığın serseri mevcut.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 01:51
Madem altesle aranızda çekirdekçiler oluyor bağlantı kuramıyorsunuz o zaman altesin yanına gidin.(sağına,soluna,altına,üstüne)
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 02:21
Alıntı yapılan tridimit26

Bu gereksiz topluluk için son kez yazıyorum.Daha öncede yazmıştım ama avukatları çoktu.Herşeye verecek cevapları da vardı.Bu gruptan 4 kişi maçta konuşurken aynen şahit olduğum acı verici birkaç cümleden örnek vereyim : ''olum biz keriz miyiz 50 tl verelim bilete, bize gelen bileti 30 tl ye sattım.Ben bedava girdim, 30 tl ye de youlumu buldum.'' bunu diyen insana benzer yaratığın üzerinde siyah krmızı bir gram atkı forma yoktu ve 16-17 yaş civarınaydı.Sizin gerçek yüzünüzü bilen biliyor.Sizi allaha havale ediyorum.Sütten çıkmış ak kaşık gibi kendini tertemiz göstermeye çalışan bu gruba ve büyük başkan el salla diye bağıran yandaşlarına aynaya bakıp kendilerini tanımaya davet ediyorum.
benim halil ünal yönetiminde kombine almamamın tek sebebi de budur zaten helal olsun yönetim senin yüzünden eskişehirspor taraftarı böyle insanlara kalıyor helal olsun
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 03:01
maçtan önce özellikle izledim dorlion u inanın 50 kişi varsa 30 hiç besta falan bilmiyor saga sola bakıyor ben neden burdayım şimdi sırada ne var gibi  playback yapıyorlar resmen  tuhaf bestelere giriyorlar
DSİ Es Es
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 11:16
dorlion bilet satısları nasıl gidiyor ??? 10 liraya al 35 e sat. 25 lira da klübe gitmis tir size göre. Altess sende karsıla sizin satıslar nasıl gidiyor.? üzülmeyin üzülmeyin ts macında kalan kar payınıda tamamlarsınız...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır