eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CaTLaK_HKO Liste gör
Yazar

hasan kaan özkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı CaTLaK_HKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 04:17
bu maçın faydaları:
-gereksiz ve bitmiş taraftar gruplarının ayyuka çıkması.tabi liderlerininde
-belki batuhanı kazandık emin değilim
-beste ve tezahuratların aynı olması bıktırıcı gelmesi ki çogunda akıcılık 0
-yönetimin genel rezaleti(biletler üzerinde oyunlar fiyatlar vs)
-maçın satılmadıgını anlamak için direkten dönen topumuzun oldugu pozisyonun akla gelmesi.
maç satmadık ama diyebilirimki sanki bugun futbol ögrenmiş gibi top oynayan topçularımız vardı.büyük ve stressli bir maçtı anlarım ama zaten armana bi baksan bu takımda oynacak kadar sende büyük bir topçusun.kimden korktunda orta sahayı kanatları rakibe verdin?
aklıma gelenler bunlar.diyorduk ki kendi ipimizi kendimiz keseceğiz.
evet ipi kendimiz kestik.ama herkes olumsuz olan yolunda gitmeyen ne varsa neyi görüyorsa yapıcı eleştiriler ve öneriler sunsun.özellikle taraftar grupları ve besteler ile ilgili.
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 05:04

Eskisehirde oynuyorsan kiminle oynadigin farketmiyecek ADAM gibi oyniyacaksin ADAM öööööf ne sacmaliyorum ben ya kusura bakmayin arkadaslar en iyisi 9.4.11 tarihini unutmak baska care yok anlasilan:(

Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 05:43
öncelıkle bülent hocayı bugune kadar tebrık edip iyki başımızda ertugrul hocadan bile iyi antrönör oldugunu düsünürken bugun ku hatalarını görunce karsısındakı rakıpten bu kadar korkup yada duygusal davranıp takımı bu kadar gerıye cekıp yanlıs 11le cıkıp bu macı hedıye etmek için elınden geldıgını yaptıgı için kınıyorum. bende degerı sıfırdır artık isterse sampıyon yapsın bızı bugun duygusal davrandı ben bjkye yenıldıgımız maclarda bıle rıza hocanın mac sattıgına macı verdıgıne ınanmamıstım ama bugun ılkkez ınandım bugun bulent hoca fbye macı hedıye etmıstır kım ne derse desın bı hoca 90derece dönüp kendı kısılıgınden karakterınden cıkmaz ama bulent hoca cıktı... rıza hocanın capı bellıydı kapasitesı belllıydı oyuzden kaybedıyorduk bjkye ama bulent hoca fbye macı kendı hedıye etmıstır... bu arada bısey daha söleyım hayatta mac satılmalarına inanmazdım ama bugun bıseye sayıt oldum elınde telefonla nihat cuhadarı arayıp bu macı neden sattınız deyıp benım yapacak bıseyım yok halıl baskan bızı dınlemıyor verdı macı demesıne sayıt oldum ve kahroldum hayatımda inanmıcagım seye kulagımla sayıt olunca mecburen ınandım malesef ama gercek bu macı önce halıl unal daha sonra bulent hoca hedıye etmıstir bana inanmıyacaksınızdır ınanmayında bende bu zamana kadar ınanmıyordum mac satmak kolay degıl dıyordum ama kulagımla sayıt oldum. gecmıs olsun bız taraftarlara kandırılıyoruz...
Şampiyon ES ES
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
  Alıntı kafakar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 06:45
bugun en cok uzuldugum tribunler oldu ben bu kadar ezık bu kadar basıt bı trıbun hıc bı macta gormedım yanı fenerlıler 1000 kısıyle 10 numara trıbun yaptı gıttı dıkkat edın bı ara sesımızı bastırdılar ........

bunun sebebı bızım taraftarımız deıl bunu sebebı acız yonetımdır eger yonetım bu macı onemseseydı 20 tl yapardı ve bıletler cumadan bıterdı ve bagıracak kısıler 20 lı yaslardakı gencelrımız alırdı bıletlerı bugun acık trıbunde ınanın sadece seyrettım kapalının sag tarafı hava hastanesı tarafı lan bır kere bagırmadılar be vıp trıbunu ona keza sadece asagıda grı kırmızı montlu gencler vardı onlar bagırdı hele acık trıbun rezalettı bu kadarmı cok fenerlı vardı ıcımızde beeeee...........

ybagırmaya calısan gruplar altes 100 kısı kıcını yırtıyo ordan askı-sehır 30 kısı bagırmaya calısıyo dorlıon 50 kısı kıcnı yırtıyo acıgın en altı komple tamamen hıc yoktu acıgın solu motor meslek tarafı dorlıondan ıtıbaren koca bı 0 dı ........

suna ınandım stadda anons yapılsa fenerlıler bı tarafa eskısehırlıler bı tarafa deseler emın olun 7500 e 7500 olurduk buna kesınlıkle ınandım ...

Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 08:21
Alıntı yapılan burjuva2626

öncelıkle bülent hocayı bugune kadar tebrık edip iyki başımızda ertugrul hocadan bile iyi antrönör oldugunu düsünürken bugun ku hatalarını görunce karsısındakı rakıpten bu kadar korkup yada duygusal davranıp takımı bu kadar gerıye cekıp yanlıs 11le cıkıp bu macı hedıye etmek için elınden geldıgını yaptıgı için kınıyorum. bende degerı sıfırdır artık isterse sampıyon yapsın bızı bugun duygusal davrandı ben bjkye yenıldıgımız maclarda bıle rıza hocanın mac sattıgına macı verdıgıne ınanmamıstım ama bugun ılkkez ınandım bugun bulent hoca fbye macı hedıye etmıstır kım ne derse desın bı hoca 90derece dönüp kendı kısılıgınden karakterınden cıkmaz ama bulent hoca cıktı... rıza hocanın capı bellıydı kapasitesı belllıydı oyuzden kaybedıyorduk bjkye ama bulent hoca fbye macı kendı hedıye etmıstır... bu arada bısey daha söleyım hayatta mac satılmalarına inanmazdım ama bugun bıseye sayıt oldum elınde telefonla nihat cuhadarı arayıp bu macı neden sattınız deyıp benım yapacak bıseyım yok halıl baskan bızı dınlemıyor verdı macı demesıne sayıt oldum ve kahroldum hayatımda inanmıcagım seye kulagımla sayıt olunca mecburen ınandım malesef ama gercek bu macı önce halıl unal daha sonra bulent hoca hedıye etmıstir bana inanmıyacaksınızdır ınanmayında bende bu zamana kadar ınanmıyordum mac satmak kolay degıl dıyordum ama kulagımla sayıt oldum. gecmıs olsun bız taraftarlara kandırılıyoruz...

Hiç şaşırmadım beklediğimiz bir olaydı.O zaman bize şunu demek düşüyor. MAÇ SATAN ADAMLA NAMUSUNU SATAN ADAM ARASINDA HİÇ BİR FARK YOKTUR.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
adıge26 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı adıge26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 09:35
Uygun adım zirveye !

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110409/uygun_adim_zirveye_.html
Seni Tahtına Oturtmadan Ölmek Haram Olsun EsEsim
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 10:00
Alıntı yapılan adıge26

Uygun adım zirveye !

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110409/uygun_adim_zirveye_.html

Manşet süper olmuş.Clap
kalender
Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 10:21
Taratar grubuna tribün liderine falan ihtiyaç olmadığını herkes dün gördü. Rakip fener olunca bağırılmayacaksa bırakın herkes kendi tezahuratını yapar zaten.. Hiç olmazsa gereksiz prim vermeyelim millete.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 10:25
macı 50 tl yapıp 750 kazanacağına ki sonuç mağğlubiyet,25 tl yap400 kazan üstünede 800 milyar galibiyet primini al aciz yönetim
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 10:27

3 gazete okudum hepsinde 1000 kadar fener taraftarı Es Es taraftarını bastırdı yazıyor. YazıkCryCryCryCry

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır