eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 01:41

Bu gün sahada maçı kazanmak için uğraşan didinen gerçekten en iyi konsatre olmuş kişi, O hepimizin tefe koyup çaldığı Batuhan Karadeniz'di...  Helal olsun Batuhan'a adam resmen hırs yapmış azmetmiş...

Maçın genelinde tam anlamıyla berbattık... Tek tek futbolcu analizi yapmak istemiyorum ama bir kaç kişi Doğa Batuhan, Alper dışında kimse top oynamadı... Özellikle Sezer ve Erkan sahadan silindiler...

İlk yarıdaki maçta Gökhan Gönül'ü kahraman yapmıştık... Bu maçta Caner Erkin kahraman oldu...

Benim asıl içimi acıtan üzen o Açık tirbünün ACİZLİĞİ idi.... Açık tirbünde BandoEsEs olmasa Açık tirbün elinde çekirdek maç izler başkada hiç bir şey yapmaz...

Tirbün gurubu demek, 30-40 kişinin bir araya gelmesiyle bağırmak demek değildir... Tirbün gurupluğuna soyunuyosan... Her maç için bütün stadı havaya sokacak herkesi aşka getirecek kısa etkili coşturucu besteler bulmak zorundasın... Herkes o grubun enerjisi ve isteği karşısında titreyip susmaya gönlü el vermemesi gerekir...

Evinde son senelerin en önemli maçına çıkıyosun... 12-13 bin kişilik açık tirbün uyuyor...

Girilen besteler; Ne fener ne bilmem ne kartal... Şinanari yarım yamalak, maç başlarken 2 dakika lay lay lay... Yarım yamalak bir Esesimsin sen bizim canımız...

Bizim tirbünde yaratıcılık namına karşı tarafın tezahüratına kontra olabilecek bir beste girmek gibi bir özelliğimiz yok...

fbliler bağrıyor, Şampiyon fb ne istersen iste benden biz susuyoruz...

Yok mu bizim bunun karşılığında Şampiyon Eskişehir dertlerimin dermanısın, içkimin sarhoşluğu gecelerin rüyasısın sevenin sevdalısı sevmeyenin belalısı Allah bir Es Es iki gerisinin anasını... bu bestemiz kimsenin aklına gelmiyor mu...?

Hadi bütün açığa hükmedemiyosun bunu anladık.. neden kendi tayfan durmadan bir beste söyleyip milleti gaza getirecek bir enerji yaymıyor... Herkesi kaldırmak için sağa sola bağırmana gerek yok... Sen söyle yeni orjinal bir şey illaki gireceklerdir 5-10 dakika sonra bütün açık tirbün...

fbliler 90 dakika susmadılar adamlar otomatiğe bir bağladı... Tezahüratta akıcı... bağırdılar durdular...

Sizi bilmem ama ben bir taraftar olarak artık sıkıldım klişelerden... Büyük taraftarız diyoruz, iyi bağırıyoruz diyoruz ama 20-25 senelik besteleri tekrarlayıp duruyoruz...

Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 01:46
1-0 oldugunda açık trübün coşmuştu gol olmadan önce felaket bir ıslık ugultusu vardi gol oldu herşey bitti
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 01:47
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 01:48

Semih götüyle gol atmış ya yuh ya çok rezil lig tv de dalga geçiyolar her şeyle atılan golü gördük elle bile atılıyo ama kalçayla bu kadar bilinçli güzel atılır dediler çıldıracam, bülent hoca tek forvetle çıkarak yıktın bizi , rıza hoca aynı hatayı gs maçında yapmıtı , 4-2 yenilmiştik ben anladım eğer yatılcaksa rakibe kendi sahamızda tek forvet çıkıyoruz ...

Pele , ümit , nadereviç , yok sahada sakat diego sahada , ikinci yarı oynat diegoyu kardeşim madem sakat çıkaramaz maçı , tek forvet oynuycaksan da ümitle başla kardeşim , erkan maçta dökülüyor çok geç çıkarıldı ...

Bu arada alex 3 golün asistini de yapmış bi tanesi dolaylı gerçi ama  tebrik ederim , alex olmasa fener bi hiç bence yatsın kalksın dua etsinler...

İNŞALLAH ŞAMPİYON OLAMAZLAR , İNŞALLAH TRABZONA DA YATARIZ , BU MAÇI SATANLARA KAPAK OLUR ...

Bence iveşa çok büük hatalı değil o topu oraya getirirsen o goller yenir , çıkardığı çok iyi toplar da var ha çıkaramazmıydı çıkarabilirdi de ama olmadı bence fazla yüklenmemek lazım iveşaya , takımın ruhsuzluğu bu sonucu doğurdu ,,erkanla  sezerin üstüne gitmek lazım gidilecekse de . bütün topları ezdiler...volkan ve peleye de alkış Clap
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
esAY Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustaf Kemal
  Alıntı esAY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 01:49
Alıntı yapılan ashanye

Senaryolar çizilmiş çizenlerde rahat rahat göbeğini kaşıya kaşıya kendilerince huzur içinde evlerinde yada misafirleri ile eğlencedeler.Senaryonun devamında haftaya Antalyadan alınacak 3 puan ile birlikte tekrar avrupa sesleri ile Trabzon maçı bilet fiaytları 50 tl olacak ancak bugünkü senaryo doğrultusunda T.S maçı böyle olmayacak takım iyi mücadele edecek ve puan yada puanlar alacaktır:(

Aynen katılıyorum,Aziz ile Halil in düzmeceleri...
Yazıklar olsun
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 01:49
Alıntı yapılan RebeL

Abii millet susup maç izliyor. Nedeni bu. Milleti açıkta canLandıracak bi etkende yok eskisi gibi.
Bu taraftar bir gündemi sus pus oldu!Daha düne kadar trübünlerin kralıydık nooldu.Maçın satıldığını herkes gördü sonrada sustu bu kadar basit.3 0 dan maç aldıran bu insanlar değil mi?Ne olduda herkes sustu acaba?İyi düşünmek lazım.Maç başlamadan bitmiş kim ne için bağıracak.Bu rezilliğin hesabını yönetim ve teknik direkttörden sorulmalı o kadar.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 01:54
Alıntı yapılan esAY

Alıntı yapılan ashanye

Senaryolar çizilmiş çizenlerde rahat rahat göbeğini kaşıya kaşıya kendilerince huzur içinde evlerinde yada misafirleri ile eğlencedeler.Senaryonun devamında haftaya Antalyadan alınacak 3 puan ile birlikte tekrar avrupa sesleri ile Trabzon maçı bilet fiaytları 50 tl olacak ancak bugünkü senaryo doğrultusunda T.S maçı böyle olmayacak takım iyi mücadele edecek ve puan yada puanlar alacaktır:(

Aynen katılıyorum,Aziz ile Halil in düzmeceleri...
Yazıklar olsun
 Aynen katılıyorum.Bazıları hala maçı  yorumluyor.Yok açık bağırmamış falan filan.Millet enayi değil kardeşim.Bütün Türkiye gördü neler olduğunu.Bu taraftarı aptal yerine koymaya kimsenin gücü yetmez.Ben bu kepazelikte futbolculara kusur bulmuyorum.
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 02:11

Hep 3 Güdüklerle Oynadığımız Maçlarda, Yönetim Nedense Hep Taraftarımızı Maça Davet Ediyor. Bülent Hocayada,Futbolcularada Halil Ünal Yaptırdı. Kesin Açıklamayı Taraftarımız Formasını Giysin Maça Gelsin Diye, Taraftarın İçin Alıcaktın Bu Maçı Varsın Avrupaya Gitmeyelim. Ama, o 50 liranın hakkını vericeksin! bugün ilk defa stadda sıkıldım ya sinirden aglıcaktım nerdeyse. hala avrupa hayalleri kuran varsa boşuna ümitlenmeyin. bu yönetimden başımızda oldugu sürece. unutun avrupayı maçlardan soğudum iyice parası olan maçı satın alıyor. bu kadar basit işte olay Bülent hocayada laf atmayın boşuna sivasın başındaykendemi sattı yendiler bile bjk yi burda suçlu biz sağılacak taraftarlar ve yönetimdir! Yazıklar olsun yönetim yazıklar olsunAngry

Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 02:55
fenerbahçe den yedi yeseydik bu kadar üzülmezdim fb taraftarının sesi beni yerin dibine soktu kime kızacağımıda bilemedim hiç bu kadar çaresiz görmemiştim tribünleri..unutamıcağım en kötü maç oldu..2b deyken buca ya 1-0 yenildiğimiz maçtan sonra :(
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 03:34
fenerbahçeden 3 ye kendi sahanda tribünde hiç sesin çıkmasın adeta fenerliymiş gibi davran,sonra ki evinde ki maçta trabzona deli gibi saldırırsın tribündede küfredersin,daha çok bağırırsın,çıldırrıcasına...Sonda Anti Bizans.Efsane Taraftar.Çok büyüğüz ÇOK.Adamlar büyük takım nasıl oluyormuş geldi gösterdi,taraftarıyla,yönetimiyle,futbolcusuyla.Büyük takımlar küçük takımlardan maç alır,ben hiç görmedim maç satan büyük takım.Bjk li rıza gelir her sezon bjk ye 6 puan veririz karşılığında batuhanı falan alırız erkanı,telloyu falan,Bülent Hoca geldi şimdi de yine 6 puan bu sefer gökhan ünal gelir mesela,yada böyle fenerin işine yaramayan 2 3 topçu gelir yazın,böyle devam eder bu yönetimle bu devran..Haginin bir sözü var Türkiyede futbol sadece sahada oynanmıyor diye.Bence gayet güzel doğru bir söz,ama bu şike yapanlar falan varya,Allah belalarını verir zaten de hani geçen sene fenerin şampiyon olduk sanıp sahaya atlamalarından beter olsunlar inşallah.İnsanların paralarını,ümitlerini,emeklerini hiçe sayıyorlar çünkü.
       Taraftar desen efsane :)gerçekten efsane ama geçmişte kalmış bizim taraftar orda yaşıyo hala,bi amigo orhan daha çıkartamıyor 70 yaşında ki adam stada gelsin 3 lü çektirsin diyor..Yanda adamlar bağırıyor ya hala eses gol gol gol,adamlar korner kullanır biz bağırırız eses gol gol gol.Futbolcu ne kadar etkilenir bundan söylesene,Bizim tribünlerimizde ki en büyük sorunlardan biri ne bence biliyormusunuz,tribün liderleri maça gelmeden önce bu maç şöyle bağırtırız,şu besteler iyi olur diye gelmiyorlar.Maçın akışına göre beste girme çabasındalar da o zaman da anca eses golgolgol geliyor akıllarına.
  Nefer-Kızılcıklı da bitirmeli artık bu işi,böyle olmuyor nefer bağırıyor kızılcıklı susuyor,kızılcıklı bağırırken nefer susup onları mors etme derdine düşüyor falan ama kaybeden hep tribünler oluyor..Bizim taraftar EFSANE.Gerçekten EFSANE.Ama şimdi Türkiye de ilk 10 a zorlasan zor girer,tribün grubuplarından tut açık tribüne kadar.
  Ama yine de herşeye rağmen buraya yazıyorum,ESKİŞEHİRSPOR ŞAMPİYON OLACAKTIR..
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır