eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Online Durum: Offline
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:10
Yaklaşık 40 kadar fenerli içinde tek başıma formamla maçı seyrettim tek başıma mücadele ettim onlarla,birazdan düzelirler beraberlik golünü atarlar diye ümit ettim ama büyük bir hayal kırıklığı oldu hepimiz için çok üzgünüm:(
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
anti_bizans_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı anti_bizans_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:15
bugün keşke 5-0 yenilseydikte tribünde kaybetmeseydik
biz ilk baş tribünde kazanalım sonra gerisi gelir zaten
altes grubununda kendilerini acilen fesh etmesi gerekiyo.
altes komik duruma düşmekten başka bi işe yaramadı bu maçta...
ALsada Bu Sevda Canımızı Hayatın Anlamı Sİyah Kırmızı...
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:17
Sayfalarca yazabilirim. Şoktu benim için. Hadi, biz maçı bu şekilde kaybettik kahroluyoruz..Ya onlar? Bu şekilde aldılar, nasıl seviniyorlar? Bu nasıl bir illüzyondur? İnanın sayfalarca yazabilirim..Futbolcuların hepsinin canı sağolsun..Napalım..dünya böyle..Bloody..Arkadaş, ben hakaret te edemem, tartışma da alevlendiremem, kimseyi kimseye düşürmeyi de bilmem..Ama sen beni uzaklaştır buradan..Sil hesabımı..Yokum bu illüzyon da. Veysel, senin de canın sağolsun. Sen iyi bir futbolcusun. Diego sen de hep süperdin..ama Adios Diego! yokum artık ben..Seni benle, beni senle kandırıyorlar.. O kadar sayfa yazarım ki..futbolla başlarım, bu toplumun vaziyetinin her alanda bu akşamki maç gibi olduğunu kanıtlarım..ama neyseee..Bloody, artık alakasız konu başlığı da açmam merak etme :) :((..sil hesabımı.. yokum ben artık..kombinemi de bir arkadaşa veririm artık..hoşçakalın..yokum ben bu illüzyonda artık.
Yukarı
mtcn-26 Liste gör
Yazar

Hakan Avcı
  Alıntı mtcn-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:24
Alıntı yapılan anti_bizans_26

bugün keşke 5-0 yenilseydikte tribünde kaybetmeseydik
biz ilk baş tribünde kazanalım sonra gerisi gelir zaten
altes grubununda kendilerini acilen fesh etmesi gerekiyo.
altes komik duruma düşmekten başka bi işe yaramadı bu maçta...
Sence sadece bu maçtamı işe yaramadı...Altes her maç öyle....
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:24
Alıntı yapılan fossa dei leoni

sergen bile dedi trt de..bülent uygun dersine iyi çalışmamış nedense anlamadım..dedi..açıkta herkesin dilinde aynı şey vardı bu maç masa başında bitmiş kardeşim kim ne derse desin...kimse kimseyi kandırmasın ....bu takım kaç maçtır yenilmiyodu ama bugün herkesmi kötüydü neden çünkü şampioynluğa giden bir bizans takımı ve bazı çıkarlar herşeyi ve Özellik AVRUPA sevadmızın gerisindedir kimilerine göre ..anlayan anladı....kimse beni inandıramaz...1-sene başından beri banko oynayan nadareviç neden yedek bülent başkan..2 -sezer kötüde olsa asla çıkmaz bu ooyundan yıldız oyuncu sonuçta maçı çeviriir...3-pele ile neden başlamadın....niye saha kenarında her maçta yaptığın agresiflikleri yapmadın....

rıza hoca bjk yi yenemiyodu artık bülent hoca ilede fb yi yenmemiz hayal
arkadaş açıklamış olayı bu maç masada bitmiştir....
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:25
bu kadar aciz duruma düşeceğimizi hiç sanmadım hem takım olarak hem tribün olarak çok kötüydük.ilk yediğimiz golü amatörler yemez.en sağlam yerimiz dediğimiz defansımızın bu kadar kötü oluşunu anlamak mümkün değil.ilk golün şokunu atlatamadan ikinciyi yedik.sezer ve erkan desen sahada yürüyorlar.malesef bülent hoca dersine iyi çalışmamış.avrupa hayalimizde zora girdi artık ligi en iyi yerde bitirmeliyiz.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:42
Bülent hoca dersine Halil ağa, Azize ile birlikte dün akşam çalıştı, haksızlık etmeyin.
Ali Koç dakilkalarca methiyeler düzdü görmedinizmi lig tv.de......
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:45
Erkan ve Sezerin bu kadar kötü oynayacağını maç başlamadan  bilsek, Pele ile Bülent Ertuğrul ile oynamamız çok daha iyi olur derdik. Futbolda süprizler var, maç öncesi  planlananlar tutmayabilir. Ama bir de görünen bir köy var: O da Alex. Bülent hoca Alex'e hiç bir önlem almamış dersek yanlış söylemiş olmayız.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:52
Yediğimiz iki golde de Doğa ve Ivesa %100 hatalı. Doğa'yı Alex'e vermiş Bülent Hoca. Ama adamda kelepçe özelliği yok. Ha bire koşacak. Ivesa'da resmen iki golde uyudu zamanında çıksa rahat alırdı topları.
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:54
Maçtan yeni geldim bir miktar yorum izledim görüşlerim şu şekilde,
1- Bu hafta içi beyanlarda Bülent hocamız, yöneticilerimiz bol bol transfer konuştu,imzalar atılacak dendi.Peki sizce bu tarz beyanlar oyuncuları hiçmi olumsuz etkilemez?Nasıl bu kadar düşüncesiz olursunuz?
2- Kaybolan biletler, tam bir komediydi.Bugünki tribünlerden sonra ben o biletlerin kaybolduğuna da inanmıyorum.
3- Maçı 65liler tribünüde izledim.Abartmıyorum maçın başlamasına 20 dakika kala 20-30 kişilik bir fenerli grup tribüne girdi içlerinde tvde sunuculuk yapan evlilik yarışmasına katılmış çakma bir ünlüde vardı,merdivenlere oturdular bol bol telefonla konuşup fb tribü
nüne el salladılar.Bence tribünlere girişleri organizeydi.Herkes sağduyulu davrandı felaket yaşanabilirdi.Ey o biletleri satanlar bizi böyle küçük düşürmeye ne hakkınız var?
4-Hazır olmayan Diego yerine saffetle başlansa,Alex'e sert ikili baskı uygulansa(ikinci yarı yapıldı ama nafile) bu şaibe lafları ortada dolanmazdı,hocam dikkatli olmalıydın.
5-Maç bitti, tüm bu rezaleti gören bir kısım taraftar Bülent hocaya sattın muhabbeti yaptı.Katılmıyorum ama o psikoloji ile bence yürüyüp gitmeliydi.Ama hocam ne yaptı döndü öyle bir baktı ki tribüne çıkacak zannettim.
Taraftar yanlış dahi olsa sende eleştiriyi hakettin hoca,burası sivas buca değil böyle maçları kolay kaldırmaz.
Sonuç olarak maçın satıldığına yada tatlı bağlandığına inanmak istemiyorum ben oyuncularımızın şahsi becerilerini gösterip transfere oynadığını takım oyununu bıraktığını düşünmek istiyorum.
Tüm bu mağlubiyetten daha vahim olan kendi tribünümde deplasman yaşamamdı, bunu sağlayanlara yazıklar olsun artık kombine almayacağım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır