eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:20
Çok kötüydü açık bugün çok üzüldüm..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:39
İlk defa açığa geç (geç dediğim de 1,5 saat kadar önce) girdim ve bu yüzden sadece açığın alt kısmında yer bulabildim.

Hatta en alttaki sırada izledim maçı.

Şunu söylemeliyim ki açığın alt kısmındaki taraftar profilinden bir CACIK olmaz. Yaklaşık 7-8 kişilik devamlı bağıran bir gruptuk ve ara ara kimse bağırmadıkça insanları bağırmaya teşvik etmeye çabalıyorduk.

Bi süre sonra teşvik etmeye uğraştıklarımızdan kimse bağırmamakla kalmadı, sövülmedik ne anamız ne avradımız ne bilmemneremiz kaldı. Biz de oturduk.

Bilemiyorum belki de açığa giren fb'liler daha sakin olduklarını bildikleri için açığın o kısmında izlemeyi tercih etmişlerdir. Bu sebeple de olabilir o durgunluk.

Fakat tribün lideri olarak açığın başına alem-i cihan gelse açığın alt kısmı tamamen patates..
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:47
Açık tribün, tribün grubu değil. Mesela Nefer' e Kızılcıklı'ya girersin hep tanıdık simaları görebilirsin ama açık tribünde belirli tayfalar harici tribüne ilk girenler üst taraflara çıkar alt tarafta genellikle tribüne en son girenlere kalır. Forumun değişik başlıklarında yok 3te 2 si fb.liydi yok şu kadarı fb.liydi falan yazılarını görmek kendi kendini rezil etme çabalarından başka birşey değil. Tabiki fb.liler olabilir, mesela geçen hafta ag. tribünlerinde bile Eskişehirliler vardı buda o hesap.. destek konusunda açık tribün bu maçta kötüydü ama bunun nedeni de açık tribünden tribün grubunun performansını bekleyemessin. Açık tribün ne zaman nerede ne yapacağını bilir. İlk golü bulup ardından 2 gol yenmesi ve takımdaki umutsuzluk açık tribünün hevesini kırmıştır bu nedenle de açık tribün iyi değildi
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:51
demekki neymis cok para verince insanlar cok bagıracaklar anlamına gelmiyormus artık anlamayan arkadaslarda anlamıstır. sezonun en kötü performansını gösterdi acık tribün. helal olsun acık helal olsun...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:57
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Açık tribün, tribün grubu değil. Mesela Nefer' e Kızılcıklı'ya girersin hep tanıdık simaları görebilirsin ama açık tribünde belirli tayfalar harici tribüne ilk girenler üst taraflara çıkar alt tarafta genellikle tribüne en son girenlere kalır. Forumun değişik başlıklarında yok 3te 2 si fb.liydi yok şu kadarı fb.liydi falan yazılarını görmek kendi kendini rezil etme çabalarından başka birşey değil. Tabiki fb.liler olabilir, mesela geçen hafta ag. tribünlerinde bile Eskişehirliler vardı buda o hesap.. destek konusunda açık tribün bu maçta kötüydü ama bunun nedeni de açık tribünden tribün grubunun performansını bekleyemessin. Açık tribün ne zaman nerede ne yapacağını bilir. İlk golü bulup ardından 2 gol yenmesi ve takımdaki umutsuzluk açık tribünün hevesini kırmıştır bu nedenle de açık tribün iyi değildi
Aynen katılıyorum.
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:00
İşyerime İstanbuldan yetkili kişiler geldi.
Gelinde taraftar görün dedim..
Ve bugünkü durum ortada. Çok üzüldüm.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:01
ben 10 kere yazdım. açıktaki gruplar , açık tribünün altında toplansın. oaradan tezahurat yapsın diye. sahaya daha yakın olunduğu için , ses dağılmaz , üst tarafa göre daha etkili ses çıkar diye.
 ama herhalde açıktaki tribün liderleri tezahurat yaptırmayı değil, maçı izlemeyi tercih ediyorlarki, üst tarafta duruyorlar. tribünde çok fenerli var diyenlere de cevabım: daha önceki maçlarda da böyle kötü bi açık tribün oluyordu. ozamanda mı rakip tribün taraftarı vardı. üstelik 6000 ile 7000 kişi arasında kombineli taraftar var. açık tribünde. geriye kalan 4000 biletin hepsi mi fenerliydi?

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:05
açık tribün nerde ne yapacağını bilir diyenler, 2 gol yendikten sonra takımdaki umutsuzluğu gördü diyenler var.  eğer böyleyse biz büyük bi taraftar falan değiliz. maça da hiç bir ekimiz yok. takım iyi oynar ve mücadele ederken zaten desteğe ihtiyaç yok. zaten oynuyor. ama kötü oynarken ateşleyecek bir güce ihtiyaç var. ama anlaşılan açık, o durumda bağırmayıp , takımda umut yok deyip sadece izleyecek ve rakip tribünü dinlemeyi tercih edecek.
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:21
Açık tribün bugün KAPALIYDI...
__oldcity__
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 23:40
valla bu sıralar acık isini pek bilemiyor.... üzgünüm... acık yatısta.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır