eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:27
bu kadar kötü rezil vasat bir takım izlememiştim.ne hücumda varız ne savunmada hiç bişey yapmadık.budamı kaçar dediğimiz pozisyonumuz yok.öne geçince üst üste yediğimiz goller bizi bitirdi resmen.sezer desen sahada yok erkan çok top kaybetti hep umut bağladığımız adamlar yokları oynadı.bu taraftar bunu haketmemişti çok inanmıştık galibiyete.çok yazık..
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:27
Maçlar saha dışında oynanır, kaybedilir. Bizde koyun gibi 50 tl verir izleriz.
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:28
Kim şampiyon olur ...imizde değil, sen Avrupa için saldır Eskişehir.
Bize ne trabzondan.
22 Haziran 2013
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:29
Kolu kanadı kırık Ankaragücü ne karşı üçlü ortasahayla oynayıp Erkan dan vazgeçen hoca kanatları lokomotif gibi kullanan fb karşısında Erkan ı neden tercih etti anlamadım.Gökhan karşısında ayakta duramadı.Sezer ayrı bir hayalkırıklığı..Ne diyelim maç müthiş başlamıştı ancak hüsranla bitti.Herşey bir yana Eskişehir de fb taraftarının bu kadar sesinin duyulması bana en çok koyan...
__oldcity__
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:32
Alıntı yapılan nusret

ben gerizekalı mıyım da 50 lira para veriyorum bilete ? 

LOL
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:34
Cümlenin tamamını koysaydın bari. =)
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:34
Fenere 3 puanı verdik ya haksızlık olmasın diğerlerine 3'er puan verelim, Hak peşindeyiz ya Angry
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:34
Alıntı yapılan oldcity__

Kolu kanadı kırık Ankaragücü ne karşı üçlü ortasahayla oynayıp Erkan dan vazgeçen hoca kanatları lokomotif gibi kullanan fb karşısında Erkan ı neden tercih etti anlamadım.Gökhan karşısında ayakta duramadı.Sezer ayrı bir hayalkırıklığı..Ne diyelim maç müthiş başlamıştı ancak hüsranla bitti.Herşey bir yana Eskişehir de fb taraftarının bu kadar sesinin duyulması bana en çok koyan...

Öldüm kahroldum, bazen yeniliriz taraftar muthis olur hic uzulmemem ama bugun bittim......
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:36
Ya mücadele edip kaybetsek eyvallah ama ruhsuz bir futbolla yenilmek çok acı..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı CAPTAİN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:40
Alıntı yapılan masteresesli

Geçen yıl bjk li rıza takımın başındayken 2-0 dan verdiğimiz maçı herkes hatırlıyordur. Şayet bu maçta da 1-0 değil 2-0 bile öne geçseydik yine sonuç değişmeyecekti. Bazıları buna itiraz edebilir ama fenerin her zaman yaptığı şeylerden olduğu için şunu tahmin edebiliyorum. Fener kendi brezilyalılarını araya sokarak bizim brezilyalıyla işi bağladı. hocanın zaten maçı almak gibi bir düşüncesi yoktu. Maçı almak isteyen takım bu kadar isteksiz oynamaz. Biz keriz değiliz. rıza nın beşiktaş için yaptıklarını bülent de fener için yapıyor. Biz bu istanbul takımları ile yaptığımız maçlardan boynu bükük ayrılmak istemiyorsak bu takımlarla hiç bir duygusal bağı olmayan onurlu hocalarla çalışmalıyız.
malesef katılmamak elde değil bu yazınıza,sadece brezilyalılar da değil bu sefer,görünen köy klavuz istemez,bana istersen bireysel oyununla 20 maç kazandır ama tüm Türkiyenin gözünün üzerimizde olduğu bu tip maçlarda bizleri rezil etmeyin be kardeşim,yüzümüzü yere eğdirtmeyin,hedefimiz olmasa bile ki vardı bu maça kadarhedefimiz de vardı,hem fenere karşi  hem trabzona karşı baskılı oynayın,sahada basılmadık yer bırakmayın ama bu saatten sonra mümkünse  trabzona ve de kümede kalma yolunda işlerine yararsa son maçta kasımpaşamıza da aynı oyunu bekliyoruz bazı futbolcularımızdan,bazı futbolcularımız diyorum çünkü o bazıAngry futbolcular kendilerini çok iyi biliyorlardır zaten
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır