eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:17
Kendi takımına bu kadar ağır ithamlarda bulunan bir başka taraftar kitlesi var mı merak ediyorum. Fenevbahçe'nin kadrosu bizden daha iyi bunu kabul etmek lazım. Bir de şampiyonluk hedefleri var daha iyi motive olmaları gayet normal. Bugün tribünlerde üstüne düşeni yerine getiremedi taraftarda mı sattı yani maçı ? Ben böyle saçma birşey duymadım. Sonra başka takım taraftarı yok feneve oynamadınız bize oynadınız diyince küplere biniyoruz. Önce biz kendi yazdıklarımıza bir bakalım kendi onurumuza, haysiyetimize ilk biz dil uzatıyoruz. Kaybettik üzüntülüyüz tamam ama biraz mantık lütfen. Diego sakatlıktan yeni çıktı hatalarının sebebi daha hazır olmamasıydı sanırım. Diego bu hataları yapmasa durum farklı olabilirdi. Bülent Hoca Diego'yu oynatmasa bu seferde niye oynatmadı denecekti. O yüzden bahaneler üretmeye gerek yok. Çıktık oynadık kaybettik konu bu kadar basit. Canın sağolsun EsEsim...  
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:17
sen trabzonu yenince fenerli senden çok sevinecek.ben bunu düşününce içime sindiremem.zaten uefaya falan gidemeyiz bari adamlara kadirlik olmasın.ben konyaya aydın maçına gittiğimde stada girmek için sıra bekliyorduk.o ara kaynak yapmak istedi birisi hop hop dediler.adam dediki gardaş ben bu maçı seyretmek için trabzondan geldim eses için trabzonsporluyum bırakında gireyim. gel gardaş geç önüme dedim aldık içeri.siz hiç feneri tutupda eses maçına gelip destek olan gördünüzmü.ha diyebilirsinizki onlarda bizi 7 atıp düşürdü yaşayanlar bilir ilk 2 gol atıldığında taraftar yuhladı kendi takımını istemedi.ama goller olunca taraftar napsın.onun için biz kimsenin yoluna taş koymayalım bizanslılarıda sevindirmeyelim.
Basket te EFES Futbolda ESES
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:17
Bu yenilgi ile bizim için lig resmen bitmese de fiilen bitmiştir. Artık gelecek sezonun planları yapılmaya başlanmalıdır.
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:21
Maçta gözüme çarpan bir kaç ilginç şeyi paylaşmak istiyorum.

- Söylemiştim demekten nefret ediyorum , fakat söylemiştim ; "Diego'yu sakat sakat oynatmayın , oturup dinlensin , bize lazım o daha" demiştim. Sakatlığı konusunda da doğru düzgün bi açıklama yapılsa fena olmaz demiştim.

- Fenerbahçe'nin katı savunmasını aşabilme ihtimali olan Erkan Zengin ve Sezer Öztürk çok tutuktu. Yenilmemizin en büyük sebeplerinden biri de bu vahim durumdur.

- Batuhan'ı bu maç çok beğendim. Çalışıyor , belli. Verdiği güzel paslar , attığı kafa golü gayet güzellerdi. Lugano'ya da kendi kalesine gol attırıyodu az daha , o da bi şey. Daha iyisi olacak inşallah.

- Doğa Kaya ve Pele'yi de genel olarak beğendim. Özellikle Doğa canını dişine takarak oynadı. Ben beğendim.

- Alper Potuk yine harikaydı. Üç kere çok kritik faul yaptırdı. Normal şartlar altında Gökhan Gönül'ün de oyundan atılmasına sebep olacaktı da , hakem öyle uygun gördü , diyecek bi şey yok.

- Alex harika bir oyuncu. Çok zeki , çok da yetenekli. Fenerbahçe Alex'e sahip olduğu için çok şanslı. Bir kere daha anladım bunu.

- Caner Erkin'in sene başından beri oynadığı en iyi maçı olabilir bu.

- Ben 50 lira verdim , açıkta izledim maçı. Daha stadı girmeden bir sürü bedavadan bilet temin etmiş insanlara rastladım. Yani kimse kusura bakmasın da , ben gerizekalı mıyım da 50 lira para veriyorum bilete ? Bi de elemanın birisi tribün liderine 10 lira para verdim diye yakınıyodu. Yazık , ne diyelim...

- Dorlion ve Nefer'in "Büyük Başkan Halil Ünal El Salla !" diye tezahurat yapması da ironik oldu biraz.

- Bülent Uygun'a herhangi bir ithamda bulunmuyorum , fakat bir kaç arkadaşın tespit ettiği gibi ben de farkettim ki her maç kanı deli akan Bülent Uygun'un bu maç uğraşmaya pek mecali yok gibi gözüküyordu. Kulübeden pek çıkmadı. İlginç buldum.

Fenerbahçe bizden daha güçlü bir takım , daha iyi oynadılar ve kazandılar. Canımı sıkkın tabi. Fakat lig henüz bitmedi , fazla üzerinde düşünülecek bir durum yok. Zaten bizim Avrupa'dan , lig sıralamasından felan daha önemli sorunlarımız var. Kendi içimizde onlarca hain , rüşvetçi , üçkağıtçı varken Avrupa hesapları yapmak da çok sağlıklı değil ya , hayırlısı...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:21
Alıntı yapılan Tulpar26

Kendi takımına bu kadar ağır ithamlarda bulunan bir başka taraftar kitlesi var mı merak ediyorum. Fenevbahçe'nin kadrosu bizden daha iyi bunu kabul etmek lazım. Bir de şampiyonluk hedefleri var daha iyi motive olmaları gayet normal. Bugün tribünlerde üstüne düşeni yerine getiremedi taraftarda mı sattı yani maçı ? Ben böyle saçma birşey duymadım. Sonra başka takım taraftarı yok feneve oynamadınız bize oynadınız diyince küplere biniyoruz. Önce biz kendi yazdıklarımıza bir bakalım kendi onurumuza, haysiyetimize ilk biz dil uzatıyoruz. Kaybettik üzüntülüyüz tamam ama biraz mantık lütfen. Diego sakatlıktan yeni çıktı hatalarının sebebi daha hazır olmamasıydı sanırım. Diego bu hataları yapmasa durum farklı olabilirdi. Bülent Hoca Diego'yu oynatmasa bu seferde niye oynatmadı denecekti. O yüzden bahaneler üretmeye gerek yok. Çıktık oynadık kaybettik konu bu kadar basit. Canın sağolsun EsEsim...  
Katılıyorum.Mükemmel yazı yazmışsınız
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:23
Bu forum artık çığırından çıkma yolunda ilerliyor.
Trabzona da kötü oynayalım, yatalım, yenilelim diyenler var şaşkınlıkla okuyorum yazılanları.
Hakkaten çok ilginç insanlarsınız vesselam.
Bizi kimin şampiyon olacağı ilgilendirmez. Biz oyunumuza bakarız.
Hiçbir iddamız kalmasa bile hiçbir takıma şampiyon olacak diye maç vermeyiz. Olaya bak ya adamlar maça bldiğin asılmayalım, oynamayalım diyorlar. Dışarıdan biri okusa rezilliğin daniskası.
Yok Eskişehir kazanınca Eskişehirlilerden çok Fenerliler sevincek diyen olmuş. Bize ne kimin sevineceğinden? Biz her maça galibiyet için çıkarız.
Eğer ki siz Eskişehirspor mantalitesini kavrayamamış kadar cahilseniz, yazıklar olsun diyorum ne diyim..

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
alves26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı alves26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:24
Alıntı yapılan eses2606

sen trabzonu yenince fenerli senden çok sevinecek.ben bunu düşününce içime sindiremem.zaten uefaya falan gidemeyiz bari adamlara kadirlik olmasın.ben konyaya aydın maçına gittiğimde stada girmek için sıra bekliyorduk.o ara kaynak yapmak istedi birisi hop hop dediler.adam dediki gardaş ben bu maçı seyretmek için trabzondan geldim eses için trabzonsporluyum bırakında gireyim. gel gardaş geç önüme dedim aldık içeri.siz hiç feneri tutupda eses maçına gelip destek olan gördünüzmü.ha diyebilirsinizki onlarda bizi 7 atıp düşürdü yaşayanlar bilir ilk 2 gol atıldığında taraftar yuhladı kendi takımını istemedi.ama goller olunca taraftar napsın.onun için biz kimsenin yoluna taş koymayalım bizanslılarıda sevindirmeyelim.
dogru söylüyosun abi adamlar 2.gol olunca ısladılar kendi takımlarına ama bazı genc arkadaslar o vakıt dünyada olmadıkları için trabzon dusurdu diyolar bence taraftar olarak hep ilklerin takımıysak trabzonu destekleyıp istanbul basının şok edelim
mesut
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:25
Trabzona yatalım diyenler var.Yazıklar olsun.
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:25
Avrupa konusunda da takımların lig dördüncüsü olarak uefa'ya gitmek istemediklerine dair bir dedikodu dolaşıyor. Ligi çok erken açmak zorunda kaldıkları ve bu yüzden sezon içinde takımın performans düşüklüğü yaşadığı söyleniyor. Bu yüzden takımların avrupaya bu şekilde gitmek konusunda tereddütleri olduğu ve çok sıcak bakmadıkları düşünülüyor. Bizde de böyle bir değerlendirme yapılmış olabilir.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:26
Sahada oyuncularımız tribünde biz uyuduk ve sonuç kaçınılmaz oldu.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır