eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:05
erman sattı demiyorum ben.madem bunlara bu kadar gevşek oynadık trabzonada aynı oynayalım.haksızlık olmasın onu demek istiyorum anladınmı canım.
Basket te EFES Futbolda ESES
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:08
Alıntı yapılan eses2606

erman sattı demiyorum ben.madem bunlara bu kadar gevşek oynadık trabzonada aynı oynayalım.haksızlık olmasın onu demek istiyorum anladınmı canım.

hocam ozaman bızım durusumuz nerde kaldı herkese bu oyunu oynaylım ozaman kume duseceklerede olurmu ? bırısı sampıyonluk yolunda fener trabzon onlara bu sekılde oynayalım bırısıde kume dusmede onlarada oyle oynayalım sacmalamayalım lutfen
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:08
Eğer ki Avrupa hedefimiz biterse Trabzon maçını kazanmayalım mümkünse..
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:09
malasef kendi özümüzden ya da yabancı hoca gelmediği sürece hep sürecek bu maç satma tartışmaları 3 takımda oynayan hocalar başımızda olduğu sürece
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:09
Alıntı yapılan eses2606

bende diyorumki uefa şansımız devam ediyor niye gevşek oynayalım?sonuçta antep de fenerle oynayacak haftaya ve puan kaybetme olasılığı yüksek.feneri yenememek dünyanın sonu değil sonuçta.takımın da bilerek kötü oynadığını kabul etmiyorum.sanki bülent uygun zincir  bağladı futlocuların ayaklarına...
biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
alves26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı alves26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:10
diego nıye agladı
mesut
Yukarı
alves26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı alves26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:14
bakın arkadaslar ben takım yenıldıgı an 2gun kendime gelemem oyle fanatıgım uefa sansımız zaten yok trabzon macında ilk yapalım trabzonu destekleyım bu fb sampıyon olamasın ve hergun ligler baslasıya kadar fb duymak ıstemıyom
mesut
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:14
Alıntı yapılan erman26

]
 bırakın ya bu ayakları,geçen sene fenerbahçe şampiyonluğa oynarken yenmedik mi onları burada???yenildik mi maça sattı oluyoruz.rıza hocaya da aynı şeyi yaptınız.şimdi sıra bülent uyguna mı geldi?
Amacım ikili diyolağa girmek değil ama biz  onları burada ilk yarıda oynadığımız maçta yendik 2-1. Yumurtanın kapıya dayandığı son noktada, orada 2-0 yenildiğimiz maç ortada... ortaya hiçi bir şey koyammamıştık bu gece  ki gibi... benim görüşüm Avrupa ligi hedefi, arzusu sadece taraftarda var... Konuşulacak hiç bir şey sonucu değiştirmez, fakat unutulmaması gereken nokta bu akşam  takımın hiç bir şekilde direnç göstermemesidir....
Yukarı
masteresesli Liste gör
Yazar

Hüseyin Demir
Yer: İstanbul
  Alıntı masteresesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:15
Geçen yıl bjk li rıza takımın başındayken 2-0 dan verdiğimiz maçı herkes hatırlıyordur. Şayet bu maçta da 1-0 değil 2-0 bile öne geçseydik yine sonuç değişmeyecekti. Bazıları buna itiraz edebilir ama fenerin her zaman yaptığı şeylerden olduğu için şunu tahmin edebiliyorum. Fener kendi brezilyalılarını araya sokarak bizim brezilyalıyla işi bağladı. hocanın zaten maçı almak gibi bir düşüncesi yoktu. Maçı almak isteyen takım bu kadar isteksiz oynamaz. Biz keriz değiliz. rıza nın beşiktaş için yaptıklarını bülent de fener için yapıyor. Biz bu istanbul takımları ile yaptığımız maçlardan boynu bükük ayrılmak istemiyorsak bu takımlarla hiç bir duygusal bağı olmayan onurlu hocalarla çalışmalıyız.
ŞAMPİYONLUĞU HEDEFLEMEYENLERİN ESES TE İŞİ OLMAMALI!
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:15
diego neden ağlamış cocuk gibi dediler eleştirdiler diegoyu :(  maratonda sansal ve  denizli
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır