eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Online Durum: Offline
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:54

bu maç gercekten cok kotu oynadık ben kendı kararımca macın ılk 11 ınde dıego nadaraviç ıkılısını gormek ısterdım en azından 6 dk da 2 gol yenmez beraberlık olabılırdı buda bızım oyun ıcınde dengelerı elımızde tutmamızı ve fenerı ılk 20 dkdan sonra top cevırmeye yonelık hareket yapmaya tesvık etmezlerdı cunku fener ıllakı saldıracaktı bu macı almaları lazımdı bız kendımız oyunu yonlendırecektık ama 6 dkda 2 gol yememız herseyı degıstırdı saglık olsun demek ısterdım ancak bızım mucadele ettıgımız bır mac olmadıgı ıcın bence maglubıyetı hak ettık macın satıldıgını dusunen arkadaslarada bır cıft lafım var hersey bukadar ucuz degıl herseyı 90 dk ya baglamakda dogru degıl boyle satıldı gıbı terbıyesızce bıze yakısmayan kelımeler sarfetmeyın lutfen

Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:54
Alıntı yapılan erman26

Alıntı yapılan emre26es

Bu maç satıldı mı?

yensek satılmadı diyecektik,yenildiğimiz için satıldı diyoruz.insanları karalamak ne kadar kolay...
Bülent uygunun gelişi etik değil diye ortalığı kaldırdık.Maç satmak etiklikten ziyade suçtur.Eğer varsa somut bir kanıt suç duyurusunda bulunulabilinir.Maç satmak futbolda en ağır suç olsa gerek.Maç sattı demek bu kadar kolay olmamalı
Yukarı
ufukusta Liste gör
Yazar

ufuk usta
Yer: eskişehir
  Alıntı ufukusta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:55
söylenilecek tek kelime YAZIIIK
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:56
Alıntı yapılan celaluslu26

MAÇI SATANLA KENDİ NAMUSUNU SATAN ADAM ARASINDA HİÇ BİR FARK YOKTUR.
Karadeniz ESES
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:57
Alıntı yapılan eses2606

ne uefası ya birileri çıkıyo bişey diyo bizde sazan gibi atlıyoruz.trabzonada yenilelim demek taraftarlık olmuyormu yani.bu gün nasıl yürüdülerse o günde öyle yürüsünler.birine farklı diğerine farklı oynamasınlar.bizde bizanslılara alet olmayalım.inşaallah trabzona yeniliriz.

bırakın ya bu ayakları,geçen sene fenerbahçe şampiyonluğa oynarken yenmedik mi onları burada???yenildik mi maça sattı oluyoruz.rıza hocaya da aynı şeyi yaptınız.şimdi sıra bülent uyguna mı geldi?
biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:58
Fenerbahçenin karşısında bizim ESES imiz yoktu...kimmi vardı işte onu yazmaya elim varmıyor..maça gittim izledim geldim,bu konudaki tek,kısa ve öz yorumum bu...
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
yavuzpasali Liste gör
Yazar

yavuz paşalı
Yer: Turkey
  Alıntı yavuzpasali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:59
Alıntı yapılan 26_eses

Alıntı yapılan celaluslu26

MAÇI SATANLA KENDİ NAMUSUNU SATAN ADAM ARASINDA HİÇ BİR FARK YOKTUR.
ClapClapClap
Aynen katılıyorum.
Neden bu kadar kötü oynadılar, yürüdüler resmen,
birde tribün tabi ki tamam içinde fb liler vardı ama biz çok maç kazandırdık es es e açık içler acısı idi.
Söylenecek tek söz YAZIKLAR OLSUN.
Mersindeki Es Esli
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:01
Alıntı yapılan erman26

Alıntı yapılan eses2606

ne uefası ya birileri çıkıyo bişey diyo bizde sazan gibi atlıyoruz.trabzonada yenilelim demek taraftarlık olmuyormu yani.bu gün nasıl yürüdülerse o günde öyle yürüsünler.birine farklı diğerine farklı oynamasınlar.bizde bizanslılara alet olmayalım.inşaallah trabzona yeniliriz.

bırakın ya bu ayakları,geçen sene fenerbahçe şampiyonluğa oynarken yenmedik mi onları burada???yenildik mi maça sattı oluyoruz.rıza hocaya da aynı şeyi yaptınız.şimdi sıra bülent uyguna mı geldi?

Bizanslilar hangi hocaya nerde nasil atliyacaklarini iyi biliyorlar, gecen sene bulent uygun yoktu.....Wink
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:03
Yediğimiz 2 golde çok büyük defans hataları var... Onları es geçmeyelim beyler.. Diego yedek kulübesinde ağlamış. 1. golde büyük hatası  var, 2. golde de orta sahamızla birlikte Diegonun da hatası var. O dakikalarda gol yemeseydik, eminim yenilmezdik. Biz kendi kendimizi yendik.
Not: Bülent hoca da bu maçta çok hareketli değildi. Heyecandan basireti mi bağlandı bilmiyorum.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 22:04
Alıntı yapılan erman26

Alıntı yapılan bursAnkaraESES

Alıntı yapılan kyperan26

Bu saatten sonra tek isteğim aynı mücadeleyi trabzon karşısında da sergilemeleri...

Benimde tek arzum bu.Aynı mücadeleyi göstersinler.Ama nerde?

O maçın teşviğini de almışlardır.Dişe diş kana kan oynarlar.

ayıp ya trabzona da yenilelim yani öyle mi?nası bir taraftarlık anlayışı bu???hani nerede kaldı uefa hedefi?

Göz göre göre maç satan takımın Uefa'ya gitme gibi bir hakkı yok.

Bende renktaşlarıma katılıyorum.Maç satmak namus satmaktır.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır