eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kızıl şimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Evren
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı kızıl şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 20:49
ES-ES tribününe giren ne kadar çift cinsiyetli fenerli şerefsiz varsa analarını avratlarını.....babaları belli olmayan şerefsizler

ne kadar çiftcinsiyetli fenerli bilmemne.çocuğu varsa....topunun...
ES-ES
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 20:50
Semih denen fenerbahçe topçusu gol attıktan sonra hamile karı taklidi yapıyor göbeğine sokuyorya o topu bi öneri yapıyorum semih e arka tarafına sokmasını öneriyorum eminim daha ilginç olur.Bir sıfatta kazanır hiç olmazsa......
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
masteresesli Liste gör
Yazar

Hüseyin Demir
Yer: İstanbul
  Alıntı masteresesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 20:55
rıza beşiktaş maçlarını satıyordu bu da fener maçlarını, biz ne zaman eses li bi hoca bulucaz
ŞAMPİYONLUĞU HEDEFLEMEYENLERİN ESES TE İŞİ OLMAMALI!
Yukarı
cokkotufena Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: 34-26
  Alıntı cokkotufena Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 20:56
Bravo bülent hoca çok güzel hediye ettin maçı bravo !
Bizler Eskişehirliyiz oLey !
Bir defa değil bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ES Kİ ES Kİ ES!!!
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 20:56
Şimdi biz bu maçı kazanmak için mi oynadık! Adamlar geldiler, yürüye yürüye 3 gol atıp 3 puanı alıp gittiler. Bülent Hoca bu maçla sınıfta kaldı...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 20:57
Kısacası  defansımız bu gün iyi değildi o golü attıktan sonra defansımız hata yapmayıp beraberlik gelmeseydi bak nasıl ağlamaya başlayacaktı fener ilk dakkalarda hiç de iyi değildi febe denen takım.defansımızdan hiç böyle hatalar beklemezdim.bedava goller.
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 20:58
2 hafta sonra trabzonu yeneceğimizi biliyorum. çünkü bu ligdeki her takımı yenebileceğimizi biliyorum. nasıl olsa Bülent Uygunun hoşuna gidiyor böyle , istediği gibi oluyor. fenere kazandırmak.

ama Eskişehirsporu yaşayan biri olarak benim zoruma gidiyor, böyle bir maç izlemek renktaş.
vallahi zoruma gidiyor yaaaaaa.

3es3ki2eski1es
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:01
Berbat oynadık..Bülent hoca fenerin hala askeri...Tebrikler hoca....
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:04
Ayip be kardesim. Malzeme bu
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 21:04
bülent uygun hatalı kadro çıkardı.nadareviç bu maçın adamıydı.nice forvetleri durduran adamı niang a ne diye bağlamazsın.batuhanla başlamak yine yanlıştı.ümit ileride az da olsa basıyor,güreşiyor.

sezer çok lakayt oynadı.bunun sebebini anlamadım.

gollerde hatalar vardı.ama o dakikalarda olabilir öyle hatalar.telafi edilebilir bir gol yedik.oyuncu değişikliği olmasa da olurdu.

fener takımı ileride çok iyi bastı.biz de ısrarla topu geriden çıkardık.buna ivesanın yavaş hareketleri eklenince bir çok atağımız başlamadan bitti.

çok gaza gelmeye insanları suçlamaya gerek yok.forvetsiz bu kadar.sezgin günün aksayan adamıydı.bu maç bize ders olmalı.henüz bu kadroyla büyük maçları kazanamıyoruz.bunu gs maçları,fb maçlarında gördük.tabiki herşey bitmiş değil.

taraftar 2 golü üst üste görünce ilk yarı şoktaydı.2. yarı vasatın biraz üzerinde tribün yaptık.

son söz olarak da diego bütün sinirlerimizi aldı götürdü.siz böyle olduktan sonra inanın skorların,kupaların pek bir önemi yok.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır