eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:07
fb ile eskişehir'de ligde tarihimizde 24 kez karşı karşıya gelmişiz. Bunlardan eskişehirspor'un 11 fb nin ise sadece 5 galibiyeti var 8 karşılaşmadan ise berabere ayrılmışık
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:17
Alıntı yapılan kerlon

Alıntı yapılan ESESiM026

Bilet satış olayları dogru imiş kardeşler kapalıda cok sayıda fenerli olacak
başkanımız maçı satmasa bari hiç güvenmiyorum başkanımıza Cry

Abi neyine güveniceksin daha , böyle bir ikiyüzlülük olabilir mi ? Kendi tribünlerini satışa çıkarmadan Fenerlilere veren başkanın neyine güveneceksin ?

Yani susalım mı , ne yapalım şimdi ? Konuşsak ortalığı bulandırıyo olacağız , susunca vicdanımız rahat etmeyecek...

İşin komik kısmı , en ufak durumda örgütlenen taraftar gruplarımızdan zerre ses çıkmaması. Ya da çıkıyor da ben mi görmüyorum ?

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:22
http://www.facebook.com/profile.php?id=1676178735#!/Eskisehirsporfan

Fan sayfamızdan... Gel gel Fener acimicak...LOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:24

Ölümüne ölümüne, ölümüne ölümüne ,ölümüne ölümüne eskişehir

Avrupaya avrupaya,avrupaya avrupaya,avrupaya avrupaya eskişehir

Arkadaşlar bu tezahüratı herkese yayalım yarın ana sloganımız bu olsun lütfen herkese duyurun hatta böyle bir başlık açarsanız süper olur , açıkla kapalı karşılıklı yaparız Clap Clap Clap
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:34
Alıntı yapılan nusret

Alıntı yapılan kerlon

Alıntı yapılan ESESiM026

Bilet satış olayları dogru imiş kardeşler kapalıda cok sayıda fenerli olacak
başkanımız maçı satmasa bari hiç güvenmiyorum başkanımıza Cry

Abi neyine güveniceksin daha , böyle bir ikiyüzlülük olabilir mi ? Kendi tribünlerini satışa çıkarmadan Fenerlilere veren başkanın neyine güveneceksin ?

Yani susalım mı , ne yapalım şimdi ? Konuşsak ortalığı bulandırıyo olacağız , susunca vicdanımız rahat etmeyecek...

İşin komik kısmı , en ufak durumda örgütlenen taraftar gruplarımızdan zerre ses çıkmaması. Ya da çıkıyor da ben mi görmüyorum ?

Felaket tellallığını hiç sevmem ama eğer bu yazılanlar doğruysa olası bir mağlubiyette  birde kapalıdan fener sesleri gelirse hiçde hoş olmayan olaylar çıkabilir.Bununda tek sorumlusu yönetim olur.İnşallah bu söylenenler bir faraziyeden ibarettir.
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:34
demekki maçta sürekli kapalıyla( sosyete tarafı) paslaşılacak, o zaman görürüz kimin febeli olduğunu
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:42
o tribünü seve seve bağıttırmalıyız yarın..
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:47

Ölümüne ölümüne, ölümüne ölümüne ,ölümüne ölümüne Eskişehir

Avrupaya avrupaya,avrupaya avrupaya,avrupaya avrupaya Eskişehir
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 00:50
VIP tribünü bağırmaz. Bağırmaya zorlamak da çok mantıklı olmaz. Orada oturan insanlar zaten çoğunlukla gençlik yıllarında ziyadesiyle bağırmış , artık çoluk çocuğa karışmış iş güç sahibi ve genelde 40 yaş ve üzeri insanlar. Buna ek olarak bu insanların eşleri ve çocukları oluyor bazen , onlar da diğer tüm tribünlerde - aile tribünü de buna dahil - küfür mevcut olduğu için el mecbur orada oturuyor.

Neyse , netice itibarı ile bu insanları bağırtmaya çalışmak anlamsız. Zaten bağırmak ve o biçimde takımlarını desteklemek isteseler , orada oturmazlar. Maddi anlamda destek vermeyi tercih ettikleri için orada oturuyorlar.

Yarın en büyük korkum Aile Tribününü sarı-lacivert görmek , inşallah tahminlerimde yanılırım...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 01:00
aile tribunü karısıktır gs maçında o tribünden arda sesleri yükeliyor   bjk maçında guti sesleri yükselmişti bu maçta alex diye seslerin yükselmemesini istiyorum :S
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır