eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 18:24
Biletleri taşırken çaktırmadan indirmişlerdir cebe...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 18:54
İndiregandi... İşte sana bir karaborsa örneği...PEki bu biletleri kaybeden sorumlu arkadaştan hesap soran var mı ?
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 18:58
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 19:05
Bize yakışmayan işler bunlar
ESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 19:08
Dün bi abimiz forumda başkan açıklama yapmasın ters etki yapar diyordu başkan duymuş abimizi klasik açıklamasını yapmış :D
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 19:16
Tek korkum CÜNEYT ÇAKIR..Nedense hiç sevemedim onu..UEFA, Avrupada büyük maçlar verse de ona..nedense ben hiç güvenemiyorum..Kartları hep Anadolu takımlarına çok rahat kullanıp 3 İstanbul takımına kullanmaktan sakınıyor..Erken dakkalarda bizi 10 kişi bırakmasından korkuyorum..Hakem adil olursa kazanırken zorlanmayız..Adil olmazsa işimiz çok zor..Umarım yanıltır beni..
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 19:38
Biletlere fazla takılmayın. Madem tanıtılmadı o zaman kimsenin işine yaramaz. ama ortada bi yalan varsa oda önemli değil. yıllardır bedava bilet nasıl olsa dağıtılıyor. buda o tarz birşey.
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 20:49
Herkes biletlere takmış asıl mide bulandırıcı ise ben kadıköyde olmama ragmen mide bulandırıcı haberler geliyor.Neymiş gökan ünal denilen bir oyuncu ve Artı 2 milyon dolar ESKİŞEHİRSPOR'a verilecek.Şayet bu gercekse lanet olsun.İnşallah yalan haberdir;mide bulandırmaz egerki bu gercekse halil ünal ve saz ekibi kim olursa olsun teneke baglayarak burdan gitsin.Kim olursa olsun.Gercek eses sevdalıları icin

EsEsYuCeL..
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
eseslisefa Liste gör
Yazar

sefa türker
Yer: eskişehir
  Alıntı eseslisefa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 20:55
Alıntı yapılan seven7

Az önce Aktif AŞ nin mağazasına gittim, Kapalı (Aile), VIP ve 65'liler tribünlerine bilet olmadığını söylediler, hiç çıkmadı kulüp göndermedi dediler. Sonra kulübü aradım "Biletleri gönderdik ama galiba çıktığı gibi bitti." dediler. 200TL lik biletlerin bir anda bitmesi ilginç geldi!
abi o trübünlerin %90kombine zati  vede fener maçı olduğu için kalan biletleri misafirlere göndermiş olabilirle
es es
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:11
Alıntı yapılan esesyucel

Herkes biletlere takmış asıl mide bulandırıcı ise ben kadı köyde olmama ragmen mide bulandırıcı haberler geliyor neymiş gökan ünal denilen bir oyuncu Eskişehire Artı 200 dolar para şayet bu gercekse lanet olsun inşallah yalan haberdir mide bulandırmaz egerki bu gercekse halil ünal ve saz ekibi kim olursa olsun teneke baglayarak burdan gitsin kim olursa olsun diyorum şayet esesi seviyolarsa başkan ve başkanlar onunlar icin vız gelir gercek eses sevdalılar icin

EsEsYuCeL..

hiç birşey anlamadım ben
+200 dolar para ne demek
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır