eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:58
Alıntı yapılan Twenty6_nl

Bir zamanlar büyük bayraklar vardı tribünlerimizde, bunlar inşallah bu maçta getirilir. güzel görüntü oluşturuyor...

bencede çok güzel bir görüntü olur Clap
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:59
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Alıntı yapılan uayuay

abilerim, biletlerde son durum nasıl?? biri bilgilendirebilirse çok iyi olur. İstanbul'dan geleceğiz biz. Bilet bulabilir miyiz maç günü?? Ya da şu anda tükenmiş olabilir mi?
Şuanda tükenmiş olabileceğine ihtimal vermiyorum.Ayrıca maç günüde bulabileceğinizi düşünüyorum.Yinede bilgisi olanlar yazarlarsa garanti olur.

teşekkürler.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 14:09
18-20 bin kişilik tribün için 30 bin bilet satan bir yönetim varken bilet bitmesi mümkünmüdür?
Eskişehir
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 14:11
ben az önce aldım daha. maç günü tükenir büyük ihtimalle. Biletler pahalı olunca insanlar son günü bekliyorlar genelde kesinleşsin geleceğimiz bilet pahalı yanmasın diye :) son gün bulursunuz ve biletlerde o gün tükenir :)
Yukarı
seven7 Liste gör
Yazar

alp mete
Yer: Turkey
  Alıntı seven7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 14:29
Az önce Aktif AŞ nin mağazasına gittim, Kapalı (Aile), VIP ve 65'liler tribünlerine bilet olmadığını söylediler, hiç çıkmadı kulüp göndermedi dediler. Sonra kulübü aradım "Biletleri gönderdik ama galiba çıktığı gibi bitti." dediler. 200TL lik biletlerin bir anda bitmesi ilginç geldi!
[COLOR=RED]1 gün gelecek 1 gün kalacak

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2993&PN=4
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 14:49
Alıntı yapılan ŞaHiN

Aile Tribünü Biletleri Neden Satışta Değil ???

Aktif A.Ş., biletlerin kulüpte olduğunu söylüyor !!
Aile tribün biletleri ne zaman kim tarafından kime satılacak ? 

Alıntı yapılan seven7

Az önce Aktif AŞ nin mağazasına gittim, Kapalı (Aile), VIP ve 65'liler tribünlerine bilet olmadığını söylediler, hiç çıkmadı kulüp göndermedi dediler. Sonra kulübü aradım "Biletleri gönderdik ama galiba çıktığı gibi bitti." dediler. 200TL lik biletlerin bir anda bitmesi ilginç geldi!

Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
  Alıntı kafakar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 14:58
yenılsek bıle kı allah korusun ıhtımal vermıyorum en guclu sekılde acık trıbune cagırıp avrupaya es es demelıyız bakın tam bugunlerde kayserı seyırcısının yaptıgı konusulurken ve eskısehır taraftarının takımına olesıye baglılıgı konuslurken muthıs bır sansasyon olur panık yok gıdıcez o avrupaya ..............

Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 15:03
Hail Başkan varken eskişehirde bilet bitmez arkadaşlar 35000 bilete kadar yolu var.
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 15:06
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan ŞaHiN

Aile Tribünü Biletleri Neden Satışta Değil ???

Aktif A.Ş., biletlerin kulüpte olduğunu söylüyor !!
Aile tribün biletleri ne zaman kim tarafından kime satılacak ? 

Alıntı yapılan seven7

Alıntı yapılan hulusi26

fenerbahçe yönetimi biletlerin hepsini satın almış, istanbulda satılacakmış. Aramıza çok sızan olacak bizzat konuştum. özellikle burda üni. okuyan fb'liler

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 15:29
her sene aynı laflar, komplo teorileri geçiniz bunları
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır