eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:00
Alıntı yapılan taner_es

eze eze yeneceğiz bu maçın sonucunu "erkan26" ya söyledim maç bitiminde buraya geçecek skoru.

o skor olsun bara götürcem seni
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:03

2 bilet aldım 100 tl verdim.Tabi çok paramız olduğundan değil ESES sevdamızdan.Cumartesi yerimizde olacağız ve 3 puanın tadını çıkaracağız.

Ayrıca Açık bileti alıp girmeye niyeti olan fenerliler kesinlikle almayın.Fener umarım gol atamaz olurda atarsa ve sevinmeye teşebbüs ederseniz ne olacağını düşünün ondan sonra bilet alın.Sonuçlarından bu takım taraftarı sorumlu değildir.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
XenkoX Liste gör
Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı XenkoX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:27
2-0 diyorum ben batuhan ve alper
Yukarı
okankan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı okankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:28

Bu maçı allahın izniyle alacağız.

Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:33
Bir zamanlar büyük bayraklar vardı tribünlerimizde, bunlar inşallah bu maçta getirilir. güzel görüntü oluşturuyor...
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:45
Alıntı yapılan hulusi26

fenerbahçe yönetimi biletlerin hepsini satın almış, istanbulda satılacakmış. Aramıza çok sızan olacak bizzat konuştum. özellikle burda üni. okuyan fb'liler

Kendilerine dikkat etsinler açıkta Wink
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:49
abilerim, biletlerde son durum nasıl?? biri bilgilendirebilirse çok iyi olur. İstanbul'dan geleceğiz biz. Bilet bulabilir miyiz maç günü?? Ya da şu anda tükenmiş olabilir mi?
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
Ende Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
  Alıntı Ende Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:51
İnşallah Fenerbahçe'yi yenip Avrupa Kupaları için iddamızı sürdürürüz.
Her şey senin için Es-Es'im.
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:54
Alıntı yapılan uayuay

abilerim, biletlerde son durum nasıl?? biri bilgilendirebilirse çok iyi olur. İstanbul'dan geleceğiz biz. Bilet bulabilir miyiz maç günü?? Ya da şu anda tükenmiş olabilir mi?

Şuanda tükenmiş olabileceğine ihtimal vermiyorum.
Ayrıca maç günüde bulabileceğinizi düşünüyorum.
Yinede bilgisi olanlar yazarlarsa garanti olur.
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 13:56
Olur da Fenerbahçe'yi yenemezsek , ümitsizliğe kapılmamamız çok önemli. Her ihtimali hesaplamalıyız. Biz kaybedersek , Antep ve Kayseri kazanırsa puan cetveli çok vahim görünecektir gözümüze. Fakat nerelerden geldiğimizi ve nerede olduğumuzu unutmayalım. Olası bir mağlubiyette dahi , telafi etmek için 18 puan potansiyali olan 6 koca haftamız olacak.

Diyeceğim şudur ; olur da bu haftasonu istediğimiz gibi geçmezse , "Avrupa'ya ESES" nidaları bir anda son bulmasın , camiamızı ateşlemeye devam edelim.

Tabi hepsinden önce umarım kazanırız da tüm şunları hesap etmek durumunda kalmayız.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır