eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:29
Lig tv ye 50 tl verip sezonun bütün maçları izlemektense 50 tl verip mabedde tek bir maç izlemeyi yeğlerim.
Yukarı
ömerdd Liste gör
Yazar

Ömer GÜDER
Yer: Turkey
  Alıntı ömerdd Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:37
Hayatımda 4 sefer ES-ES'imin maçını ekran karşısında izledim. Allah'ım bana ekrandan ES-ES'min maçı izletmek nasip etmesin...
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:40
Beyler konu dağılmış...
Ama bir iki şey söylemek isterim.
Eskişehirsporumuz önemli bir süreç yaşıyor son üç senede kayda değer bir yol aldığımızı düşünüyorum. Yeni yasalarla (özellikle finansal yönden) kulüpler denetim altına girmek zorunda. Dolayısıyla birkaç sene içerisinde yönetimin ibra etmediği-edemediği mali durum mecburen şeffaflaşacak.
Benim esas demek istediğim ise şudur: Taraftarın mali desteği "fark yaratan" bir avantaj olmaya devam edecek. Kayserispor ile aramızdaki mali fark da bu olmak durumunda. Sonuç olarak çözüm KOMBİNE BİLET almakta. Sezon başı birbirimizle dayanışıp, bir şekilde kombine almalıyız. Ekonomik bir durmun taraftarın sevgisinin önünde engel olmasının şimdilik çözümü bu...
Tartşmada parayı ölçü alarak birbirimizin taraftarlığını sorgulamanın manası yok... lütfen kırmayın birbirinizi, akıl yürütelim sadece...

NOT: 800 bizanslı da o köhne kale arkasından 50 TL ye maç seyredecek ! Eskişehirsporumuzun kasasına 800 X 50 = 40.000 TL bizans akçesi... Allah bereket versin Wink
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
es08es26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı es08es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:43
siz tartışadurun bilet paralarını bilet bitecek
eses1965
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:44

Bi duyumuma göre deplasman tribünü biletlerini fb yönetimi satın almış.istanbuldaki bebelerine satıcakmış.

artık ne kadar doğru bilmiom... (bizim mis gibi açığımız var zati) :D

Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:46
Aile Tribünü Biletleri Neden Satışta Değil ???

Aktif A.Ş., biletlerin kulüpte olduğunu söylüyor !!
Aile tribün biletleri ne zaman kim tarafından kime satılacak ? 
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:49

Okudum şimdi ben sana soruyorum abicim.

30 ile 50 TL arasında LİGTV ye aylık ücret ödeyip maçı ekrandan seyredenler ve halila ağa kazanması lig tv kazansın (sanki takım halil ağanın tapulu malıymış ve bende adamıymışım gibi) deyen mi? Yoksa değil 50 TL son kuruşuma kadar verir mabedimde maç seyrederim diyen mi Bu Takımı Seviyor.

sayın abicim ben lig tv ye hic girmedim zaten.tv basından seyretmekle stadda destek olmak arasında dünya kadar fark var ama derdim yönetimin oyunları fiyatı abartmasıdır.Hic bir sekilde savunmuyorum zaten lig tv kazansın halil aga kazanmasın diye. Ama halil patron takımı kendi tapulu malıymıs gibi görüyor ve kullanıyor buda bir gercek.Mali hesabını taraftarına veremiyor.
şeffaf olsun verilen her paranın klübe döndügü belirlensin bizde yine hesabımız oranında klübe para kazandırmaya devam edelim.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 11:08
Cok alakasız olacak ama bugün işe giderken (istanbulda calısıyorum), beşiktastan gecerken, bir bayanın eskisehirspor formasıyla yürüyüş yaptıgını gördüm. inanılmaz mutlu oldum :D:D artık her yerdeyiz.. umarım günün birinde cogu kişiyi farklı yerlerde de olsa formasını giymiş bir sekilde göreceğiz.
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 11:33
Hava güzel...
Havamız güzel...
Geeelll fener geeellll...Tongue
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 11:39
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150143147076708&oid=7917399630&comments
Hadi konuyu gerçek seyrine çevirelim ekteki videoya bakalım da dua edelim İnşallah Maç bizim olsun AMİN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır