eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 08:38
Karadeniz lobisiyle arası iyiyse Cünety Çakırın iyi işte Trabzon değilmi Fenerin rakibiTongue
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 08:48
Alıntı yapılan apples26

Alıntı yapılan EsEsMania

Alexi diego halleder benceWink

Diego oynuyor mu?
Evet Hoca Diego ve Tello yu fb maçına hazırlayacağını söylemişti
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 08:59
İlk maçta Sezer'i çileden çıkarıp kırmızı kart görmesine sebep olan Lugano için de birşeyler yapılmalı.
En azından top ayağına geldiğinde ıslıklarsak hem dengesini bozarız hem de ilk maçı unutmadığımızı ifade ederiz.
KKŞ
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 09:15
Alıntı yapılan air_canada

Alıntı yapılan EsEsMania

O Parayı Halile ağana değil ESESe vereceksiniz bu bir
ikincisi eğer bu düşünce varsa zaten gelmesenizde olur, çekirdek çitleyip evinizde seyredin.
Ben 45 yaşıma yaklaştım iliklerime kadar ıslandım 3 gün işe gidemedim, 50 değil 500 de veririm benim sevdamın rakamı yok rengi var SİYAH KIRMIZI. Sanmayınız ki çok param var ama sevda, aşk paraya bakmaz yüreğe bakar. Siz tv den seyredin, bizim sevdamız mabedimizde o renklerle bütünleşmek için yeter.
ClapClapClap

Belliki halil ağanın ekibi bu arkadaşlar. Kimse benim eses sevgimi taraftarlığımı yargılayamaz. ap açık bir bilanço koymayan şeffaf yönetim deyip bize masallar anlatan eses tek büyük deyip 50 tl maç parası yapıp belejcilere bedavadan bilet dağıtan kendileri kapalıda yağmurdan etkilenmeden maç izleyip açığın üstüne kapatmayan yönetimler istemeiyorum. Banada kimse çekirdekci diyemez beni bilen bilir siz devam edin verin 50tl işinize geldimi tek büyük eses dersiniz ama  istanbul takımları ile oynandığında nedense 50 tl olan bilet fiyatları  hiç değşimez nasıl oluyor bu büyüklük ey yönetim bi anlat bana..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ugurbocegi Liste gör
Yazar

Uğur ÖNCEL
  Alıntı ugurbocegi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 09:30
Alıntı yapılan kadirgulen

İlk maçta Sezer'i çileden çıkarıp kırmızı kart görmesine sebep olan Lugano için de birşeyler yapılmalı.
En azından top ayağına geldiğinde ıslıklarsak hem dengesini bozarız hem de ilk maçı unutmadığımızı ifade ederiz.
10 NUMARA bir tespit, tebrikler ClapClapClap Hatta ingilizce bişeylerde söylenebilir. Fcuk you fcuk you fcuk you lugano lugano lugano fcuk you lugano diye (fcuk bilerek böyle yazılmıştır, küfre girmesin diye), hemde TFF'den ceza almayız, anlamazlar onlar LOL
ONLY FOR LOVE ES-ES...ÖNCEL'S
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 09:44
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan EsEsMania

ikincisi eğer bu düşünce varsa zaten gelmesenizde olur, çekirdek çitleyip evinizde seyredin.

Ben 45 yaşıma yaklaştım iliklerime kadar ıslandım 3 gün işe gidemedim, 50 değil 500 de veririm benim sevdamın rakamı yok rengi var SİYAH KIRMIZI. Sanmayınız ki çok param var ama sevda, aşk paraya bakmaz yüreğe bakar. Siz tv den seyredin, bizim sevdamız mabedimizde o renklerle bütünleşmek için yeter.
ClapClapClap
Belliki halil ağanın ekibi bu arkadaşlar. Kimse benim eses sevgimi taraftarlığımı yargılayamaz. ap açık bir bilanço koymayan şeffaf yönetim deyip bize masallar anlatan eses tek büyük deyip 50 tl maç parası yapıp belejcilere bedavadan bilet dağıtan kendileri kapalıda yağmurdan etkilenmeden maç izleyip açığın üstüne kapatmayan yönetimler istemeiyorum. Banada kimse çekirdekci diyemez beni bilen bilir siz devam edin verin 50tl işinize geldimi tek büyük eses dersiniz ama  istanbul takımları ile oynandığında nedense 50 tl olan bilet fiyatları  hiç değşimez nasıl oluyor bu büyüklük ey yönetim bi anlat bana..

bakın 50 lira değil 1000 lira olsa veririm diyen renkdaslar. inanın herkesin imkanı olsa herkes verir o parayı ama ;

başkalarının veremediği para üzerinden esesliliği prim yaptırmak,
mevcut verilmeyen sözlerin ve söylenin sözlerinin arkasında durmayan bir yönetime bu kadar cok para emanet etmek,
ligde 18 büyük takım var onlarda kimmis derken ve onlara gelince 10 liralık bileti yağmurda karda kışda 50 lira yapmak,
taraftarlar arasında duygu sömürü şeklinde ben esesliyim kardesim 50 değil 1000 tl de veririm demek,
vermeyen veremeyen girmesin demek,
vermeyen esesli değildir vs demek hem ayıptır hem günahtır hemde eskisehirsporluluga yakısmaz.

Bir kez daha söylüyorum ki sizin 50 liraya alıgınız biletleri acıkdaki (kapalıda denk gelmedi ancak mutlaka olabilir) nediyü belirsiz insanların elinde olup bahsettiğim öğrenci bileti(yani şu 10 liraya gelen biletler) açığın önünde haksız kazanc seklinde satılıyor.40-45 her neyse bu parayı kazanan haram yiyen insanlarda sizin gibi biletlerin 50 lira olmasını istiyor. Cünkü kazanılar mebla bir kişi için bir günde gercekten çok iyi.bunu kendisi gelip söyledi satan karaborsacı. kolay oldugunu düşünüyorsan bu işin gel beraber kovalayalım dedi. Ve tabiki Acıkdaki grupdaki bazı arkadaslar bu işi düzenlemektedir.Kadı ki bu yasal değildir!!!

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun yağmur çamur demeden bu takımın her hafta peşinden koşan bu taraftarlara yapılan bu haksızlık reva mıdır?

karabük macında biletler 10 lira iken biz bu takımın taraftarıydık da şimdi 50 lira veremiyoruz diye taraftarı değil miyiz...

Ve şu kombine aldım ben kardesim kar etmem lazım diyen arkadaslar bakın benim şahsım adına kredi kartım vs olmadıgından dolayı alamadım ancak inanın her hafta bulup buluşturdugum paralar bir kombine parasını rahat gecti. Simdi ben enayi miyim diye mi sormalıyım kendime. kombineler her türlü zaten daha ucuza geliyor. kombinesizseniz eger cektigin cilede cabası .

Kaldı ki bizim yönetimimiz tam anlamıyla karsımıza bir bilanco dahil cıkartamıyor ve bu Sömürge politikasıdır. Buna dur diyemiyoruz ve bizi sürekli yoluyorlar. İcraat yok yalan söylüyorlar.

Bir de farklı bir konu biz her hafta tribündeki yerimizi almaya calısıyoruz ama aramıza girecek fenevliler bu parayı inanın bana 2-3 ay önceden toplamıs ve bu macı bekliyorlardır.Ama biz bu parayı cat diye cıkartıp veremiyoruz cünkü gercekten ucuk bir fiyat. Calısan abilerimizi zorlayan bu fiyatlar bizim gibi hayata henüz tam anlamıyla atılmamıs gencleri gercekten cok zorluyor. SEvdamız icin yeri geldi agac tepelerine mi cıkmadık yeri geldi son kurusumuzu mu vermedik. Simdi 50 lira veren bu takımı seviyorda biz sevmiyor muyuz.

eğer yazımı okuduysanız ayrıca tesekkür ediyorum.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
es08es26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı es08es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 09:59

taraftar kulube nasıl destek olmalı

eses1965
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:03

Halil ağa ve yönetimine 50 tl vereceğime oturur sıcacık evimde açarım lig tv yi bakarım keyfime sanki protokol türbünüdeymişim gibi evimde keyif alırım.Düşünüyorumda bazen kızsam da lig tv ye şunları görünce şu pahalı bilet uygulamalrını görünce yönetim kazanacağına lig tv kazansın bundan böylede artık lig tv ile olan sözleşmememi her daim uzatacagım. bu yönetim olduğpu sürece asla maçlara gitmiyorum böyle karar aldım....
Ünal Kardeş
Yukarıda yazınıza karşılık ben bu yazıyı yazdım.  Ben halilin adamı değilim ben Eskişehirsporun cefakar taraftarıyım ne demek Halil ağa ve yönetimine 50 tl vereceğime oturur sıcacık evimde açarım lig tv yi bakarım keyfime sanki protokol türbünüdeymişim gibi evimde keyif alırım.Düşünüyorumda bazen kızsam da lig tv ye şunları görünce şu pahalı bilet uygulamalrını görünce yönetim kazanacağına lig tv kazansın bundan böylede artık lig tv ile olan sözleşmememi her daim uzatacagım.

Lig tv en ucuzu 30 ile 50 TL arasında eğer ki spor pakediniz varsa, bu parayı lig tv ye verebiliyorsanız statda da maç seyredebilirsiniz ben bu yazınıza istinaden yazdım ama siz bardağın dolu kısmı ile değilde boş kısmı ile ilgileniyorsunuz. Wink kızmanıza veya parası olmadığı için veremeyen ve seyredemeyenlere lafım asla olmaz ama 50 tl lig tv kazansın ben halil ağaya bu parayı vermem zihniyeti ne diye soruldu burada, yoksa benim haddime mi kardeş ben kimim ki LOL kızmanıza gerek ve mahal yok. Her kes evinde seyrederse lig tv kazanırsa biz nasıl gideriz avrupaya halil ağadan bana ne, koyu yazı ile yazıyorum Benim sevdam renklerim, benim mabedim statyum benim aşkım ESESim, ligtv değil ESES kazansın. O zaman siz orjinal üründe almıyorsunuzdur. Çünkü ESSTOREleri halil ağa ve yönetimideki arkadaşları açtı. Siz gidin korsan ürün alın, ben orjinal ürün alacağım, siz gidin maçınızı lig tvden izleyin ben mabedimde izliyeceğim AŞKIMı Tongue hemde son nefesime son kuruşuma kadar. Bende inşallah bu yazımı okuduğunuzu düşüneceğim. İyi günler Saygılar ve sevgiler.

Unutmadan bu hafta SİYAH KIRMIZ giyelim Lütfen
Siz de hiç olmazsa siyah kırmızı giyinin ve ekranda bizleri seyredin.

SAVAŞ CEPHEDE VE İNANIP SAVAŞANLARLA KAZANILIR, Embarrassed
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:16
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsEsMania

ClapClapClap

bakın 50 lira değil 1000 lira olsa veririm diyen renkdaslar. inanın herkesin imkanı olsa herkes verir o parayı ama ;

başkalarının veremediği para üzerinden esesliliği prim yaptırmak,
mevcut verilmeyen sözlerin ve söylenin sözlerinin arkasında durmayan bir yönetime bu kadar cok para emanet etmek,
ligde 18 büyük takım var onlarda kimmis derken ve onlara gelince 10 liralık bileti yağmurda karda kışda 50 lira yapmak,
taraftarlar arasında duygu sömürü şeklinde ben esesliyim kardesim 50 değil 1000 tl de veririm demek,
vermeyen veremeyen girmesin demek,
vermeyen esesli değildir vs demek hem ayıptır hem günahtır hemde eskisehirsporluluga yakısmaz.

Bir kez daha söylüyorum ki sizin 50 liraya alıgınız biletleri acıkdaki (kapalıda denk gelmedi ancak mutlaka olabilir) nediyü belirsiz insanların elinde olup bahsettiğim öğrenci bileti(yani şu 10 liraya gelen biletler) açığın önünde haksız kazanc seklinde satılıyor.40-45 her neyse bu parayı kazanan haram yiyen insanlarda sizin gibi biletlerin 50 lira olmasını istiyor. Cünkü kazanılar mebla bir kişi için bir günde gercekten çok iyi.bunu kendisi gelip söyledi satan karaborsacı. kolay oldugunu düşünüyorsan bu işin gel beraber kovalayalım dedi. Ve tabiki Acıkdaki grupdaki bazı arkadaslar bu işi düzenlemektedir.Kadı ki bu yasal değildir!!!

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun yağmur çamur demeden bu takımın her hafta peşinden koşan bu taraftarlara yapılan bu haksızlık reva mıdır?

karabük macında biletler 10 lira iken biz bu takımın taraftarıydık da şimdi 50 lira veremiyoruz diye taraftarı değil miyiz...

Ve şu kombine aldım ben kardesim kar etmem lazım diyen arkadaslar bakın benim şahsım adına kredi kartım vs olmadıgından dolayı alamadım ancak inanın her hafta bulup buluşturdugum paralar bir kombine parasını rahat gecti. Simdi ben enayi miyim diye mi sormalıyım kendime. kombineler her türlü zaten daha ucuza geliyor. kombinesizseniz eger cektigin cilede cabası .

Kaldı ki bizim yönetimimiz tam anlamıyla karsımıza bir bilanco dahil cıkartamıyor ve bu Sömürge politikasıdır. Buna dur diyemiyoruz ve bizi sürekli yoluyorlar. İcraat yok yalan söylüyorlar.

Bir de farklı bir konu biz her hafta tribündeki yerimizi almaya calısıyoruz ama aramıza girecek fenevliler bu parayı inanın bana 2-3 ay önceden toplamıs ve bu macı bekliyorlardır.Ama biz bu parayı cat diye cıkartıp veremiyoruz cünkü gercekten ucuk bir fiyat. Calısan abilerimizi zorlayan bu fiyatlar bizim gibi hayata henüz tam anlamıyla atılmamıs gencleri gercekten cok zorluyor. SEvdamız icin yeri geldi agac tepelerine mi cıkmadık yeri geldi son kurusumuzu mu vermedik. Simdi 50 lira veren bu takımı seviyorda biz sevmiyor muyuz.

eğer yazımı okuduysanız ayrıca tesekkür ediyorum.

Okudum şimdi ben sana soruyorum abicim.
30 ile 50 TL arasında LİGTV ye aylık ücret ödeyip maçı ekrandan seyredenler ve halila ağa kazanması lig tv kazansın (sanki takım halil ağanın tapulu malıymış ve bende adamıymışım gibi) deyen mi? Yoksa değil 50 TL son kuruşuma kadar verir mabedimde maç seyrederim diyen mi Bu Takımı Seviyor.
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:25
Benim gözümde parasını verip stadyumda maç seyreden, takımını candan kalpten destekleyen taraftar evladır.
önce eses sonra eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır