eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 21:02
Emre değil isterse felişitahı oynasın.Önemli olan bizim ne oynayacağımız...
__oldcity__
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 21:05
 Cüneyt Çakır her ne kadar kariyer olarak en üst düzey hakem olsa da,kariyerini riske etmemek için Fenerbahçe aleyhinde hata yapmamak adına şartlanmış olarak maça çıkacak.Fenerbahçeli futbolcular da bunu bildikleri için saha içinde hakeme karşı yoğun bir baskı kurmaya,hakemi etkilemeye çalışacaklardır.
 Yönetim, taraftar ve futbolcular olarak Fenerbahçeli futbolcuların bu çabasını boşa çıkarmak için gerekeni yapmalıyız.Yönetimimiz rakip takım oyuncularının hakemi yönlendirme çabaları konusunda maç öncesi bir açıklama yapmalı. Maç başlamadan takım kaptanımız rakip takımın bu türden davranışlarına karşılık hakemin objektif olmasını isteyerek,maç içindeki hakem-rakip diyaloglarını yakından takip etmeli. Maç içinde Fenerbahçeli futbolcuların hakemin yanına her gidişinde seyirci tepki göstermeli.
 Bu maçın taktik yanı kadar, psikolojik yanıda çok önemli. Futbolcularımız mental olarak bu maça iyi hazırlanıp,sahada gerekeni yaparsak zor durumda kalan ve çok hata yapan Fenerbahçe olacaktır.
 Zor maç gibi görünüyor ,ama soğukkanlı ve sabırlı davranırsak kolay kazanacağımıza inanıyorum.
since1965
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 21:43
Alıntı yapılan MuratBayrak

Bu Maçta BirBabaHindi istiyoruz..... Eski günlerdeki gibi.... orta sahanın göbeğinde...... Maçtan önce ve galibiyetimizden sonra..... sonra üçlüleri çekeriz.... BU HAFTA kesinlikle BirBaba... özledik o eski güzel günleri...

Size katılıyorum bide şöyle bir fikrim var 3 lü şöyle yapalım 1.......2......3........ avrupaya es es avrupa eses oooooooo dıye bnce güzel olur:D
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 21:48
Hakem adaletli yönetsin yeterli bu maçı alacağımıza yürekten inanıyorum.Taraftar olarak susmamalıyız 90dk tezahuratlarımızla şovlarımızla EsEsimize tam destek vermeliyiz.
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 21:51
Maçtayım... Formam ile... ölsem, cesetim gelir valla... bu maç kaçmaz... kazanacağız. fener'i çimlere göreceğiz..
Murat Bayrak
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 21:55
Cüneyt Çakır iyi hakem, ama bizim futbolcuların sinirlerine çok hakim olması lazım affetmez..gördüğünü çalan hakem Sezginin ceza ssahası içinde tüm hareketlerine dikkat etmesi gerek..Pele çok karşılık vermemeli,Batuhan el hareketi yapmamalı..Ümit her şeye itiraz etmemeli...
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
es_ilker_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker ünal
  Alıntı es_ilker_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 22:32
Antep bu moral bozukluğuyla bu hafta a.gücüne puan kaybeder. eğer feneri ve arkasından antalyayı yenebilirsek 2 hafta sonra 4. sıraya oturacağımızı düşünüyorum. Bize yenilecek fener ne yapar eder antep'i yener. İş ki biz feneri yenelim ve antep'in takılmasını bekleyelim 
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 22:35
bu aralar başkanımızın mümkünse  basına konuşmasın konuştuğu maçlarda hep yeniliyoruz yenecez edecez korkmuyoruz cekinmiyoruz  demesini istemiyorum
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 22:42
ben açıkçası cüneyt çakıra pek güvenmiyorum.gs maçındaki yönetimini beğenmemiştim.ne kadar iyi hakem olursa olsun etkileniyor bazı şeylerden.umarım hakemlik bir olay olmaz maçta.

aykut kocamanın çok iyi bir taktisyen olduğunu düşünmüyorum.bir şekilde hava yakaladılar ve seri galibiyetler aldılar.o yüzden yine bilindik bir şekilde alexin performansına bağlı olacak fb.ayrıca emre olsa da olmasa da çok hırslı sahaya çıkacaklar.ilk dakikalarda baskıyı kabul etmemeliyiz.oyunu ileride tutmaya çalışmalıyız.zaten ilk yarıyı avantajlı bir şekilde bitirirsek 2. yarı maçın değişeceğini sanmıyorum.

diğer mevkilere nazaran sol bekleri zayıf.burhan da bizim takımın gizli golcüsü.2. bir koray arslan vakası olabilir.bu maçta ümite de çok iş düşüyor.lugano ile cezasahasında gerekli mücadeleyi vermesi lazım.ümit güreşmeyi sever.

açıkçası alexten çekiniyorum.iyi bir futbolcu şut çekerken kaleciye değil kaleye bakar.ölü noktalara güzel şutlar çekiyor.yenersek futbolculara müthiş özgüven gelecektir.bizden daha fazla avrupaya inanmaya başlarlar.bülent uygun bence ilk defa bu kadar iddaalı çıkacak fenerbahçenin karşısına.umarım bu maçı alırız.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
arman Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı arman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 23:26
Arkadaşlar eufaya türkiye kupayı alanla beraber 3 takımmı gidiyor?antepin şansı kalmadı kupa için ama eğer olurda alırsa 5.cidemi gidiyor  eufaya yoksa final oynayanmı gidiyor?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,000 saniyede hazırlanmıştır