eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 18:47
Anladım. =) Biçim olarak benzer yazıyosun da , sorayım dedim.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:07
Alıntı yapılan excalibur26

Alıntı yapılan SerifOkan

Cüneyt çakır kendini kanıtlamış bir hakem daha yeni  Şamp ligi Avrupa ligi Uluslararası karşılasmalar yönetmiş bir hakem , bu kadar ilerlemişken kimliğini kariyerine laf söyletcek hiç birşey yaparmı ? sanıyorsunuz bence hakem on numara olmuş

Onun kanıtlamışını yiyeyim..

Babasının oğlu...

Güçlülerin emir eri...

Tam bir idarei maslahatçı...

Cumartesi göreceğiz...

Yaşınıza hürmetim var tabikide ama çok fazla kurmuşssunuz kendi kafanızda bitti artık öyle Bizans devri ilk 6 ya bakalım sadece 1 tane bizans takımı var , sizin dediğiniz eyyamcılık geride kaldı hocam
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:12
    Fenerbahçeli, Galatasaraylı ve Beşiktaşlı arkadaşlar.

Yol yakınken dönün ve kendi şehirlerinizin takımlarını destekleyin. Şehirlerinizde sporun gelişmesine, gençlerimizin iyi yetişmelerine  katkı sağlayın.  Geleneklerinize ve  kültürünüze sahip çıkın. Atalarınızın topraklarını sahipsiz bırakmayın.  

İstanbul hegomanyasına karşı isyanı başlatan ilk camiayız ve   tüm Anadolu takımlarını kucaklıyoruz.  

Biz Eskişehirliyiz ESKİŞEHİRSPOR'luyuz, gönlümüzde başka sevdaya yer yok.
kalender
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:16
Alıntı yapılan SerifOkan

Alıntı yapılan excalibur26

Alıntı yapılan SerifOkan

Cüneyt çakır kendini kanıtlamış bir hakem daha yeni  Şamp ligi Avrupa ligi Uluslararası karşılasmalar yönetmiş bir hakem , bu kadar ilerlemişken kimliğini kariyerine laf söyletcek hiç birşey yaparmı ? sanıyorsunuz bence hakem on numara olmuş

Onun kanıtlamışını yiyeyim..

Babasının oğlu...

Güçlülerin emir eri...

Tam bir idarei maslahatçı...

Cumartesi göreceğiz...

Yaşınıza hürmetim var tabikide ama çok fazla kurmuşssunuz kendi kafanızda bitti artık öyle Bizans devri ilk 6 ya bakalım sadece 1 tane bizans takımı var , sizin dediğiniz eyyamcılık geride kaldı hocam

Fazla kurmadım.

Yani komplo teorisyeni değilim.

Yönettiği maçlara bakıp yorum yapıyorum.

İlk 6' ya bakııyorum ve o 1 tane bizans tekfuru yeter  diyorum..

Zaten diğer ikisi tükenmiş durumda..

Bu sezon hiç bir destek onları ayağa kaldıramaz..

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:19
biletlerde durum nasıl acaba? bitme durumu söz konusu mu?
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:32
benim içinde bağırın
ESES
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:34
Ey Halil Ünal sana sesleniyorum bu klubün bir lirasını dahi olmadık işlerde kullanırsan allah bin belanı versin inşallah konuşulanlar doğru değildir.
...
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:35

emre ve selcuk oynama sanslari varmis

Fener'e çifte müjde

Fenerbahçe'ye sakat oyuncuları Emre ve Selçuk'tan iyi haberler geldi...

Sarı-lacivertli ekipte sakatlığı nedeniyle bir süre takımdan ayrı kalan Emre, bugün takımla çalışmalara katıldı. Bursaspor maçı öncesi sol arka adalesinde yırtık tespit edilen Selçuk'un ise tedavisine olumlu yanıt verdiği beklenenden daha önce sahalara dönebileceği açıklandı.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de 9 Nisan Cumartesi günü deplasmanda Eskişehirspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tek antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen 1,5 saatlik antrenmanda sarı-lacivertliler, ısınma ve koordinasyonun ardından pas çalışmaları yapıp taktik ağırlıklı çift kale maç oynadı.

EMRE SEVİNCİ
Sarı-lacivertli ekipte sakatlığı nedeniyle bir süre takımdan ayrı kalan Emre, bugün takımla çalışmalara katıldı.

Konyaspor maçında yaşadığı sakatlıkla sağ arka alt adalesinde ikinci dereceden yırtık oluşan Emre, bu akşam antrenmanın tamamında yer aldı. Çift kale maçta iyi görünen sarı-lacivertli futbolcunun durumuna göre Eskişehirspor maçı için karar verilecek.

YOBO KATILMADI
Fenerbahçe'nin Nijeryalı savunma oyuncusu Yobo, adalesindeki sertleşme nedeniyle antrenmana katılmadı.

Dün genel yorgunluk nedeniyle antrenmanda bulunmayan Yobo'nun, sağ arka üst adalesinde oluşan sertleşme nedeniyle tedavi edildiği ve tesislerdeki salonda çalıştığı bildirildi.

Çift kale maçın son dakikalarında bırakarak tesislere giden Gökhan Gönül, giderken eliyle medya mensuplarına doğru yaptığı işaretle bir sorunu olmadığını, iyi olduğunu ifade etti.

SELÇUK'UN DURUMU İYİYE GİDİYOR
Bursaspor maçı öncesi sol arka adalesinde yırtık tespit edilen Selçuk'un tedavisine devam edildi.

Tedaviye olumlu yanıt verdiği bildirilen Selçuk'un, beklenenden daha erken takıma dönebileceği öğrenildi.

Bu arada, sol arka alt adalesinde yırtık bulunan Dia'nın tedavi ve çalışmasına devam ettiği kaydedildi.

Öte yandan, teknik direktör Aykut Kocaman'ın antrenman öncesi yardımcılarıyla gerçekleştirdiği toplantıda Eskişehirspor ile ilgili analizler yaptığı öğrenildi.

Fenerbahçe, Eskişehirspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=90280

ANTI BIZANS
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:56
[QUOTE=EsEs]
[QUOTE=lokerenli-esesli]cuneyt cakir fenerbahceli, insallah bizim aleyhimize dudukler calmaz
hiç sevmedıgım hakemdır cüneyt cakır bu hakeme nasıl avrupada görev verıyorlar onuda anlamıs degılım gercı avrupada yönettıgı hıcbır macı izlemedım ama turkıyedekı maclarında izledıgım kadarıyla avrupada mac yönetecek güçte degıl. umarım bizi inceden inceden caldıgı duduklerle harcamaz...
Şampiyon ES ES
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 20:58
Bu Maçta BirBabaHindi istiyoruz..... Eski günlerdeki gibi.... orta sahanın göbeğinde...... Maçtan önce ve galibiyetimizden sonra..... sonra üçlüleri çekeriz.... BU HAFTA kesinlikle BirBaba... özledik o eski güzel günleri...
Murat Bayrak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır