eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 12:36
Herkesin Forması olmayabilir ama herkesin evinde mutlaka KIRMIZI bir giysi vardır, olmaması imkansız işte ONU giyip geleceksin ki Tribünlerde Kim Fb. li Kim ES ES li meydana çıksın...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 12:58

İşte Kocaman'ın Eskişehirspor planı

12:07 | 06 Nisan 2011
İşte%20Kocamanın%20Eskişehirspor%20planı

Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA

Fenerbahçe'de sakat futbolcular nedeniyle yaşanan handikap sürüyor.
Bursaspor maçında Emre ve Selçuk'un yokluğu nedeniyle Dia ve Stoch gibi oyuncuları yedek beklemek zorunda kalan ve kanatlara arzuladığı kadar inemeyen sarı-lacivertli takımda aynı sıkıntılar Eskişehirspor maçında da yaşanacak.
Emre ve Selçuk'a Dia'nın da sakatlığının eklenmesi teknik heyetin keyfini kaçırırken, 6 kişilik yabancı oyuncu kontenjanı için Lugano-Yobo-Santos-Cristian-Alex-Niang tercihi yine ağır basıyor.
Ancak, teknik direktör Aykut Kocaman'ın Bursaspor maçında etkisiz kalan Özer'in yerine Caner'i hazırladığı ve sol kanadı Caner-A.Santos ikilisine teslim etmeyi düşündüğü ve Özer'i sağ kanada alacağı öğrenildi. Maçın ilerleyen bölümlerinde ise Stoch'un devreye sokacak olan Kocaman'ın Lugano-Yobo ikilisini bozup birinden birinin yerine Bekir'i oynatma düşüncesi de var. Zayıf bir ihtimal olsa da Bekir'in stoperde oynaması ile Stoch'a ilk 11'de yer açılmış olacak.

Bu durumda sarı-lacivertli takımın muhtemel 11'leri şöyle:
Volkan-Gökhan-Lugano-Yobo-Caner-Özer-M.Topuz-Cristian-A.Santos-Alex-Niang
veya
Volkan-Gökhan-Lugano-Bekir-A.Santos-Özer-M.Topuz-Cristian-Stoch-Alex-Niang

Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 13:35
yobo nun yerine bekir oynarsa iyi olur bizim için ama stoperleri bozacağını sanmıyorum..
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 13:42
Alıntı yapılan olumune_eses

Halil ağa ve yönetimine 50 tl vereceğime oturur sıcacık evimde açarım lig tv yi bakarım keyfime sanki protokol türbünüdeymişim gibi evimde keyif alırım.Düşünüyorumda bazen kızsam da lig tv ye şunları görünce şu pahalı bilet uygulamalrını görünce yönetim kazanacağına lig tv kazansın bundan böylede artık lig tv ile olan sözleşmememi her daim uzatacagım. bu yönetim olduğpu sürece asla maçlara gitmiyorum böyle karar aldım....

Abim öyle düşünüyorsan sen hiç gelmeyeceksin. Ben işsiz kalmışken bile bir yolunu buldum kombine aldım. Eskişehir de olupta kombine almıyorsan şikayette etmeyeceksin. Bu biletlerin pahalı olması birazda kombine fiyatlarını dengelemektendir. Diğer maçlar zaten hep düşük tutuldu son zamanlarda. İmkanın yok desem hadi evimde Lig Tv mi açarım diyorsun. O zaman ölümüne_eses ide ölümüne_ligtv yap abicim artık..
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 13:43
Alıntı yapılan EsEsMania

O Parayı Halile ağana değil ESESe vereceksiniz bu bir
ikincisi eğer bu düşünce varsa zaten gelmesenizde olur, çekirdek çitleyip evinizde seyredin.
Ben 45 yaşıma yaklaştım iliklerime kadar ıslandım 3 gün işe gidemedim, 50 değil 500 de veririm benim sevdamın rakamı yok rengi var SİYAH KIRMIZI. Sanmayınız ki çok param var ama sevda, aşk paraya bakmaz yüreğe bakar. Siz tv den seyredin, bizim sevdamız mabedimizde o renklerle bütünleşmek için yeter.
ClapClapClap
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 13:44
Maçımızın orta hakemi; Cüneyt Çakır
Yan Hakemler; Bahattin duran
                        Tarık Ongun
4.Hakem       ;  İlker Meral
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 13:46
Alıntı yapılan aritmal

maçın hakemi cüneyt çakır

İçim iyice rahatladı diyebilirim...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
BülentK Liste gör
Yazar

Bülent Kocaoğlu
Yer: Eskişehir
  Alıntı BülentK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 14:11
geçen hafta veysel oldukça iyi oynadı bu hafta diago da oynayacak muhtemelen acaba veyseli ilk onbir e alacak mı hoca ?
iyi oynayan topçuyu kesersen formu düşer diye düşünüyorum ...
Her zaman her yerde şampiyon ESES
Yukarı
yavuzpasali Liste gör
Yazar

yavuz paşalı
Yer: Turkey
  Alıntı yavuzpasali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 14:25
Cüneyt çakır'ın yönettiği bizim maçlarımızdaki durumu forumda mutlaka bilen vardır.
Kaç kez yendik,yenildik,berabere kaldık bir yazabilirmisiniz?

Mersindeki Es Esli
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 14:55
Alıntı yapılan EsEsMania

Alexi diego halleder benceWink

Diego oynuyor mu?
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır