eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esAY Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustaf Kemal
Online Durum: Offline
  Alıntı esAY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 19:37
Takımımızın akşamki antremanını takip ettim.
Oyuncularımız müthiş istekli idi.Özellikle Koray,Volkan,Atila,Alper,Bülent çok iyiydiler
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 19:41
Uçak biletimi aldım, bu maç için taaa almanya'dan geliyorum. İnşallah uğurlu gelirim EsEs'im alır maçı.

Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 19:42
Alıntı yapılan poyraz963

İnanmayın. Selçuk hariç nişadır sürüp oynatırlar

O değilde Nişadır onlara acı vermez mi Big%20smile
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 20:11
inşallah alırız maça gelemeyeceğim büyük ihtimal , il dışındayım
ESES
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 20:39
Alıntı yapılan emres26

Uçak biletimi aldım, bu maç için taaa almanya'dan geliyorum. İnşallah uğurlu gelirim EsEs'im alır maçı.
İnşallah kardeşim hoş gel sefa getir..Smile
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 21:30
Alıntı yapılan eses88

Ntvspor'da yzıyor şuan da  Emre,Selçuk ve Dia bizim maçta yoklarmış.Özellikle Dia'nın olmaması iyi oldu , çok zorlardı bizim kanatları.
Düzeltme : Emre kadroda olabilirmiş.

Evet Dianın kasıgında yırtık tesbit edilmiş bizim maçı bırak 3,4 hafta oynayamaz belki, Emre ise yetiştirilmeye çalışıyormuş ama yetişse bile yarım sakat sayılır. bu maça 1 den 1 oynanır :)
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 21:32
Özellikle sol bekimiz Volkana çok iş düşecek sag kanatlarında Gökhan gönül ve Mehmet Topuz çok formda ve hırslılar umarım Bülent hoca gerekli önlemi alır gökhanın süratli bindirmelerine
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 22:45
Az önce fenerlilerin forumuna ziyaretçi olarak bakayım dedim siteden otomatik olarak çıkarılıyorsun fenerlilere göre bu maçta fark olacakmış sadece güldüm zavallılara , babalarının çiftliğine geliyorlar sanki  bizde bazı önemli konuları şifrelesek iyi olmaz mı arkadaşlar ? es-es'imizin menfaati söz konusu sadece üye olanlar görebilse
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 23:19
su sansal büyükayada acayip kil olmaya basladim yok fenerbahce savunmasi gol yemezmis eskisehirde ümit karandan baska forvet yokmus sanirim sayin büyüka bizim cogu gollerin orta saha oyuncularindan geldigini bilmiyor biri hatirlatsin yayinci kurulus olmasina ragmen bilmiyor anlasilan:))
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 23:52
hangı otelde kalacaklarsa sabaha kadar uyutmayalım fenerlılerı :)))

zamanında buyuk otelde kaldıklarında pancar kamyonunu yanastırmıslar otele butun pancarları ıcerı atmıslar bunun kadar olmasada uykularını kaçıralım kuşların
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır