eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
Online Durum: Offline
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 23:20
bu maçta iveassya dikkat diyorum ..fb maçalrında bi acaiyp oluoyr ....kafasına taş düşmüş gibi ...gerçi a.gücü maçındada kötüydü ...ivesayı birinin marke etmesi lazım fb maçında
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 23:26
kesınlıkle katılıyorum sadece kadıkoyde degıl eskısehırdekı fb maclarında da bende cok dıkkat ettım ıvesa resmen sacmalıyor

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 00:07

Bu maç için yine tv lere bakıyorum da , herkes feneri favori gösteriyor , façalarını çizince görücem ben onları LOL
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
UmutİzmEses Liste gör
Yazar

umut
Yer: izmir
  Alıntı UmutİzmEses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 00:19
dün öğlen özel bir işim için izmir den mabede geldim hemen bugün geri döndüm haliyle yollarda falan pazar maçlarını takip edemedim ve şuan ağlamak istiyorum cidden.Paşamız helal olsun kayseri yi yenmiş ya ne haftaydı be şu kolpaları bir yenseydik %90 uefa şansı elimize geçecekti çok üzgünüm şuan tam sırat köprüsündeyiz ya feneri yenip avrupa ya yada hedefsizliğe ,HAYDİ BE ÇOCUKLAR İNANDIK GÖNÜLDEN SİZE bu arada ah diegom ah şu angara tam senin maçındı.
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 00:34
Alıntı yapılan exespor

Bu maç için yine tv lere bakıyorum da , herkes feneri favori gösteriyor , façalarını çizince görücem ben onları LOL

Ben Pazartesi gecesi futbolu takip ettim bugün ; bu maç için Fenerbahçe tözekleyebilir de kazanabilir de , sonucu hiç belli olmayan bir maç dediler .
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
UmutİzmEses Liste gör
Yazar

umut
Yer: izmir
  Alıntı UmutİzmEses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 01:37
cincon maçındaki şinanariyi seyrettim şimdi.İki spiker de yırtınıyor ama renktaşlarımızın sesinden maçı anlatamıyorlar:)Tribündeki tek önemli nokta bu maçta aynen bu.Spikerler bekleyecek,biz susunca maçı anlatabilecekler şaşkınlıktan birbirlerine bakacaklar:)
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 01:59
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 02:05

Eskişehirspor Bu Sezonun ilk 27 Haftasında Toplam 64 Sarı Kart Görürken 4'te Kırmızı Kart Gördü.

Eskişehirspor'un En Golcü Futbolcuları 6'şar gole sahip olan Burhan Eşer ve Sezer Öztürk.

Eskişehirspor'lu Sezgin Coşkun 27 Hafta sonunda 26 maçda Forma Giyerek Takımın en çok süre alan oyuncusu oldu.Toplam 2267 Dakika.

Yukarı
MerTonguclar Liste gör
Yazar

Uzaklaştırma 1 ay

Mert
Yer: Kütahya
  Alıntı MerTonguclar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 02:28
Bence maçın başında kimseye 3lü çektirmemeliyiz. Sonuçta onlarda insan bir hafta birini çağırıp diğer hafta başkasını çağırmak kötü psikolji yaratır bence. Maç sonu tüm takımla beraber 3lü çekeriz inşallah...
Bana ESmeyi anlat ESip geçmeyi anlat...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 02:34
Akıllı Olalım Hep Beraber...

Klasik Bizans oyunları başladı. Diego, Alper ve Sezer'e birdenbire transfer teklifleri yağmış bir günde. Şimdi bu haberler yarın ulusal basında, bu haberleri yapan kim? Bir yerel gazetemiz. Takıma ihanet etmek istesen ancak böyle edersin. Yönetimimiz biraz akıllı olsun, hemen tekzip yayınlatsın, futbolcularımız akıllı olsun kafası karışmasın, taraftarımız akıllı olsun büyütmesin bu transfer dedikodularını, gazetelerimiz akıllı olsun diyeceğim ama diyemiyorum.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır