eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 09:37
Ben hiç birşeyden çekinmiyorum açıkçası Es-Esimden de zerre endişem yok ama TEK BİR ENDİŞEM VAR O DA MAÇIN HAKEMİ OLACAK..Çünkü dünkü fener -bursa maçından itibaren bütün medyada fener maçının hakeminin yaptığı hatalardan dolayı  hekemlere yüklenme başladı....umarım bu bizim maçın hakemini baskı altında bırakmaz tabiki daha bizim maça kadar bakalım fener tarafından ne gibi açıklamalar gelecek oda çok önemli...!!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 09:47
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 10:05
Arkadaslar bu maçı eğer Halil Ünal satmazsa alırız.

Tek korkum maçın bağlanma ihtimali.Yoksa iç sahada kolay kolay gol yemeyizz 1 tane atarız golde yemeyiz..

Amam traktörcü halil aziz abi aziz abi diye konuşup durduğundan ve yapabileceğinden dolayı korkmuyor değilim.(bir çok arkadasım aynı fikirde)

saygılarımla
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 10:06
Bizim maçımızın Gs-Ts maçından bir gün önce olması avantaj.
Eğer bu maç önce olsa idi ve Trabzon 3 puan alsaydı bizim maçtaki hakem ciddi etkilenirdi makas açılacak diye .. en azından maç saatinde bu olay henüz gerçekleşmemiş olacak.Bu hafta boyunca Fb yönetimi hakemlere verip veriştirip etkileme çalışmaları kesin yapacaklardır.Bizlerin sağduyusu çok önemli, Avrupaya EsEs derken sadece lafta söylememeliyiz kafada da Avrupaya gitmeliyiz.Tahrik olmamalı ve gaza gelmemeliyiz.Basit bir iki olayı İstanbul takımları gözönünde olunca nasıl büyütüyorlar herbirimiz biliyoruz.
Bu sezonun en kilit ve kendimizden ciddi bahsettirebileceğimiz fırsat maçı.Olayı bir adım daha ileri taşıyabiliriz.
Kayseri ve Antep düşüşte bunu kullanmalıyız.
Müthiş bir tribün yapmalıyız , inanılmaz baskı altına almalıyız 90 dk bağırmalıyız,bando bence ilk dakikalardan itibaren Fb ye sahayı dar etmeli.
Özgüveni ilk dakikalarda gelen takımımız iyi bir sonuç alacaktır.
Takımın her ferdine güveniyorum...başarılar diliyorum...başımızın öne eğilmeyeceğini biliyorum ...

BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 10:16
emre oynamıcakmış sanırım bizim maça yetişmiyormuş.. hakem umarım maçı güzel yönetir,iyi bir hakem atanır ve galip geliriz Approve
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 10:45
bu maçı almayı  ..., Bzim taraftar ne kadar istiyor....,
                              Bülent Uygun nekadar istiyor...,
                              Takım nekadar istiyor....,,,
                              Yönetim değil
                              Halil Ünal nekadar istiyor...,,

Sonucu görcez......,,,,,,,,,,,,

BİLET fiatlarını umarım şişirmezler.....!.....?
Yukarı
esAY Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustaf Kemal
  Alıntı esAY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 10:47
Benim şahsi görüşüm Bünyamin Gezer atanacak.
Yukarı
yavuzpasali Liste gör
Yazar

yavuz paşalı
Yer: Turkey
  Alıntı yavuzpasali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 10:56
Bu maçta çok iyi bir tribün yapılmalı hiç susmamalı özellikle açık Confused ve kareo es es iyi bir tribün şovu hazırlamalı.
En büyük taraftarrrr..
Mersindeki Es Esli
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 11:00
Hakem faciası, kişisel büyük bir hata gibi olağan dışı bir olay olmadıkça bu maçta yenilmeyiz. Hafta içi febeye iyi çalışmayız ama İvesa'nın performansı maçı direkt etkiler.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Mersines Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Bursa
  Alıntı Mersines Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 11:00
Alıntı yapılan yavuzpasali

Bu maçta çok iyi bir tribün yapılmalı hiç susmamalı özellikle açık Confused ve kareo es es iyi bir tribün şovu hazırlamalı.
En büyük taraftarrrr..

takıl bana, o şovu beraber yapalım hocam Wink
www.plonjon.net
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır