eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iparralde26 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı iparralde26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 22:43
maç biletleri ne zaman satışa çıkar? bilgisi olan var mı arkadaşlar? 
Mersin'in Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 22:50
Alıntı yapılan geo26

Fenerliler zaten yoğun stres altında bu akşam ki puan kaybı morallerini alt üst etti.Biz bu feneri darmadağın ederiz.

İnşallah öyle olur ama açık konuşmak gerekirse fenerin puan kaybetmesi çok kötü oldu..
Çünkü fener artık galibiyet serisini bitirdiği için ve puan olarak geriye düştüğü için normalden çok daha fazla motive olacaktır.. Yani seriye yeniden başlamak isteyecektir. Böyle anlarda bu takımlar arada kaza yapar ve bu maç bursa maçı olmasaydı bizde olması muhtemeldi. Eğer bursayı yenseydi hem rehavet olacaktı onlarda hemde bizde feneri durduran takım biz olalım havası olacaktı...
Yani bence kötü oldu fenerin puan kaybı ama tabi ALLAH büyük. Büyük konuşmayalım yine yeterki..
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 23:10
Fener'in bugun puan kaybedip kaybetmemesi umrumda bile degil; cunku ben takimima guveniyorum ve Eskisehir'deki bir macta herhangi bir Turk takimiyla oynadigimiz macta favori biziz. Fener'in rehavette olup olmamasi bizi ilgilendirmez, biz ESES gibi oynarsak elibos donerler evlerine!
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 23:48
Anıl kardeşim söylediklerine aynen katılıyorum.Fener çok zorlu 3 maçlık seriye girdi,Bursa,ESES ve Antep ile arka arkaya oynayacak ve buradan 9 puan çıkarırlarsa %90 şampiyon olacaklardı.Daha ilk maçtan tökezlediler.Bu onların üzerinde mutlaka stres yaratacaktır ama ben de senin gibi kiminle oynarsak oynayalım favori olduğumuzu düşünüyorum.Biz mutlaka düşüneceğiz ama onlar bizi daha çok düşünsünler.Haftaya iddia ediyorum ki Bursaspor'dan daha kaliteli bir takımla,Türkiye'nin en iyi taraftarı önünde oynayacaklar..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
karamese Liste gör
Yazar

Hakan_Eray
Yer: EsEs
  Alıntı karamese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 00:14
bu saatten sonra feneri trabzonu kayseriyi içerde yeneriz
KIZILCIKLI
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 00:37
Fener'in bugün Bursayla berabere kalması bizim açımızdan kötü oldu.Bu beraberlik onlarda bi toparlanma,bi telafi etme çabası getirecektir.Bu yüzden normalde olduğundan daha dikkatli olacaklardır.

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 00:48
Bence bursa maçında puan kaybetmeleri bizim açımızdan daha iyi oldu.Liderlik gitdi şimdi  bizim maçı mutlaka kazanmak zorundalar.Bence bu zorundalık bizim lehimize olacak.
Tabi birde bu maçı yönetecek hakem kim olacak o da çok önemli.

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 00:49
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Fener'in bugün Bursayla berabere kalması bizim açımızdan kötü oldu.Bu beraberlik onlarda bi toparlanma,bi telafi etme çabası getirecektir.Bu yüzden normalde olduğundan daha dikkatli olacaklardır.

Sana bende katılıyorum fakat insanoğlu bu şöylede bir şey var tam terside olabılır üst üst gelebilir her şey ben bizim kazanacağımızı söylüyorum %51Exclamation
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 01:12
Tavuk sersemken kesilir
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2011 saat 01:22
poyraz063, alemsiniz. Gece gece güldürdünüz.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır