eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 15:49
İşin garip tarafı, koskoca 21 maçta alınan 3 mağlubiyet var ve bunlardan 2si Kilimli'ye karşı. Bu yüzden iki averajdan ötürü geride kalıyoruz. Kilimli'nin bir sonraki maçı Geredespor'la. Ligde hiçbir iddiası olmayan, şu an bile 4 golle mağlup durumda olan bir takım. Kaldı ki zaten ligin ilk yarısındaki maçta Kilimli'ye 6-0 yenilmişler. Varın şansımızı siz düşünün. Son dakikada kaçan penaltılar, sayılmayan goller... 1 puan bile ne kadar değerli bunu tekrar gördük. Ama bu heyecanı yaşatan Eskişehirli, yürekli oyuncularımızı ve hocalarını kutluyorum ben. Bu sene olmasa bile inşallah seneye açık ara olur.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 15:49
Demirspor çıkmak isteseydi ne yapar eder geçen hafata oynanan  maçı kazanırdı.Şekerspor gibi Eskispor gibi Demirspor'da bana göre çıkmak istemiyor..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 15:54
Alıntı yapılan StS

Bence bir arkadaşın dediği gibi demirspor çıkmak istemiyor.

ben böyle bir olaya ihtimal vermiyorum
bunun hesabı yapılmıştır.bir üst ligin maliyeti şimdi aklına geldi demirli yöneticilerin lig atlayınca tabikide maliyet artacaktır.eğer öyle bir kaygıları olsa tamamen alt yapıya yönelirlerdi dsi gibi
eskişehirin prof takım sıkıntısı had safhada bence.çok çok iyi olurdu çıksaydı
şişen köfteler
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 15:56
yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik başımıza gelene bak yazık oldu.aslında biz geçen hafta kaybettik şampiyonluğu.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 16:12
Eskişehirspor'a tarihinin en kötü günlerinde gönül vermiş mazoşist bir nesle yeni bir acı kaynağı gelecekti. Sağlık olsun ne diyelim, umutlarımız daha doğmadan öldü.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 16:42
Demirspor geçen hafta şampiyonluğu verdi... Bunun sebebi Demirspor'lu futbolcuların amatör anlayıştan kurtulamamalarıdır... Demirspor maliyet açısından hazır olsada mental açıdan profesyonel ligi kaldıramayacağını şampiyonluğa giderken gereksiz yere 2 futbolcunun kırmızı kart görüp atılmaları son dakikalarda yediği gol göstermişti...

Eskişehir'i ilk göz ağrısı olan Demirspor'u profesyonel ligde görmeyi çok istemiştim/istemiştik ama bu sene kısmet olmadı... Bunu bir kayıp olarak düşünmüyorum... Seneye daha güçlü ve mental açıdan daha olgun bir Demirspor bekliyorum... Çünkü iyi analiz ederlerse kaçan şampiyonluğun kötü futboldan değil... Diğer sebeplerden kaçtığını göreceklerdir...

Bunu çözerlerse, böyle son maçlara kalmadan 3-4 hafta öncesinden şampiyonluğunu ilan eden bir Demirspor görürüz...

Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı ero_freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 16:53
Çok yazık oldu gerçekten . Madem kilimliye yenilecektik geçen haftaki maçı neden verdik . ah dem dem ah Cry
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 18:20
Geçen hafta son dakikada golü yedikten sonra içimde kötü bir his oluşmuştu o his bu hafta gerçeğe dönüştü . Koskoca senenin emeği çöpe gitti Kilimli son hafta Gerede gibi vasat bir takımla oynayacak dolayısı ile iş mucizelere kaldı . Yazık oldu hem de çok . 3.Lig'e çıkmak çok zor seneye hatta önümüzdeki senelerde bile böyle fırsat gelmeyebilir . 
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 18:37
yeter ya demirspor bu şehirle dalgamı geçiyor.her yıl aynı terane finale kadar gel kaybet,finale kadar gel kaybet.yeter yav madem çıkmaya niyetiniz ve gözünüz yok ne halt etmeye bu kenti umutlandırıyorsunuz.hadi oradan Allahın amatörleri.bıktık ya her sene aynı terane.
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 19:04
Niye bukadar problem yapiyorsunuz anlamiyorum , olur böyle şeyler , Esk. Demirspor hala lider ve 1 . hafta kaldı, Puanlar Eşit olsa bile 5 farkli bir averaj var. Esk. Demirspor sadece Ank. Adliyespor yenmesi lağzim,
Evet işi daha önceden bitirebilirlerdi ama olmamiş, sağlık olsun Ank Adliyesporu 1-0 yenmemiz yeterlidir (Eğer Kilimli 6-0 skorla yenmezse tabii ve bu skora ulaşacaklarini hiç sanmiyorum)
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır