eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2011 saat 20:06
Her zaman söylediğim gibi bağırmak isteyenler Altes ve Bandonun olduğu yere gelsin.Birde karşılıklı tezahuratlar bittikten sonra kapalıya uyum sağlanmalı.Kapalı hangi besteye giriyorsa açıkda tüm gücüyle uyum sağlamalıdır.Tek ve gür ses ile ambians çok daha güzel olacaktır.
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 00:55
Bugun acıkta bulunan bütün gönüldaşlarıma acil şifalar dilerim bizim şehrin bu büyükleri bu yönetimle biz daha cok yagmur ve kar görürürüz giriş ve cıkıştaki rezaleti ise anlatmaya gerek yok bize bunu reva görenlere saygılarımıExclamationgönderiyorum.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 01:06
Maçın en iyisi: Açık tribün
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 01:11
kafa yaran cinsten dolu yağıyor.hala şinanari sesi bangır bangır geliyor tvden.bu çok başka bişey be.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 02:06
tvden gurbette izlerken içim gitti dolu yağınca ama gurulandım yanımdaki arkadaşlarla maçı izlerken çünkü o yağmurda bağıran ve full açığı gören arkdaşlarımın helal olsun Eskişehir taraftarına deyince
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 04:45
Bi de şu taklit tezahüratları bırakıp kendimize özgülere tamamen geçsek Big%20smile esesim benim biricik sevgilim söle senden başka ............ bu ne ya 10 yıllardır sölemeyen takım kalmadı Angry
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
acahan26 Liste gör
Yazar

HÜSEYİN
Yer: eskişehir
  Alıntı acahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 09:07
Alıntı yapılan SoLdat

Maçın en iyisi: Açık tribün

ClapClapClapClap
Clap
SEVDAN BİR ATEŞ ESESİMM
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 11:25
Alıntı yapılan SeVdAm EsEs

Her zaman söylediğim gibi bağırmak isteyenler Altes ve Bandonun olduğu yere gelsin.Birde karşılıklı tezahuratlar bittikten sonra kapalıya uyum sağlanmalı.Kapalı hangi besteye giriyorsa açıkda tüm gücüyle uyum sağlamalıdır.Tek ve gür ses ile ambians çok daha güzel olacaktır.
 Şakamı bu?Dün maçta kapalı (nefer )açıktan yardım istiyo 'açık stadı ayağa kaldır' diye onlaramı uyum sağlıyacaz.Ayderden sonra maalesef doğru düzgün bir grubumuz yok.Ayıp ya stadın içinde bu alemde kral nefer ne demek.Kocakarının bilmem neresini övdüğü gibi gerek varmı bunlara ?O zaman açıkta türeyen (grup diyemiyorum)acayipliklerden ne farkınız kalır.Bando ve açık  üzerine düşeni hakkıyla yerine getiriyor.
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 11:29
Alıntı yapılan furemen

Şakamı bu?Dün maçta kapalı (nefer )açıktan yardım istiyo 'açık stadı ayağa kaldır' diye onlaramı uyum sağlıyacaz.Ayderden sonra maalesef doğru düzgün bir grubumuz yok.Ayıp ya stadın içinde bu alemde kral nefer ne demek.Kocakarının bilmem neresini övdüğü gibi gerek varmı bunlara ?O zaman açıkta türeyen (grup diyemiyorum)acayipliklerden ne farkınız kalır.Bando ve açık  üzerine düşeni hakkıyla yerine getiriyor.

işte budur koca karının bilmem neresini övdüğü gibi ClapClapClap benzetmeye bayıldım
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 11:31
Alıntı yapılan furemen

Her grubun kendisine öz bestesi vardır niye bu kadar takıyorsunuz anlamıyorum..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır