eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 19:02
daha çok çalışmaları lazım.......
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
eskieskies Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Turkey
  Alıntı eskieskies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 19:02
Daha yaşları 15-16 yaşlarında olan 15-20 tane kız çocuklarıda bu grubun içinde akıl almaz şekilde küfür ediyorlar bu görüntü gerçekten çok çirkin.Devre arasında ön tarafımızdan geçerken bizzat utandımya benim bile ağzıma almadığım küfürler.Bunun önüne bir an önce geçilmeli yoksa ileryen haftalalarda bu olay gerçekten büyük bir sorun olacaktır.
Sakarya'nın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 19:12
Alıntı yapılan nörones

sadece amaçsız bir toplulluk maç falan umurlarında değil, kendi dünyalarında yaşıyorlar, zaten kimse iplemiyor. yakında dağılırlar çil yavrusu gibi. muhatap olarak prim verilmemeli...

Melih abi hiç zannetmiyorum dagılcaklarını böyle devam ederler
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 19:33
Ortada RANT var.Dağılırlar mı?
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
optimus Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı optimus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 20:12
kendilerine yazıklar olsun diyorum. utandım ordaki kalabalıktan...
eskisehirliyiz biz oley
Yukarı
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
  Alıntı komik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 20:26
Amaçları nedir anlayamadım allah çarpsın çıldık diyolar maçın ortasında defolun şu tribünlerden artık Eskişehirspora daha fazla zarar vermeyin.
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 20:59
kimsenin umurunda değilsiniz.gidin kumda oynayın...
FOREVER-ESES
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 22:14
zaman zaman altese bağlandı ama arada kopmadı değil
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 22:46
apaçi yok dediğin varmı biyer bildiğinOuch
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2011 saat 09:07
bir arkadaşımın orada yer tutmasıyla maçı orada izlemek zorunda kaldım,
bu grupla aramda 3 kişi vardı, ön sıra arka sıra aynı şekilde,
gruptaki çocuklar kendilerinden yaşça büyük abi amca ve baba yaşındaki insanlara ağıza alınmayacak küfürlerlerle oradaki herkesi kaldırmak istemesiyle başladı olay, tabi yaşını başını almış adamların üzerine saldırınca, adamlarda ne yapsın çekilmek zorunda kaldılar, sonra grupla ben ve arkadışım burun burunakaldık, arkamıza geçen amcaların tekme ve yumruk sallamalarıda bir başka konu, sonra atışmalar ve kavgaya dönüşmeden olay yatıştı, komik olan davulcunun bile o noktaya hızla gelmesi, ve davul tokmağını sallarken kaptırmasıydı, emziğini kaybetmiş bebek gibi tokmağımı ver diyordu, ilk defa bukadar yakın olduğum için bazı şeylere dikkat ettim, bu çocukların amacı futbol değil, eskişehir hiç değil, bir çok besteyi bilmiyorlar, kendi aralarında 2 kez kavga ettiler, hani diyorsunuz ya 'amip' işte toplu haldeler. dünkü olayı şimdilik büyütmeye gerek yok, ama bir dahakine farklı olur, daha büyük olur ve kaybeden esesim olur, gerçek eses sevdalıları olur,
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır