eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Burhan Eşer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 96>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı WaLe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2011 saat 16:13
Vuruş tekniği geliştikçe Milli takım düzeyince bu ülkeye inanılmaz katkılar sağlayacak. 
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2011 saat 18:04
Alıntı yapılan Nakkarecizalim

Mustafa Çelik in adamı yine golünü yazdı.Helal, adam gibi adam Burhan EŞER ve alçak gönüllü. Eskişehirspora sırf taraftarı için geldiğini söylüyor, Gaziantep spor ve Kayserispor isterken zaten bıkmıştım Gençlerde iken halı sahaya gider gibi giderdik, gelme sebeplerimden biri ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARIDIR diyor ve aranızda maç seyretmek isterim diyor.

Eşref Abi , bunu nerde söylemiş ? Cidden söylediyse ağzına sağlık , çok hoşuma gitti.

Golü akıl dolu bi goldü. Topa basışı , yerden orta yapacak izlenimi verişi muazzamdı. Vuruşu da ayrı bir güzeldi. Teşekkürler Burhan.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2011 saat 23:22
2-3 senedir alınmasını istediğim bir oyuncuydu.Çok şükür bu sene alabildik. Sene başında alınmasına çok sevindiğim tek oyuncuydu. Performansıyla beni yanıltmadı. Hep böyle devam...
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 12:47
Seni seviyorum Burhan! Big%20smile
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 12:54
Alıntı yapılan cevcet26

form düşüklüğün var inşallah belediye maçında affettirirsin kendini
affettirdin kendini burhan ama karabük maçı ve kalan maçlarımız avrupa hedefimiz için çok önemli aynı form grafiğini kalan maçlarda da bekliyoruz
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 16:20
Çok iyi oyuncu be inşallah seneyede böyle iyi transferler yaparız
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
  Alıntı es_ado_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 18:26
beni utandıran tek futbolcu. Helal olsun ona. Her ne kadar beni ....öt etsede. Keşke her zaman utansamda diğerleride böyle olsa.
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 19:30
kişiliğin kaliten oyunculuğun taraftara olan sevgin saygın.... bunları hiç bir zman kaybetmeyeceğini düşünüyorum.Sonuna kadar hep yanındayız.Helal olsun sana ve seni yetiştirine...Herşey gönlünce güzel olsun.Sende erkan,diego gibi esesimizde jübile yapacak bir kardeşimizsin.Sonuna kadar aldığın para helal hoş olsun.
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 17:02

burhan iyisinde;

şu pas verme ve verkaçlardaki eksikliğinide giderirsen daha iyi olacaksın.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 17:49
burhan bugün biraz tutuktun fakat kaliten ve karakterin on numara...teşekkürler bugün için.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 96>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır