eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
Online Durum: Offline
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 02:48
Alıntı yapılan nusret

İnsanları Odunpazarlı , Emekli , ırtlı zırtlı diye yaftalamayı da pek seviyoruz. Dikkatimi çekti.
Senin Bu Dediğin Ne Bunları Tanıyormusun(Odunpazarlıları Yani) Benim Sordugum Soru Bu? Onu Bi De Bakalım Sen Başta Biz Tanıyoruzki Yorum Yapıyoruz Ayrıca İster Terbiyesizlik Olarak Algıla İster Bir Tavsiye Seninle Yazışıp Duracak Değilim Kardeş
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 02:53
Tekrar ediyorum ; söylediğimi anlamadan yorum yapma bi daha. İyi geceler.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
Yer: Eskişehir
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 05:58

söylediklerin hakkında yorum yapılmazsa sen yazmıcaksan kimse yapmaz zaten seni anlayabilen yok :)

saçmalamak ün yapmak için "şov"un sanırım,başarılısın.)
Ama Nefer'den abi,kardeşlerimle alakalı saçmalamada !
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 09:25
Alıntı yapılan gKy_1965

<FONT style=": #000000">söylediklerin hakkında yorum yapılmazsa sen yazmıcaksan kimse yapmaz zaten seni anlayabilen yok :)

saçmalamak ün yapmak için "şov"un sanırım,başarılısın.)
Ama Nefer'den abi,kardeşlerimle alakalı saçmalamada !

Kafanı kullansaydın birazcık , çok da değil birazcık , anlardın Nefer'i yalnızca genelleme yapmanın ve ötekileştirmenin ne kadar anlamsız olduğunu anlatmaya çalışırken bir örnek olarak kullandığımı.

Ama sen ne yaptın ? Sana verilmiş olan beyni kullanmadın ve dedin ki "Nefer'den abilerim , kardeşlerim , hede , hödö...".

Benim yazdığım iki kelamdan anlayabildiğin buysa ve beni anlayabilenin olmadığını iddia ediyosan , vay haline.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 10:24
Grup ayrımı yapmayın burada yada gruplar arasında kavga çıkarmaya kalkmayın.
ZAMANI GELDİĞİNDE HERKES BİZİM KİM OLDUĞUMUZU GÖRECEK !!

#efeler
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 11:09
NEFER'den olupta buraya yazı yazanlar adabını takınsın kimseyi zan altında bırakmayın kimin pis kimin temiz olduğunu herkkesin niyetini biliyoruz biz
O yüzden bu saatten sonra NEFER'den olan kimse buraya birşey yazmayacak.
Yazıyorsanız da tavsiyelerinizi yazın ikili tartışmalara girmeyin öylesiniz böylesiniz onlar zaten görüyordur ne olup bitiyor burada birşeyler yazarken tavsiye niteliğinde yazılıyorsa yazılsın benim görüşüm bu
NEFER olarak bizlerde yıllarca saçma sapan karalama olaylarına maruz kaldık ama niyetimizi duruşumuzu bozmadık bizim içimizde de ilk kurulduğumuzda çürük elmalar vardı ayıkladık dimdik yolumuza devam ettik belki dorlionda aynısını yapar yapmazsa zaten büyüyemez mahalle tayfası olarak kalır ama giderek sayıları artıyor kapalıdan bakınca belli oluyor şuan NEFER'den sonra en kalabalık gurup bekleyip görün yanlışları görürseniz paylaşın ama tavsiye ederek böyle yapmayın gerçekten iyi niyetle birşey yapmaya çalışıyorlarsa da heveslerini kıramamak lazım

NEYSE; tekrar ediyorum NEFER gurubundan hiçkimse buraya yazı yazmasın arkadaşlar...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
Amash Liste gör
Yeni Yazar

Amaş KUDAY
  Alıntı Amash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 15:54
bazi insanlar bazi seylerin farkinda deil galiba niye odunpazarlilar diye genelliyosunuz anlamadim her mahallede var atarli gencler .. bence dorlion buyuyor dahada buyumesini isterim yeni bir soluk en nihayetinde .
Anadoluda Asıl Saltanat!
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2011 saat 00:28
Bu şehir bu takım icin birlik olacaksak önce sabırlıolacagız arkadaşlar mutlaka degişik fikirler olacak ama bu degişik fikirleri kurgulayıp sanalvari ortamda dillendirip ortamı germeyelim cürük insanlar her yerde var oturulur konuşulur her şey tatlıya baglanır biraz daha sabırlı ve olgun düşünmemiz lazım bu şehir sevgi şehri sadece biraz dikkat edelim,insan burda yazılan yorumları okuyunca maca gidesi gelmiyor inanın hepiniz Allaha emanet olun.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 17:11
dorlionun foyası ortaya cıktı bugün
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2011 saat 17:20
Alıntı yapılan Şafak

dorlionun foyası ortaya cıktı bugün
Noldu ki
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır