eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 453454455456457 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2011 saat 16:34
Alıntı yapılan desperadomt

hızlı tren polatlıda duruyormu acaba. duruyor ise topçu ve füze okul kom. nasıl gidebiliriz.
trenin bazı seferlerinde polatlıda durmaya başladığını duydum ama en iyi açıklmayaı gardan öğrenebilirsin.Yalnız istasyon çok dışarıda bencede otobüsü tercih etmelisin
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2011 saat 16:55
eskişehir' de vodafone' dan kontratlı iphone 4 alan var mı?
bu konuda yardımcı olabilecek ya da nakit olarak sıfır garantili satanlar özel mesajdan ulaşırsa sevinirim.
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2011 saat 22:34
Alıntı yapılan commandos

eskişehir' de vodafone' dan kontratlı iphone 4 alan var mı?
bu konuda yardımcı olabilecek ya da nakit olarak sıfır garantili satanlar özel mesajdan ulaşırsa sevinirim.

Gürcan zevklerimiz içinde birçok ortak nokta var galiba bu ikinci oluyor 12 aydan fazla Vodafone (faturalı) kullanıcısıysan, aylık faturana yansıtıyorlar ama yeni bir hat alırsan yada geçiş yaparsan ilk 12aylık bedeli taksitli olarak kredi kartından çekiyorlar geri kalan 12aylık bedeli her ay faturana yansıtıyorlar. Ama olaki bir kaç ay imkansızlıktan dolayı ödeyemezsen kalan bedeli faturalayıp sana gönderiyorlar. o da insana sıkıntı yaşatabiliyor. Ben yurtdışından bir arkadaşıma getirtmiştim 600 dolara apple store'dan garantili pasaport varsa onun üstüne işletirsen rahat rahat kullanırsın. ben çok memnunum. bence şahsi fikrim sözleşmeliye girişme derim
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2011 saat 08:48
Valla öyle iki oldu Smile Vodafone' u zaten kullandığım için (konuşma, internet vs.) kontratlı aslında bana uyuyor ama makina hiç bi bayide yok. Aslında var da eş, dost tanıdığa var. Türkiye' de garantili en uygun fiyat onlarda olunca ilk seçenek Vodafone.
Bu aralar yurtdışına giden olsa hiç düşünmiycem de ne giden var ne de ordakilerden gelen Ouch
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2011 saat 19:57
İyi derecede İngilizce bilen abi ve arkadaşlarımın yardımını bekliyorum.Özel mesaj yolu ile ulaşırsanız sevinirim.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2011 saat 20:51
Özel mesaj yollayan abilerime cevap yolladım.

Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
  Alıntı doringo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2011 saat 09:06
Alıntı yapılan commandos

Valla öyle iki oldu Smile Vodafone' u zaten kullandığım için (konuşma, internet vs.) kontratlı aslında bana uyuyor ama makina hiç bi bayide yok. Aslında var da eş, dost tanıdığa var. Türkiye' de garantili en uygun fiyat onlarda olunca ilk seçenek Vodafone.
Bu aralar yurtdışına giden olsa hiç düşünmiycem de ne giden var ne de ordakilerden gelen Ouch
telefonu kayıt ettirmen gerekiyor yurtdışından alınca. eğer kayıt ettirebilirsen ben 10 gün sonra almanya'ya gideceğim
Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
  Alıntı doringo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2011 saat 09:08
Alıntı yapılan dentist

Alıntı yapılan desperadomt

hızlı tren polatlıda duruyormu acaba. duruyor ise topçu ve füze okul kom. nasıl gidebiliriz.
trenin bazı seferlerinde polatlıda durmaya başladığını duydum ama en iyi açıklmayaı gardan öğrenebilirsin.Yalnız istasyon çok dışarıda bencede otobüsü tercih etmelisin
bazı seferler duruyor bazı seferler durmuyor. internetten girip bakabilirsin tcdd rezervasyondan. mesela, 8.15 ve 12.30 yht polatlıda duruyor.

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2011 saat 08:06
İki Yapıkredi banka hesabı arasında ücretsiz para transferi nasıl oluyor? Havale mi? EFT mi?

Sorumu geri alıyorum.Çünkü; 1 yıldır kullanılmayan hesaplardan 80-100 TL hesap ücreti alınıyormuş.

Bende vazgeçtim...
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2011 saat 22:21
Alıntı yapılan ESPANA

İyi derecede İngilizce bilen abi ve arkadaşlarımın yardımını bekliyorum.Özel mesaj yolu ile ulaşırsanız sevinirim.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 453454455456457 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,848 saniyede hazırlanmıştır