eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2011 saat 23:11
tek seslilik diktatörya getirir.. bence yeni bir soluktur dorlions.
nerde kalmıştık?
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 00:06
Bir tarafta sevdiğim içinde bulunup Es-Es imi desteklediğim Nefer gurubu. Diğer tarafta büyüdüğüm çok sevdiğim mahallem emek ve emek tayfa...

Karşı karşıya mı gelecek ya da getirilmek istiyor anlamış değilim. Ama herkes şunu bilmeli ki bizim derdimiz Es-Es olmalı ve asla karşı karşıya gelmemeliyiz.

Geçen sene odunpazarlıların kapalıda yaptıkları hiç hoş değildi. Son Buca maçında kombine biletimle Nefer'e giremediğim için açıkta maçı izlemek zorunda kaldım. Emek tayfa da maçı izledim.

Gurup liderlerini çok iyi tanıyorum. Muharrem ve Bayram. Özellikle Muharrem çok delikanlı, efendi, büyüklerine saygılı küçüklerine karşı sevgi dolu bir insandır. Lider karakterlidir. (Keşke tek başına liderlik yapsa.) Bir de sette Burhan duruyordu (Lakabı yeşil) Burhan'da çok efendi saygılı bir kardeşimizdir. Aynı sokakta yıllarca beraber olduğumuz içinde ayrıca öz kardeşim gibidir. Davul çalan Onur içinde bu geçerli.

Tribünde bazı aksaklıklar var. Benim kişisel görüşüm, Tribünün % 70 iyi niyetli takımı desteklemeye gelen kişiler % 30 ise çürük. Çoğu besteleri bilmiyor ama iyi niyetli. % 30'luk kısmı içlerinden atarlarsa iyi bir destek kaynağı olurlar. Ayrıca yüzlerine de söylediğim hataları;
1: Maç içinde ''Dorlion'' tezahüratını bırakmalı ve Bando Es Es ve Nefer den gelecek tezahüratlara dikkat kesilmeliler.
2: Normal zamanda Altes tribünü ile senkronize tezahürat etmeliler.
3: Sette tek lider bırakmalılar. Tercihim Muharremdir.
4: Besteleri tüm kişilere ezberletmeliler.
5: İçindeki çürükleri tespit ederek uyarmalılar uyarılara rağmen hataları sürerse içeri almamalılar.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. İnşallah düzelirler.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim. Odunpazarlı'ları tanımam pek ama Emek tayfadaki kişilere karşı zor kullanılmaya kalkılacak olursa büyük olaylar çıkar. Çok kişinin canı yanar. Kardeş kardeşin canını acıtır. En çok korktuğum şeyde bu. Çünkü bu insanların çoğu boş insan değil.

Benim görüşüm, Dorlion kendi haline bırakılmalı eğer düzelme gösterirse ne mutlu Es-Es için açık için. Göstermezse de hataları farkeder ve diğer gurupların içine katılırlar umarım.

Herkesin itidalli olmasını temenni ediyorum. Lütfen sakin olsunlar. Herkesin ailesi var kimsenin anası babası yanmasın. Ortamı kızıştırmayalım!
Belki Bir Gün!
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 00:15

Edit.

ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 00:31
Yazılanları hayretle okuyorum..

Arkadaşlar yüz kere yazdık,sanalda,klavye başında atar gider yapmayın diye..

Bu adamlar uzayda durmuyorlar ya, statta durdukları yer belli,gidersiniz sıkıntılarınızı dile getirirsiniz cevabınızı alırsınız..

Ben halen şunu savunuyorum,Kavga,gürültü,husursuzluk v.s. olmadıktan sonra açıkta sağ tarafında hareketlenmesi iyi olacak..

Karşılıklı atışmalar ortamı geriyor,herkes birilerini hedef gösteriyor,bu tip yanlışlar sıkıntıdan başka bir şey doğurmaz.

Gruba bakıyorum her hafta daha güçleniyorlar,eller kalktığında yukarı kadar hareketlilik var,uyum büyük sorun ama Karabük maçında konuşarak bunuda çözeceğiz..

Biraz zaman tanıyalım, iyi niyetmi,art niyetmi var anlarız..

Ha yinede sıkıntımı var,kendiniz soramıyorsanız söyleyin biz konuşalım,buradan kimse birbirine sallamasın..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 01:46
Murat Abi Seni Tanımam Etmem,O Gruptanmısın Onuda Bilmiyorum, Bu İnsanları Tanıyormusun? Tanımıyorsan Eğer İyi Niyetle Yazdığın Belli Yazıları, Emeklileri Tanımam, Etmem. Bir Kaçını Belki Sima Olarak Tanıyorumdur. Ama Odunpazarlıların Yaptıklarını Geçen Sene Kapalıdan Görmüşsündür Sanırım. Bu Kişilerin Çogunu Tanıyorum Liseden Takıldığımız Mekanlardan Falan Filan(Yani Odunpazarlıların). Bunların Çoğu Sabıkalı! Milleti Gasp Eden, Paralarını İsteyen, Zorla Telefonlarını Alan V.s. Benim O Kadar Çok Arkadaşım Varki Bu Kişiler Yüzünden Gelmeye Çekiniyorlar. Yani Beladan Korkuyorlar Bulaşmasın Bize Bela Diye. Onlarda Haklılar Tabi. Aralarındaki Kızlarda Geçen Sene Dişi Şimşekler Denen Kızlar Hani Şu Liderleri Fenerli Çıkan. Aralarındaki Odunpazarlıları Temizlemeden O Grubu Desteklemiyorum  Yani Demem O Ki Balık Baştan Kokar.
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 01:54
İnsanları Odunpazarlı , Emekli , ırtlı zırtlı diye yaftalamayı da pek seviyoruz. Dikkatimi çekti.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 02:02
Alıntı yapılan nusret

İnsanları Odunpazarlı , Emekli , ırtlı zırtlı diye yaftalamayı da pek seviyoruz. Dikkatimi çekti.

Sana klavye taraftarı diyorlardı da inanmıyordum.Ama sen gerçekten klavye taraftarıymışsın.Sen Allah bilir hayatta maça gelmemişsindir.Odunpazar diye bir grup vardı geçen sene ondan bahsediliyor.Yoksa kimsenin mahalle ayrımı filan yaptığı yok ortada.

Hey Allahım ya.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 02:21
Alıntı yapılan eserkan26

Alıntı yapılan nusret

Sana klavye taraftarı diyorlardı da inanmıyordum.Ama sen gerçekten klavye taraftarıymışsın.Sen Allah bilir hayatta maça gelmemişsindir.Odunpazar diye bir grup vardı geçen sene ondan bahsediliyor.Yoksa kimsenin mahalle ayrımı filan yaptığı yok ortada.

Hey Allahım ya.

Bana klavye taraftarı diyenlerin tamamı Nefer'e mensup. Ben kalkıp da Neferliler şöyle , Neferliler böyle diyor muyum ?

Birazcık mantık yürüterek , neyi kastettiğimi anlayabilirsin bence.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 02:40

Tanımadığın Kişiler Hakkında Yorum Yapma İstersen Furkan Bende Sana Neden Bu Kadar Yükleniyorlar Diyordum Açıkcası Haklılarmış

Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 02:41
Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

Tanımadığın Kişiler Hakkında Yorum Yapma İstersen Furkan Bende Sana Neden Bu Kadar Yükleniyorlar Diyordum Açıkcası Haklılarmış

Sen beni tanıyo musun ki hakkımda yorum yapıyosun ? Nasıl bir terbiyesizlik bu ? Söylediklerimi anlamadan yorum yapma bi daha.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır